reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc.

A teraz już znowu mam problem. Pani z biura Jedo odpisała mi że oni już nie produkują czerwonych stelaży. Teraz to już nie wiem co dalej czynić. Mam jeszcze 5 miesięcy do rozwiązania i przecież teraz wózka nie kupię. Jakby było w jakiejś super promocji to owszem może i bym się skusiła ale jak cena jest 2000 to przeciez nie jest okazja. Jeszcze mam 2 typy: Tako Sportime i Maked lucky ale piszą ze strasznie ciężkie.

Monitoruj allegro w poszukiwaniu używanych :-D
 
reklama
naoglądałam się wózków na youtube jak głupia. spodobał mi się stokke xplory. ale jednak nie za prawie 5 kafli:/ kosmiczny:)

Tak też oglądałam filmiki o tym wózku, ale nie dam za wózek 5 tysiaków. W sumie to 2000 nie wiem czy to już nie jest spory wydatek czytając opinie, że albo się psuje, albo ciężki albo milion innych problemów ze spacerówka. :crazy:
 
mi sie dwa Tako podobaly ale jak poczytalam opinie to podziekowalam :)

caly czas zastanawiam sie jeszcze nad x-landerem XA - tylko to oparcie nie stawiane pionowo w spacerowce mnie odstrasza - czy to tak naprawde nie funkcjonalne dla dziecka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Balbiś właśnie mi się wydawało, że te wózki na czerwonym stelażu wyprzedawali, ale nie pamiętam. A w sumie jedo fyn waży tyle samo co tako sportime. Wózek lekki to moim zdaniem wózek do maksymalnie 8 kg. Reszta wózków to wózki ciężkie i nieważne czy ważą 14, 15 czy 16 kg, bo i tak są ciężkie do przenoszenia z dzieckiem w środku. Moim zdaniem decydując się na wózek ciężki, należy zwrócić uwagę, żeby miał w gondoli solidną rączkę w budzie do przenoszenia. Ja sobie najpierw znosiłam stelaż (około 10 kg), a później gondolę z dzieckiem (ok. 5kg +na początek dziecko 4kg). I to nie było uciążliwe. Najgorszy był okres jak córka zaczynała chodzić, bo wtedy najwygodniej mi było ją znosić razem z wózkiem (14kg+9kg). I tu już było ciężko. Teraz też jest spoko, bo wózek znoszę oddzielnie, a córka schodzi po schodach za rękę.
 
Do góry