reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc.

Cześć :-)

ja zrobiłam sobie przerwę w poszukiwaniu wózka :-D Jutro, tez nie będzie czasu wertować internet w poszukiwaniu informacji na temat mojego JEDO ale od przyszłego tygodnia może od nowa najdzie ochota, albo coś gdzieś zauważę i mi się spodoba ;-)

bardzo lekka ta sevilla i wydaje się być naprawdę w porządku..

Wózek warty uwagi też go oglądałam, ale nie wiem czy on taki lekki bo na jednej stronie piszą inaczej a na innej inaczej co do wagi. :sorry:

Teraz czytam sobie o nim opinie :-):-)
 
reklama
odnośnie wózków widzę że wiele z was podaje propozycje wózków polskiej produkcji. 99% jest produkowanych w Częstochowie - polskim zagłębiu wózkowym. jak ktoś ma blisko to warto się wybrać. jak daleko to warto przedzwonić i popytać bezpośrednio u producenta. jak już kiedyś wspomniałam jestem maniaczką wózkową, synek miał ich 5. nawet chciałam kupić taki polski na próbę ale zawsze coś mi w nich nie pasowało. warto zadzwonić, popytać, często realizują indywidualne zamówienia ;-)
 
Zapomniałam to wcześniej napisać, ale może przyda się tym z Was, które planujecie zakup używanego wózka - w przypadku xlandera xa trzeba patrzeć na koła, bo one (przynajmniej 4 lata temu) były co roku inne i po tym można było rozpoznać rocznik. To jest ważne, bo co roku dochodzą jakieś modyfikacje i jeśli zależy Wam na tym, żeby wózek miał konkretne ulepszenie, to trzeba uważać, żeby się nie naciąć na kupno starszego modelu. Poza tym w aukcji może być napisane, że wózek używany np. 1,5 roku, ale jak się popatrzy na koła to od razu widać, że to model z 2007, więc 1,5 roku było co najwyżej u OSTATNIEGO właściciela :dry:
 
Jeszcze nie rozglądałam się za wózkami, ale wpadł mi w oko ostatnio Graco Symbio 3 w 1... podoba mi się i ma dość dobre opinie. Ciekawe jak wygląda i jak się sprawdza na żywo... może któraś w Was ma/miała?

Czy ktoś się orientuje czy Maclaren robi wózki głębokie??? Zawsze chciałam kupić Maclarena....

Mojego synka woziłam w Espiro Atlantic... nie polecam... ciężki i toprony... koła przednie latały każde w inną stronę, gondolka mała, spacerówka duża, aż za duża. Był do niego fotelik samochodowy... OKROPNY!!! dziecko wpadało w niego i wyglądało jak by mu było bardzo niewygodnie!!! Szybko go sprzedałam i kupiłam najzwyklejszą w świecie spacerówkę Chicco, już tyle lat i sprawdza się super.
 
tylko skad wiedziec jakie kola byly w ktorym roku

Trzeba na to poświęcić trochę czasu... My byliśmy przy córce zdecydowani na używanego xlandera xa, więc przeglądaliśmy aukcje i strony sklepów i zbieraliśmy informacje. Sami się zorientowaliśmy, że różnią się one kołami - inne wózki mogą się różnić innym detalem. W końcu byliśmy w stanie określić rok wózka patrząc na koła i nie daliśmy się naciąć na aukcje typu 'używany tylko 1,5 roku' :rofl2:
 
Trzeba na to poświęcić trochę czasu... My byliśmy przy córce zdecydowani na używanego xlandera xa, więc przeglądaliśmy aukcje i strony sklepów i zbieraliśmy informacje. Sami się zorientowaliśmy, że różnią się one kołami - inne wózki mogą się różnić innym detalem. W końcu byliśmy w stanie określić rok wózka patrząc na koła i nie daliśmy się naciąć na aukcje typu 'używany tylko 1,5 roku' :rofl2:
to samo tyczy się wózków Maclaren. często kolory się powtarzają ale co roku różnią się kółkami.
ktoś pytał się o gondole do maclarena. ten największy XLR ma opcję z miękką gondolą.
 
a my byliśmy w sklepie dla dzieciaków i oglądaliśmy sobie tę camerello sevillę. i decydujemy się na ten wózek. przeważyło to, że można na stelażu zamontować fotelik cybex (4 gwiazdki w testach ADAC). uff, jedna decyzja z głowy. w zasadzie dwie-wózek i fotelik:)
 
Makao - świetnie kochana! Skoro ty sprawdziłaś i ci sie podoba, to ja bez sprawdzania w sklepie carerę ;-) Dzięki wielkie :rofl2:

No ale to dopiero w marcu/kwietniu...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry