reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

fiuufiuu co t za boska teoria :-D:-D:-D:-D no normalnie z krzeslam spadlam :-D:-D:-D!!!


Kochane dzieci ktore za kazdym razem pytaja o to samo: "czy jestem w ciazy" pisze calkiem serio ----> chcecie uprawiac seks zabezpieczcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Boju swiety ile mozna :baffled::wściekła/y:!!!
 
reklama
Ja to się dziwię,że jeszcze jakaś dziewczyna pyta skoro każdą inną tak elegancko wyśmiewacie;-)Rozumię,że można wkręcać sobie ciąże w młodym wieku jak tylko dostanie się katar a miesiączka się spóźnia o dzień...:dry:ale bez przesady.Mnie najbardziej działa na nerwy fakt,że każda 15latka jest świetnie uświadomiona ale jak przychodzi co do czego,to kiosk był za daleko...a potem takie dziwne pytania wypisują na forum.
 
Ja to się dziwię,że jeszcze jakaś dziewczyna pyta skoro każdą inną tak elegancko wyśmiewacie;-)Rozumię,że można wkręcać sobie ciąże w młodym wieku jak tylko dostanie się katar a miesiączka się spóźnia o dzień...:dry:ale bez przesady.Mnie najbardziej działa na nerwy fakt,że każda 15latka jest świetnie uświadomiona ale jak przychodzi co do czego,to kiosk był za daleko...a potem takie dziwne pytania wypisują na forum.
ja tez sie dziwie ze jeszcze pisza :-)...

Kochana swiete slowa, ja tez naleze do mlodych mamusiek (w tym roku koncze 20lat) ale no bez przesady - jak to robic to z glowa! a poza tym moj P. to moj drugi partner (cnote stracilam 1,5roku temu), czyli da sie wytrzymac bez pierwszego razu w wieku dzieciecym :-D!!!! ---> bez urazy mlode mamuski :*!!!

ehhhh, gdzie sa rodzice takich dzieci??!!!
 
Ja to się dziwię,że jeszcze jakaś dziewczyna pyta skoro każdą inną tak elegancko wyśmiewacie;-)Rozumię,że można wkręcać sobie ciąże w młodym wieku jak tylko dostanie się katar a miesiączka się spóźnia o dzień...:dry:ale bez przesady.Mnie najbardziej działa na nerwy fakt,że każda 15latka jest świetnie uświadomiona ale jak przychodzi co do czego,to kiosk był za daleko...a potem takie dziwne pytania wypisują na forum.

No, zważ, że to pierwszy post tej osóbki na tym forum, więc nawet nie zadała sobie pewnie trudu, zeby cośkolwiek poszukac na ten temat, tylko od razu wywaliła taki madry wątek na forum.. Wiecie co, nie chce mi się już patyczkować. A może to po prostu TROLL a nie powazne pytanie. Raczej na to stawiam.
 
reklama
Czesc... nie bede owijal w bawełne... mam taki problem dzis uprawialem
z dziewczyna sex analny.
Z gumką ze srodkiem plemnikobójczym. lecz ona nam pekla nie doszedlem
. nie mialem orgazmu ale
jednak cos sie wydostalo i bylo w okolicach warg sromowych. powiedzcie
mi prosze jakie jest prawdopodobienstwo ze
ona zajdzie w ciaze... czytalem na necie gdzies ze ocet zabija plemniki .
wiec przemylem octem jej te okolice i na wszelki wypadek w pochwie.
prosze powiedzcie mi czy moze ona zajsc w ciąze... a wlasnie chcialbym
jeszcze dopisac ze ona ma jakos teraz dni plodne... prosze pomozcie mi...
 
Do góry