reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciaży ??

Zrobiłam 2 testy. jeden z z niepamietam jakiej firmy. i wyszla jedna kreska czerwona a druga rozowa, ale tez mocno widoczna. a drugi test z kardioline, i w nim 2 mocne krechy. zrobilam je okolo godziny 15, i nie byly to pierwsze siki odrazu po wstaniu z łóżka.
 
reklama
Witam

troche sie niepokoje a wizye u ginekologa mam dopiero w przyszły piatek wiec szukam po niecie moze sie troche uspokoje
zaczne od tego iz nie planujemy dziecka narazie ale to co sie dzieje teraz bardzo mnie martwi
moze to objaw ciazy ( chociaz z coreczka nic takiego nie miało miejsca )


mianowicie w Niedziele rano bolał mnie brzuch jak na miesiaczke wiec poszłam do łazienke oczywiscie na majtkac troche krwi wiec umyłam sie i załozylam podpaske myslac ze to miesiaczka

do południa było tak jakos dziewnie bo krew na podpasce (chociaz niewielka ilosc ) ale wygladała na czarna , miałam wrazenie jakby ta krew była brudna


wieczorem nic juz na podpasce nie bylo tylko jakies plamki delikatne na papierze toaletowym

w poniedziałek rano nic ( jeszcze sie nie martwiłam bo mam dosc duzego miesniaka i nieraz miałam takie plamienia 2 dni przez miesiaczka a pozniej krwotoki jak to przy miesniakach - a moj to prawdziwy okaz ma ponad 10 cm (((

ale mija prawie 3 dni i dalej nic

nawet nie ma juz na papierze

co jakis czas (powiedzmy co 1-2 godz ) na papierze po podtaciu sie zauwazam taki niewielki sluz ciagnacy sie ( jak białko kurze ) ale ten sluz jest RÓŻOWY i dlatego sie martwie

w zeszłym cyklu miałam tak przez 2 dni po skonczonej miesiaczce rowniez ten ciagnacy sie sluz rozowy

nie wiem co mam myslec boje sie zaczełam schizowac ze pewnie jestem chora itp

a do gina dopiero w przyszłym tygodniun ( bo teraz jest na urlopie )

miał tak ktos
 
dokladnie zrob test jezeli jest mozliwosc ciazy wiesz o co chodzi:)ja mialam brudzenie a okazalo sie ze jestem w ciazy i mialam tak jak opisujesz ale mialam i tak przed tym jak zaszlam ze mialam brudzenie i nie bylam a dopiero pozniej nagla @ przychodzila albo wcale dopiero w nastepnym miesiacu. my kobiety czasem skomplikowane jestesmy:)
 
dzieki za odpowiedz

jutro zrobie test ale dopiero pod wieczor

nie mam mozliwosci dzis i jutro do wieczora kupic (maz w pracy a orcia chorutka )

co do ewentualnej ciazy to szczeze powiem ze jestem prawie pewna ze w ciazy nie jestem

oczywiscie kocham sie z mezem ale ostatnio jakos mniej ( moje libido cos szwankuje ((

oczywiscie nie zabezpieczamy sie w zaden sposob ale do "pełnego stosunku nigdy nie dochodzi "

ale co tam zrobie na wszelki wypadek

a u mnie coz ....

okresu brak w dalszym ciagu
tak juz od niedzieli rana jest - wykonczyc sie mozna

dzis troszke wiecej krwi na papierze toaletowym ale taka ciemna wrecz mocno brazowa jakby brudna (nieraz tak mam jak mi sie konczył okres )

i do tego minimalne skrawki ciagnacego sie sluzu ale tez czarne wrecz !!

juz sama nie wiem co i jak
 
Ja miałam tak kiedy byłam w ciązy. Zamiast miesiaczki taki śluz. Tylko,że Ty masz mięsniaka wiec to inna bajka. Zdrówka !

tam mam miesniaka od ponad 8 lat

i nigdy tak nie miałam poprostu miałam bardzo obfite miesiaczki
a zachodzac w ciaze z coreczka było normalnie jak byc powinno zadnych plamien itp

poprostu brak okresu hehe

własnie zmierzyłam sobie temp dopochwowo i mam 37,7

i oczywiscie moja temperatura ciala od wczoraj to 37,2-37,5 czyli moze jakas infekcja ?

juz sama głupieje

jutro zrobie test po południu (musze na gwałt bo o 18 mam dentyste i zawsze dostaje znieczulenie wiec musze wiedziec )

ale z drugiej strony takie plamienia nawet gdyby była ciaza to chyba nic dobrego (((

a z drugiej strony moze mniej troszke bym sie martwila bo juz nawet chodze po forach i szukam " objawy raka szyjki macicy " !!!

OBŁED JAKIS
 
reklama
Kochałam się ze swoim partnerem w czwartek natomiast w sobotę miałam owulację. Moje pytanie brzmi: czy jest jakaś szansa że zaszłam w ciążę?
 
Ostatnia edycja:
Do góry