reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
Hej babeczki!
Byłam dzisiaj na Fiera Milano na targach butów, torebek itp. I tak mnie naszło - jak uważacie - lepiej ubierać się we Włoszech, czy w Polsce?
 
chyba na to samo wychodzi cenowo.mnie osobiscie bardziej podobaja sie wloskie ciuchy.jak wysylam paczki mojej sistrze to zawsze jest zachwycona jakoscia tkanin.ja osobiscie ubieram sie na poludniu wloch bo jest jeszcze taniej niz tutaj gdzie mieszkam.
u mnie mial kolejny sloneczny dzien.jestem tak zakatarzona ze szok,z nosa mi sie leje jak z kranu:angry:.wszystko przez ten durny szpital.od przeciagow i lezenia pol naga w maszynie do tomografii.osly w szpitalu maja wlaczona klime i nie trudno o katar i przeziebienie.
 
Dzien dobry z rana.Mysle ze chyba bede pierwsza. Agatka to chyba nie ten szpital ale teraz jakas potworna infekcja panoje.Wszyscy chorzy i z nosow im sie leje.Pogoda bardzo zdradliwa.Moj maz tez chory.od ponad tygodnia.Dobrze ze ma otrivin bo tylko dzieki niemu oddycha.
Co do ciuchow ja tam sie niewypowiem.Bo w polsce raczej sie nieubieralam.A tutaj dosc drogie.A ja nielubie tego co modne.Tylko to co mi sie podoba.Wiec raz kupie cos u cinesa raz w H&M choc to drugie raczej czescie.I jeszcze jeden sklepik bardzo lubie ale zabijcie mnie niepamietam jak sie nazywa cos na o ;)

Wiem ze na bazaze na sycyli wszytko jest tak tanie ze hej.Jak mama pracowala w catani i bylam u niej na wakacjach dostalam od jej szefowej 50 euro i wrocilam z 2 waliskami ciuchow.W tym jeszcze waliski kupilam hihihi.
A tutaj na bazaze cena wieksza niz w sklepie wiec ja na merkatone juz niechodze :)

DObrego tygodnia wam zycze...
 
co do ubioru to ja zawsze obkupie sie w polsce,tanio i ladnie:-ptu moze sa ladne ciuszki ale drogie,chociaz jak wyprzedaz to oczywiscie cos upoluje sie fajnego...;-)nataliaBM a kupilas sobie cos fajnego...ja lubie torebki i butki...;-)teraz tak w skrocie bo pisze jedna reka,jak czas dopisze to i ja cos dopisze:-p;-):-D
 
witam sie i ja.jestem tak zakatarzona ze szok a do tego cala noc gardlo mi nawalalo,normalnie mowic nie moglam.
Aniu ja to jestem pewna na 100% ze w szpitalu sie zalatwilam bo jak wiezli mnie na wozku przez caly szpital tylko na pizamie i szlafroku w przeciagach i pol naga polozyli do badan w ambulatorium gdzie klima wlaczona na maksa to nie trudno o przeziebienie.ja juz na wieczor kichac zaczelam a teraz w domu to sie rozkrecilo na dobre.z rolka papieru kuchennego sie nie rozstaje bo na chusteczki bym nie zarobila taki mam katar.
 
hej hej po weekendowo:-)

co do zakupow ja robie tutaj lubie jak sa sconti to cos fajnego mozna znalezc za calkiem niezle pieniazki:tak:a no wlasnienatalia pochwal sie nam co tam ladnego kupilas!!!


 
hej hej po weekendowo:-)

co do zakupow ja robie tutaj lubie jak sa sconti to cos fajnego mozna znalezc za calkiem niezle pieniazki:tak:a no wlasnienatalia pochwal sie nam co tam ladnego kupilas!!!


 
witam sie i ja.jestem tak zakatarzona ze szok a do tego cala noc gardlo mi nawalalo,normalnie mowic nie moglam.
Aniu ja to jestem pewna na 100% ze w szpitalu sie zalatwilam bo jak wiezli mnie na wozku przez caly szpital tylko na pizamie i szlafroku w przeciagach i pol naga polozyli do badan w ambulatorium gdzie klima wlaczona na maksa to nie trudno o przeziebienie.ja juz na wieczor kichac zaczelam a teraz w domu to sie rozkrecilo na dobre.z rolka papieru kuchennego sie nie rozstaje bo na chusteczki bym nie zarobila taki mam katar.
bidulka kuruj sie moja mama tez wciaz chora juz ponad tyd:baffled:zien
 
reklama
normalnie umieram tak zle sie czuje.dzwonilam do mojego lekarza i antybiotyk kazal brac.jakbym malo miala antybiotykow w szpitaalu:baffled:.na szczescie augmentin dal to nie takie silne jak te szpitalne.
 
Do góry