reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Dołączył(a)
20 Czerwiec 2022
Postów
4
Witam mam taka sytuacje ze dnia 13.06 uprawialiśmy z dziewczyna pitting. Napewno w nią nie wszedłem ale nie mam pewności czy oby napewno nie wydobywał się prejakulat dziewczyna siedziała mi na trzonie wiec wydaje mi się ze szansa na ciąże jest zerowa. Jeszcze potem robiłem jej placówkę na palcach mogła się znajdować zaschnięta sperma.Dnia 20.06 zakul ją brzuch przez chwile i rano pojawiła się brązowa plama na majtkach wieczorem mowila ze jest biała wydzielina w środku. Okres powinien być około 27-29.06
Jest 28 i od 3 dni ma plamienie.
Czy to może być ciąża?
 
reklama
Zrobiliśmy testy nawet 3
Ale jednak nigdy czegoś takiego nie miała
Zawsze mialaa okres a nie plamienie samo
pewnie zaraz dostanie okres.
To że nigdy tak nie miała nie znaczy, ze nigdy się nie zdarzy.
I jeśli wizja ciąży jest dla Was aż tak straszna, ze nawet 3 testy nie dają Wam pewności i schizujecie to radzę odłożyć czynności seksualne aż do nich dojrzejecie.
 
Proszę nie bezcześcić trzonów. I nie. Nie jesteś w ciąży. Jesteś facetem.
P.S. Twoja kobieta tez nie jest - mówią o tym negatywne testy ciążowe.
P.S.2 jeśli się tego boicie - powinniście zacząć się zabezpieczać.
 
Proszę nie bezcześcić trzonów. I nie. Nie jesteś w ciąży. Jesteś facetem.
P.S. Twoja kobieta tez nie jest - mówią o tym negatywne testy ciążowe.
P.S.2 jeśli się tego boicie - powinniście zacząć się zabezpieczać.
Jeśli oni bez seksu tak się boją ciąży to myślisz, ze zabezpieczenie coś pomoże w tym temacie? :D
 
reklama
Do góry