reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
O kurde serio ?
To u mnie dawno ktoś umarł i co niby teraz .
Bez kitu to raczej przypadki ....prawda ? Powiedzcie że prawda plissss
Tak. W dniu kiedy dowiedzialam sie o smierci dziadka - test pozytywny.
Za trumną smiech ze jakby sie dowiedział ze jego jedyna kochana wnusia jest w ciazy to by zawału dostal ( zmarl na zawał).
 
Nie wiem może jestem okropna... Napewo jestem ... Wczoraj zmarła babcia mojego męża i przeszła mnie nadzieja że może... No w tym cyklu nic nie wyszło bo @ ale może w następnym ... [emoji848] No ja też mam takie przykłady w rodzinie . Sama jestem takim małym przykładem jak się urodziłam to 2 dni później jak mój dziadek się dowiedziałem że ma wnuczke ( bardzo wyczekany przez niego) sam zmarł...
 
Nie wiem może jestem okropna... Napewo jestem ... Wczoraj zmarła babcia mojego męża i przeszła mnie nadzieja że może... No w tym cyklu nic nie wyszło bo @ ale może w następnym ... [emoji848] No ja też mam takie przykłady w rodzinie . Sama jestem takim małym przykładem jak się urodziłam to 2 dni później jak mój dziadek się dowiedziałem że ma wnuczke ( bardzo wyczekany przez niego) sam zmarł...
Nie jestes okropna tylko przesadna - jak kazda z nas :)
Łapiemy sie kszdej wskazówki z ziemi z nieba z herbaty z kart.. byle by II [emoji3]
 
Nie wiem może jestem okropna... Napewo jestem ... Wczoraj zmarła babcia mojego męża i przeszła mnie nadzieja że może... No w tym cyklu nic nie wyszło bo @ ale może w następnym ... [emoji848] No ja też mam takie przykłady w rodzinie . Sama jestem takim małym przykładem jak się urodziłam to 2 dni później jak mój dziadek się dowiedziałem że ma wnuczke ( bardzo wyczekany przez niego) sam zmarł...
Witaj [emoji847]i przykro mi że ta franca przyszła ale zawsze to okazja do kolejnych staranek [emoji173] .
U mnie też tak było mój dziadek zmarł i po jakimś czasie kuzynka zaciązyła o ile się nie mylę w tym samym miesiącu ale już następny cykl miała.
 
reklama
Dzięki laseczki [emoji8][emoji8][emoji8]
Mój juz pizga ze mnie ze bedzie dwa wozki pchał. Albo zrobi tuning AMG. A za chwile dodaje. Moze lepiej nie bo ty sie qurfa nawet na wozki inwalidzkim byś zabiła [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry