reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc.

aa... nie patrzyłam co jest w zestawie :p no to się opłaca :)
ale zastanawiam się czy jest sens kupować jak 2w1 mam od siostry, fotelik kupiliśmy.. no zobaczę :D
 
reklama
Dziewczyny kiedy macie zamiar kupić wózek?? Ja mam termin na początek kwietnia i zastanawiam się kiedy kupić wózek. W sumie model wybrałam, ale może wejdzie coś nowego i nadal myślę, że będzie może jakiś fajniejszy :-) ;-)
 
ja bym chetnie kupila juz :) ale mysle ze grudzien - styczen :)

poprzednio mialam termin na polowe kwietnia a wozek mialam juz w grudniu
 
Czasami to sama nie mogę wytrzymać z moimi pomysłami. Ja bym już teraz jechała kupić wózek, ale cały czas pojawia się jakieś, ale!!! :crazy: Teraz byłam u lekarza i pytałam czy mogę podróżować bo po wózek mam 250km to stwierdził, że jest oki, ale lepiej żeby mi wózek przywiózł kurier. A mi to nie jest na rękę bo nie pooglądam. a u mnie w mieście nie ma nawet wózka firmy JEDO żebym mogła obczaić pomijając fakt, że są tylko dwa sklepy (jeszcze z jakimiś chińskimi firmami). Jakaś masakra. Zastanawiam się jak ze mną bliscy wytrzymują hahaha na pewno po cichu na mnie marudzą :angry:
 
ahhhh dziewczyny okazało się, że jednak moja kuzynka sprzedała wózek po swoim synku i będę musiała kupić dla Bobika karocę, ale to w sumie dobrze bo kupie taki jak będę chciałą, tylko że jest problem pt: NIE ZNAM ŻADNYCH FIRM I PRODUCENTÓW OPRÓCZ MAXI COSI:crazy:
Przeglądałam wątek i widze że tu sporo stronek podałyście z upodobaniami, ja na bank kupię z drugiej ręki, ale nie mam zielonego pojęcia jakiej firmy ...
 
struss, ja też niezbyt się znam na wózkach, ale znajomi mają x landera i gdybym miała kupować to bym się chyba niego zdecydowała, bo jest naprawdę rewelacyjny. Im służy już 3 lata i kompletnie nic się z wózkiem nie działo. A wydaje mi się że niezawodność też jest ważna :D
i wygodnie się go prowadzi i nie jest jakiś mega ciężki.
 
Firmy jakie mi utkwiły w pamięci po ogromnej lekturze w internecie to graco, x lander, peg perego, tako o i moja wybrana firma Jedo :-) a i jeszcze maked bo to moja druga wybrana firma :-D sporo czasu spędziłam na czytaniu o różnych wózkach i co chwilę mi się upodobanie zmieniało :-)
 
reklama
ja przy synku mialam espiro vector, byłam zadowolona, kupilam w dobrej cenie używany.Teraz korzysta z niego synek siostry. I tak sobie mysle czy jest sens kupować nowy wózek, czy dobić już tego espiro...
mnie się w ogóle bardzo podobają x-landery x-move. Dla mnie rewelacja. Ale jednak szkoda mi trochę kasy. Pożyjemy zobaczymy:)
 
Do góry