reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciazy?

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Dziewczyny zrobiłam test i mam wątpliwości. Wydaje mi się, że jest tam druga kreska ale już sama nie wiem... W tamtym miesiącu też robiłam test, wydawało mi się że widzę druga kreska pod światło ale okazało się, że w ciazy nie jestem po skupieniu innego testu. Tym razem mam zupełnie inny. Na instrukcji jest napisane, że powinno się odczekać 3min, mi nie pokazało na początku nic A po kilku minutach tak jak na zdjęciu.
Mam obawy, bo czytałam że czasem jak minie kilka minut test jest nieważny i oszukuje.
Proszę o radę
 

Załączniki

  • 20190111_150305.jpg
    20190111_150305.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 1 378
reklama
reklama
Miałam podobnie. Bóle jak na miesiączkę i piersi zaczeły boleć mnie dosyć późno. Miałam jakby krwawienie implantacyjne, kilka dni przed miesiączką, myślałam że rozkręci się w normalny okres. Odrzuciło mnie od kawy, którą kocham. To ukierunkowało moją uwagę, na to że może to ten udany cykl.

W każdym razie, życzę powodzenia. :)
 
Ja z 4 mce temu mialam taki cykl,tydzien przed okresem plamienie lekkie rozwe czasem brazowe,myslalam ze implantacja...niestety u mnie w dniu okresu normalny okres sie zrobil z tych plamien.daj znac jak u ciebie sie rozwija sytuacja
 
Ja z 4 mce temu mialam taki cykl,tydzien przed okresem plamienie lekkie rozwe czasem brazowe,myslalam ze implantacja...niestety u mnie w dniu okresu normalny okres sie zrobil z tych plamien.daj znac jak u ciebie sie rozwija sytuacja
Plamienie ustąpiło było chyba chwilowe już myślałam że dostałam okresu bo było mi mokro idę do wc a Tu sucho
 
Dziewczyny nie wiem jak dalej będzie ale podejrzewam że okres się rozkręci, zaczęłam krwawić lekko od wieczora dzisiaj wstałam jest tej krwi troszeczkę więcej ale starczy mi wkladka higeniczna na razie kolor ma trochę ciemniejszy mam lekkie pobolewania podbrzusza nie tak jak pierwszego dnia okresu. Zobaczymy jak dalej czy się rozkręci, bo jak na razie mam lekkie krwawienie
 
Dziewczyny nie wiem jak dalej będzie ale podejrzewam że okres się rozkręci, zaczęłam krwawić lekko od wieczora dzisiaj wstałam jest tej krwi troszeczkę więcej ale starczy mi wkladka higeniczna na razie kolor ma trochę ciemniejszy mam lekkie pobolewania podbrzusza nie tak jak pierwszego dnia okresu. Zobaczymy jak dalej czy się rozkręci, bo jak na razie mam lekkie krwawienie
Brzmi to troche jak w moim przypadku co opisalam wyzej
 
reklama
Mam podobny "problem" u mnie okres spóźnia się 12 dni bóle piersi lekkie ale są i od wczoraj śluz różowy. Jeśli do wieczora nie odstane miesiączki robię rano test. Ale również czytałam że różowe upławy i ból podbrzusza może być oznaką problemów z jajnikami.
 
Do góry