reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

witam po weekendowo :-D:tak::-D

moje dziecko uwielbia biegać w skarpetkach, ale ponieważ mamy psa, to jest skazane na papcie i zakłada bez protestów :tak:

Kubala a przyzwyczajenie i świadomość,że jest OK, oraz oczywiście czas zrobi swoje i Twoje samopoczucie sie porawi, wszystko się ułoży :tak:

pozdrawiam i życzę milego dnia :cool2:
 
reklama
Witam sie i ja :tak:

kurcze jaka ja dzis jestem wy..........ana:sorry2::sorry2::sorry2: czuje sie jak by mnie ktos walcem przejechała nic mi sie niechce:no::no::no: zimno jak cholera ciagle pada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a dzis jeszcze z mała na szczepienie lece teraz napewno bedzie płacz bo az dwie dawki dostanie:-:)-:)-:)-(
mnie chyba jakies grypsko łapie bo kicham i smaram:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Kubala- hehe wiem co czujesz bo jak bylismy w polsce i T mała na spacer zabrała i 5 h ich nie było to juz kazałam mojemu dzwonic kiedy wrócą hehe

ok lece sie ubrac bo jeszcze w piżamie biegam:-)
 
Witajcie
My zdrowe :-) Powiedzcie mi do jakiego wieku wasze szkraby jadły kilka razy w nocy? Bo ja chce zostawic 1-2 karmienia, dzis probowalam nie brac niuni do siebie do lozka na cyckanie bo 2 godziny wczesiej bralam i placz byl niesamowity :-(tak z godzine to sie pomeczylysmy, pozenij pol godzinki polezala w lozku no i jak w sumie minely 4 godziny od karmienia to jej w koncu dalam. Nie wiem jak to dokladnie jest bo w roznych poradnikach roznie pisza ale polroczne dziecko chyba juz nie budzi sie tak czesto z glodu :confused:
Gosia - ja szukam opiekunki do dziecka na 2-3 dni w tygoniu i szukajac niani wlasnie kilka osob chce pilnowac swoje i czyjes dziecko, dla mnie pomysl ok :tak: tylko ze moja Natka pol roczku i tu niektore osoby juz nie chcialy takiego szkrabka :sorry2:
 
-Iwonka-ja cie pociesze moja mała ma rok a nadal 1-2 razy w nocy budzi sie na jedzenie tylko nie wiem czy to z głodu czy z czego??? wiec chyba nie ma reguły:no::no:

my juz po szczepieniu troszke łez bło ale to normalka misoaczek moj kochany przez 3 tygodnie przytył 440 gr:tak::tak::tak::tak: ale jestem z niej dumna:-):-):-) teraz ma 9.440 kg az mi sie papunia smieje:-D:-D:-D:-D


no ale juz dostałam kubeczek na mocz i musze im zanies bo oni tez musza zbadac mocz:sorry2: zobacza czy co po tych lekach sie poprawia jak nie to mi pewnie zmienia
ach juznie mam sil na to wszystko:no:

a co tu tak cicho?
 
witajcie
mam takie pytanko techniczne... ten wątek jest na każdy temat dotyczący poznanianek? troche się tutaj gubię jeszcze ;)

witam serdecznie.... watek jest na kaaaaaaaaaaażdy temat, więc zapraszam do dyskusji....:tak::-D:tak:

a dzisiaj zadzwoniła nasza agentka od nieruchomości i jak wszytko sie pomyslnie ułozy to może już w nastpnym tygodniu bedziemy mogli sie wprowadzić na swoje M.....:-D:tak:

Iwonka, co do nocnych karmien, to ja nie pamietam ....:confused:

pozdrawiam wieczorową porą :tak:
 
iwonkablaz mój synek jest też niespełna półroczny i już od jakiegoś czasu nie budzi się na nocne karmienie, chociaż pewnie duże znaczenie ma to, że ja już niestety nie karmię piersią:-)
 
witamgosia - w sumie to masz dobry pomysł z tym dzieckiem, ja po swoim juz widze, ze lubi bawic sie z innymi dziecmi a Twoja corcia przeciez jest troche starsza. jarzebinka - ekstra, ekstra :)pinka - wydaje mi sie, ze nasze dzieci budza sie na mleko w nocy nie z glodu a z przyzwyczajenia, bo kuba "budzi" sie zawsze o tej samej godz. ( bo on sie nie nudzi, tylko okropnie kerci i czasem wystarczy smoczek a czasem trzeba zrobic mleko). iwonka - cierpliwosci zycze! ja zawsze planuje, ze nie dam mleka, ale jak sobie pomysle, ze mialby mi awnture w nocy robic to wole dla swietego spokoju dac mu wypic 60 tke i isc spac.A generalnie to byl okres ze kuba mi przesypial nocki, ale od czasu wychodzenaio pierwszych zebow cos mu sie poprzestawiało.ciri - jak sama zauwazyłas to tu piszemy o codziennym zyciu, ale sa wątki np. o alergii czy porady na temat lekarzy w poznaniu a takze o imprezkach dla dzieci. Wydaje mi sie, ze warto do nas zagladac :)Miłego wieczorku, smigam spac.
 
Kubala -albo z przyzwyczajenia albo przez te grzyby??????? bo lekarka mi powiedziala ze to tez jest powód ze mała sie budzi wierci w nocy,spi nie spokojnie i w ostatecznosci my rodzice dajemy jej mleko do nastepnego razu:tak::tak:
ja jak mała wyzdrowieje to musze to zmienic bo sie wykoncze narazie to toleruje bo jest chora ale potem zaczne z tym walczyc

moja mala jeszcze nie spi:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
hejo

my dzis spałysmy do 10 tej :szok::szok::szok::szok::szok:

Gosia - moja rada to taka zebyscie najpierw rozkrecili cos swojego jakis biznesik bo jak sama kiedys mówiłas nie macie stałej pracy wiec zaden bank wam kredytu nie da:no::no: a tak jak otworzycie cos swojego to po pół roku mozecie wziasc kredyt na firme:tak::tak::tak: to wydaje mi sie najbardziej realne w waszej sytuacji:-)
Jarzebinaka- gratki dla was!!!!!!! ale wam to szybko poszło no no:-D:szok::szok::szok:

ja dzis mam pełno roboty ale czy to zrobie?? sama nie wiem heheh
 
Do góry