reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka i inne środki lokomocji naszych maluchów ;D

a ja polecam Quinny buzz jak Sergi sprawdził sie w każdych warunkach plaża też sprawdzona ja miałam go przy mojej Zu teraz wybrałam inny ale tylko dlatego że chciałam spróbować czegoś innego ale jak się nie sprawdzi to z przekonaniem wróciłabym do buzza

DSC04299.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane...już mi z głowy paryuje od tych wózków!!! JUż praktycznie nastawiłąm się na tego jumpera X a tu mi woadł "w oko" kolejny fajny wózeczek...

Czyli... TAKO JUMPER X kontra..... JEDO BATRATINA cena się wiele nie różni opinie tez jeśli chodzi o stosunek dobrych do złych podobny... może któraś z Was coś słyszała na temat powyższy???

Zdrówka Kochane!
 
nereida, powiem ci że mnie też przez ostatnie dni wybór wózka zaprzątał głowę, ale jak obiecałam, zostawiłam ostateczną decyzję mojemu M. i wybrał jednak X landera. Stwierdziłam więc, że już nie oglądam żadnych innych wózków, żebym czasem znowu nie znalazła czegoś nowego.
Co do kupna to nie wiem kiedy dojdzie do realizacji, bo M. wspominał coś że jego mama chce go zasponsorować, a nie będę pytać ani naciskać, więc grzecznie czekam na jakiś ruch z jej strony.
papayka, tez na początku szukałam czegos używanego, ale teraz zauważyłam że sklepy zaczynają wyprzedawać wózki, bo kończy się rok i firmy wprowadzają nowe modele. Dlatego stwierdziłam, że nie opłaca mi się kupować używanego. Nowy mogę jeszcze kiedyś odsprzedać, a taki używany już ciężej.

nereida
, moim skromnym zdaniem tako jest lepszy, szczególnie jeśli chodzi o kółka, porównując obydwa modele tako ma lepsze. Z jedo podobne ma model FYN.
 
Ostatnia edycja:
nereida ja mam w planie kupić wózek JEDO BATRATINA.TAKO JUMPER X tez jest fajny, tylko, że ja chce wózek bez skrętnych kółek, a JEDO ma właśnie duże i nieskrętne koła:-)
 
Nastazja
user-offline.png
ja tez wybralam x-landera chcialam x1 ale nie moglam nigdzie nowego znalezc to zakupilam x-3 znalazlam na allego za 999zl a w sklepie za 1300 wiec wsiadlam w auto pojechalam......ponaciskalam...podotykalam i stwierdzilam ze to jest wlasnie to co chce :) wrocilam do domu usiadlam do kompa i kupilam ten z allego tez nowy ;-)

27012701
user-offline.png
ja tez chcialam bez skretnych kolek...to jak chodzilam po sklepach i ogladalam dopytywalam sie to patrzeli na mnie w sklepie jak na jakas wariatke ze chce wozek bez skretnych kol.....przekonywali mnie ale sie nie dalam :-)
a jesli chodzi o paski czy wahacze to jestem za wahaczami....paski jakos mnie nie przekonuja
 
dolcia opiekowałam się kiedyś małym chłopcem, który jeździł właśnie w wózku ze skrętnymi kółkami i dla mnie to była męka. Jakoś zwykły wózek z dużymi i nieskrętnymi kółkami bardziej do mnie przemawia.:-)
 
reklama
Do góry