reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Ja jeszcze mam taki pomysł, żeby przez czas gdy będę z dzieckiem w szpitalu mój znosił do domu jakieś pieluchy (tetrowe) po dziecku, żeby się Szafir oswoił z zapachem.
Gorzej, że ten pieszczoch śpi z nami w łóżku [emoji1787] ale i tak mam w planach przenieść się do innego łóżka po urodzeniu, bo z doświadczenia po poprzednich dzieciach wiem, że dla mnie najlepiej jest mieć maleństwo w nocy przy sobie i tylko cyca wystawiać.
Ta nasza tez spi z nami i sobie nie wyobrazam zeby bylo inaczej. Nie mam zamiaru jej izolowac. Wiem ze troszke bedzie zazdrosna pchając swojego mokrego nochala wszedzie ale nie zrobi krzywdy.
Pieluchy moze nie zakupkane ale owijak predzej myslalam zeby do domu zaniesc. Z pieluchami to moj moze miec problem.
Juz to widze [emoji23][emoji23][emoji23] dzieciak z pelnym pampersem w ryk, a obok stary w ryk
 
W diagnostyce raczej punktualnie masz wyniki. Tylko jak ja robiłam betę to do niej nie miałam widełek :)
Próbowałam się zalogować przez nr zlecenia i datę urodzenia ale pokazuje błędny numer. Kazała wejść o 17 najwcześniej. Czy myślicie że komunikat stąd że nie wprowadzili jeszcze wyników?
 
Pieluchy moze nie zakupkane ale owijak predzej myslalam zeby do domu zaniesc. Z pieluchami to moj moze miec problem.
Juz to widze [emoji23][emoji23][emoji23] dzieciak z pelnym pampersem w ryk, a obok stary w ryk
Chodziło mi o takie tetrowe pieluchy używane, gdy maleństwo uleje, albo do podłożenia pod buzię, żeby nie dotykało bezpośrednio szpitalnego rożka (w naszym szpitalu jest obowiązkowy). Wtedy taką pieluchę z zapachem dziecka by psu zanosił.
A co do pełnych pampersów, to niech spróbuje tylko migać się od przewijania, to ja mu dam [emoji13]
 
reklama
Do góry