reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciaży ??

reklama
Hej :) od jakiegoś czasu staramy się z chłopakiem o dzidziusia . Ostatnią miesiączkę miałam 19 grudnia , kochaliśmy się w 13, 15 , 18 i 21 i 23 dniu cyklu. Mam dość długie cykle a do tego często nieregularne. Najczęściej od 30 do 39 dni, od czasu do czasu zdarza się 40 dni. Ale teraz od jakiegoś czasu mam delikatne bóle podbrzusza, kilka dni temu zaczął się ból piersi , są strasznie nabrzmiałe i gorące, pojawiło się na nich sporo żyłek. Na podbrzuszu także się pojawiły. A od 2 dni mam przeogromny apetyt. Mierze też temperaturę i jest ona wyższa niż zawsze, od 3 dni utrzymuje się około 37,3 - 37,2 . , Czy jest szansa że nam się udało ? Dodam że robiłam test 27 dniu cyklu i wyszedł negatywny
 
Hej postanowiłam się odezwać bo jedziemy na tym samym wózku :-) ja też zaczęłam cykl od 20 grudnia, mój trwa 31-35 dni i mam podobne objawy bóle podbrzusza (czasami pleców) nabrzmiałe piersi z żyłkami (z tym że mnie nie bolą). Temperaturę po przebudzeniu mam 36,9 ale ona mi akurat nic nie mówi bo nigdy nie mierzyłam. A test robiłam dzisiaj czyli 29 dc i też negatywny :/ Nie odpowiem Ci czy możesz być w ciąży, ale jakoś mi się raźniej zrobiło, że mamy podobnie ;-) Pozdrawiam
 
W takim razie zrobię znów w poniedziałek test, oby tym razem był pozytywny. :-) Co do bólu pleców to raczej ich nie mam , u mnie jest wręcz przeciwnie , zawsze przed miesiączką umieram na ból w krzyżu a tym razem nic nie boli , nawet się nie zapowiada na to :-)
 
u mnie pierwszym objawem ciąży był ból piersi,więc jest duża szansa,że jesteś w ciąży.Jak będziesz robiła test zwróć uwagę,żeby go wykonać go dokładnie tak,jak jest w instrukcji,żeby wynik nie był zafałszowany.Powodzenia:-)
 
reklama
Do góry