reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy jest nadzieja

Dołączył(a)
20 Marzec 2018
Postów
6
Dziewczyny proszę o wsparcie i opinie, bo od soboty głupieje. OM 25.01, według tego zaczynam 8 tc
Pierwsze USG w 6 tyg, nie było słychać serduszka, zarodek 3,8mm, HCG na tamten czas w normie. Po tygodniu kolejne USG, kruszynka nadal nie ma serduszka, urosła o 1 mm :(.
Wczoraj lekarz zalecił badanie HCG co dwa dni, w sobotę 17.03 total hcg 77006, 19.03 total hcg 87513, kolejne sprawdzę jutro. Czekać na poronienie - taki komunikat od gin. jestem załamana
 
reklama
Niestety takie rzeczy sie zdarzaja;-( zycze duzo sily dla Ciebie..

Napisane na LG-M160 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beta wzrosła. Dopoki rosnie nie trać nadziei!
Obiektywnie patrząc niestety to że wzrosla nic nie znaczy, bo przyrost jest za mały. Ale pomijając przyrost to przy tak dużej becie powinno być już widać serduszko. Niestety nastaw się na najgorsze...
Spróbuj iść jeszcze na jedno usg, żeby potwierdzić czy się pojawiło serduszko czy dalej nic.
 
W późniejszych tygodniach beta nie rośnie już tak szybko, radziłabym przejść się do innego lekarza
 
Obiektywnie patrząc niestety to że wzrosla nic nie znaczy, bo przyrost jest za mały. Ale pomijając przyrost to przy tak dużej becie powinno być już widać serduszko. Niestety nastaw się na najgorsze...
Spróbuj iść jeszcze na jedno usg, żeby potwierdzić czy się pojawiło serduszko czy dalej nic.
umówiona jestem na USG w piątek
 
jutro zrobię hcg , a w czwartek mam lekarza, niestety wcześniej się nie dało :(
Moim zdaniem takie seryjne oznaczanie bety nic już nie daje bo rozstrzygajace w tej kwestii jest badanie usg. Poczekałabym do tego piątku lub czwartku i dopiero wtedy wszystko się okaże. Ja na Twoim miejscu niestety przygotowywałabym się na najgorsze bo w tym tygodniu już na 100 % powinno być serduszko. U mnie było już widoczne w 5-6 tc.
 
reklama
Popieram koleżanki może warto zmienić lekarza. Bo może mieć słaby sprzęt i nie widzieć wszystkiego. Mi w tym okresie beta już spadała A pierwsze ust miałam dopiero w 9 tyg. Nie trać nadziei.
 
Do góry