reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

Wiecie co tak teraz sobie przypominam że ta moja spacerówka też na płasko się nie rozkładała była coś w tym stylu
QUINNY BUZZ BLACK REFLECTION MEGA ZESTAW (944816398) - Aukcje internetowe Allegro
i małej się bardzo dobrze w niej spało póżniej kupiliśmy taką miejszą spacerówke parasolke i była rozkładana całkiem na płasko i wcale się małej lepiej w niej nie spało .wydaje mi się że mimo że wygląda to dziwnie to one są specjalnie wyprofilowane żeby było wygodnie spać.
zdec-jak mój mąż zobaczył wtedy jaki wózek kupiłam to też marudził a teraz to wspomina że tamten to był dobry wózek chciał teraz buza4 ale jeszcze się zastanawiamy nad mutsy transporter i phil&teds
 
reklama
to ciekawe co piszecie, bo ja myślę o kupnie X-landera XA no i z tego co wiem to własnie w tej spacerówce siedzenie nie rozkłada się całkiem na płasko:-(

ZDEC moja znajoma z watku staraczek kupiła X-Landera 2010 i tam spacerówka rozkłada sie na płasko, bo zaraz jak tylko przywiozła do domu to się jej pytałam
 
badaicka - to super:-D:-D, dzieki za wiesci to chyba jest nowość w tej kolekcji z 2010 roku bo we wcześniejszych podobno nie rozkladało się na płasko, tak więc myśle, że na 99% zdecyduje się na ten wózek:tak::tak:
 
JA wczoraj zakupiłam bugaboo cameleon a rozważałam zakup między nim a quinny buzz4 ale jak kilka razy widziałam jak w praktyce trzęsię się gondola w quinny zrezygnowałam.
 
JA wczoraj zakupiłam bugaboo cameleon a rozważałam zakup między nim a quinny buzz4 ale jak kilka razy widziałam jak w praktyce trzęsię się gondola w quinny zrezygnowałam.
 
Dzisiaj widziałam na żywo ten buzz4 i powiem wam że może i jest fajny design, ale przede wszystkim cenię wygodę maluszka, a to chyba pod tym względem nie będzie najlepszy wózek. Nawet sprzedawca mówił że lepiej już zamiast niego kupić Quinny Speedi, bo jest dużo wygodniejszy dla maluszka. I pewnie skończy się na tym że kupimy Murę 4, ale to też się jeszcze okaże.
Widziałam również dizsiaj na żywo te foteliki Pebble i sa super;) Sądzę że może jak byśmy kupowali wózek i fotelik to jakiś fajny rabacik by nam dali:-) W dalszym ciągu jeszcze zastanawiam się nad kupnem bazy FamilyFix, ale dzisiaj jej w sklepie nie widziałam:-)
 
No fajny ten buzz,ale drogi niesamowicie, tylko pozazdrosic wam dziewczyny :zawstydzona/y: , ja sie zdecydowalam jednak na Implast vector 4 air VECTOR 4 AIR Espiro Fotelik Śpiworek NOWE KOLORY (941411915) - Aukcje internetowe Allegro

Jak tak coraz więcej oglądam, to coraz bardziej dochodzę do wniosku że cena przestaje mieć znaczenie. Bo nawet w tych drogich są minusy i to jest ich czasem więcej niż w tych tańszych. I znowu się okazuje, że w praktyce płaci się za markę a nie za jakość.....
Fajny ten Vector, szczególnie ten fioletowy:-):-)
 
reklama
kurcze mam dylemat bo bardzo podobaja mi sie wozki mutsy,juz jestem zdecydowana na 99%,ale zwrocilam uwage ze fajne sa tez polskie wozki tako warrior,nie zalezy mi na cenie,tylko na wygodzie,bo mysle ze czasami jest tak ze zaplaci sie kupe kasy i wozek jest do niczego.Tak mialam z Quinny buzz bo bylam bardzo niezadowolona.Tylko ze nie chcialabym tez kupowac jakiejs "podrobki".Co mi radzicie-nie patrzac na cene,prosze o pomoc,bo wozeczek musze najpozniej za 2 tygodnie zamowic pierwszy termin cesarki mam juz na kwiecien wiec musze sie szybko zdecydowac...POMOCY!!!
 
Do góry