reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc.

Balbiś jak moja koleżanka kupowała ten wózek, to właśnie ten na czerwonym stelażu był w promocji i kosztoał mniej niż standardowy. Musisz szukać. Wózeczek jest fajny, ma dużą gondolę i fajną spacerówkę.
 
reklama
Szukam cały czas. W sumie codziennie siedzę i szukam po stronach ale taki z czerwonym stelażem znalazłam tylko w tym sklepie co dla mnie jest strasznie dziwne. Napisałam do producenta czy w Smykolandzie można zamówic taki kolor ale nawet nie raczyli mi odpisac . Muszę jeszcze raz spróbować. Wiem że mam jeszcze czasu ale własnie jak wózek będzie w przystępnej cenie to kupię szybciej bo zawsze chciałam taki wózek.
 
Ptysia mi strasznie podoba się też 4tec ale ich już chyba nie robią. Ma 4 koła i oczywiście moja kolorystyka.

Potrzebuje lekkiego wózka bo będę wznosić go na 2 pietro i dlatego zastanawiam sie nad graco, ale nie wiem czy nie zwycięży JEDO i to właśnie ten czerwony stelaż :-):-D
 
Mężulek stwierdził, że do wózkarni będziemy znosić, ale ja do piwnicy nie wejdę. Nie byłam tam 12 lat i nie mam zamiaru zmienić swojego postanowienia :angry: dlatego będe wznosic go do domu. Tam wiem, że wózek będzie bezpieczny. Niestety jeden sąsiad pijak, drugi nienormalny ćpun i jeszcze okropna, baba która by mi mogla coś z tym wózkiem zrobic.
 
Mężulek stwierdził, że do wózkarni będziemy znosić, ale ja do piwnicy nie wejdę. Nie byłam tam 12 lat i nie mam zamiaru zmienić swojego postanowienia :angry: dlatego będe wznosic go do domu. Tam wiem, że wózek będzie bezpieczny. Niestety jeden sąsiad pijak, drugi nienormalny ćpun i jeszcze okropna, baba która by mi mogla coś z tym wózkiem zrobic.

Lepiej zabierać do mieszkania choćby z tego względu, że możesz wózek sobie pomału wciągnąć po schodach z dzieckiem w środku. Jeśli chcesz znieść do wózkarni, to co, będziesz dziecko do brudnej i zakurzonej piwnicy zabierać?? A może mąż sobie wyobraża, że idąc na spacer, będziesz dziecko zostawiać samo w domu, lecieć do wózkarni po wózek, wciągać go na parter, a potem szybko biec do mieszkania i zbiegać z bobasem na rękach + torbami z akcesoriami, żeby zdążyć zanim Ci ktoś wózek gwizdnie z klatki? :eek: Wygodniej jest jak jest wózek w mieszkaniu, bo sobie malucha układasz na spokojnie i nie musisz przed każdym spacerem pakować wózka i rozpakowywać po powrocie. Poza tym w wózkarni mogą być koty, które jak zasikają wózek, to go za nic nie doczyścisz :eek:
 
reklama
Lepiej zabierać do mieszkania choćby z tego względu, że możesz wózek sobie pomału wciągnąć po schodach z dzieckiem w środku. Jeśli chcesz znieść do wózkarni, to co, będziesz dziecko do brudnej i zakurzonej piwnicy zabierać?? A może mąż sobie wyobraża, że idąc na spacer, będziesz dziecko zostawiać samo w domu, lecieć do wózkarni po wózek, wciągać go na parter, a potem szybko biec do mieszkania i zbiegać z bobasem na rękach + torbami z akcesoriami, żeby zdążyć zanim Ci ktoś wózek gwizdnie z klatki? :eek: Wygodniej jest jak jest wózek w mieszkaniu, bo sobie malucha układasz na spokojnie i nie musisz przed każdym spacerem pakować wózka i rozpakowywać po powrocie. Poza tym w wózkarni mogą być koty, które jak zasikają wózek, to go za nic nie doczyścisz :eek:

Dokładnie też tak uważam. :-)

A teraz już znowu mam problem. Pani z biura Jedo odpisała mi że oni już nie produkują czerwonych stelaży. Teraz to już nie wiem co dalej czynić. Mam jeszcze 5 miesięcy do rozwiązania i przecież teraz wózka nie kupię. Jakby było w jakiejś super promocji to owszem może i bym się skusiła ale jak cena jest 2000 to przeciez nie jest okazja. Jeszcze mam 2 typy: Tako Sportime i Maked lucky ale piszą ze strasznie ciężkie.
 
Do góry