reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Ania my tez po polsku paczki robimy ,bo my wogle kochamy paczki i zawszwe sie w Polsce nie mozemy najesc, a ten dzemik gdzies w wiekszym markecie czy w lidlu tez mozna dostac ...
 
reklama
ja tam nic nie pieklam,najdlam sie oczami waszych paczusi.ja sama osobiscie nie pieklam nigdy paczkow.moze macie jakis sprawdzony przepis to wrzuccie na odpowiedni watek:-).
a tak przy okazji moja waga wczoraj rano kolejny kologram mniej:szok:.juz jest 64,jeszcze okragla dyszka zostala.teraz to juz z gorki pojdzie.moze wreszcie wejde w garnitur co dostalam 7 lat temu w prezencie.zalozony byl moze ze dwa razy i wisi do dzisiaj w szafie i czeka na lepsze czasy:-D.
 
halo halo
pustki tu uuuuuuu
co tam szanowne panie porabiaja ze takie zajete????
ja zaraz ide robic jakis podwieczorek dla malej i jak zwykle brakuje weny:eek:poza tym pol rodzinki chora moja mama siostra :baffled:

kochane mam pytanko jakie podobaja Wam sie imiona wloskie dla chlopczyka???
 
ale zesmy razem napisaly haha w tym samym momencie hihi.To sie nazywa wyczucie..Mi hm z imion podoba sie michele i lorenzo.Reszta jakos tak mi do glowy nieprzychodzi.A co do tych podwieczorkow czy one takie potrzebne?? Moj maly nigdy niejadal.
 
ale zesmy razem napisaly haha w tym samym momencie hihi.To sie nazywa wyczucie..Mi hm z imion podoba sie michele i lorenzo.Reszta jakos tak mi do glowy nieprzychodzi.A co do tych podwieczorkow czy one takie potrzebne?? Moj maly nigdy niejadal.

no to problem mialas z glowy moja jak wstaje to zaraz mniam i mniam i glowkuj sie co by tu jej wymyslic bo ona wybredna jogurtu czy owoca to nie zje:confused2:
a co do imion tak pytam bo z kolezanka dzisiaj tak rozmawialysmy,ze dla dziewczynek to jets tu wybor a dla chlopcow to nie bardzo:no:
u nas tez slonko ale chlodnawo jest
 
nie no imion jest bardzo duzo i bardzo fajnych.Tylko u nich jakas taka rutyna.haha.Andrea.paolo...o giacomo hihi...
Z podwieczorkie jak ona glodna to moze serwoj jej mini pizzetke albo piedini z czyms albo krakersiki.Moj ostatnio ma szal na mini bagel snacks z lidla a jemu smakoja najbardziej cebolowe i szynkowe.Mysle ze i jej szynkowe posmakoja..Sa jeszcze sezamowe i czosnkowe..
 
jestem i ja.tylko ze zabiegana od rana.najpierw bank,pozniej lekarz rodzinny bo trzebabylo recepty na leki wziasc a pozniej ginek:-).po przychodni do inzyniera naszego a potem na dzialke.po obiedzie to zeszlam do garazu bo musialam nowy odchowalnik dla kaczzus zrobic bo tamten rozlecial sie od ilosci wody jaka rozlaly maluchy.teraz maja lepszy bo przywiozlam z dzialki euro palete i do tego boki i zrobione.pozniej zrobie zdjecie i pokarze Wam jak to w calosci wyglada.
no a popoludniu koleda u mnie.juz stol uszykowany i czeka.bialy obrusik,swieca i _Biblia bo nie moglam znalezc Krzyza co zawsze stawiam.ktos musial mi go schowac bo zawsze stal w malej sypialni na regale z ksiazkami a teraz cos go wcielo.
 
reklama
jestem i ja.tylko ze zabiegana od rana.najpierw bank,pozniej lekarz rodzinny bo trzebabylo recepty na leki wziasc a pozniej ginek:-).po przychodni do inzyniera naszego a potem na dzialke.po obiedzie to zeszlam do garazu bo musialam nowy odchowalnik dla kaczzus zrobic bo tamten rozlecial sie od ilosci wody jaka rozlaly maluchy.teraz maja lepszy bo przywiozlam z dzialki euro palete i do tego boki i zrobione.pozniej zrobie zdjecie i pokarze Wam jak to w calosci wyglada.
no a popoludniu koleda u mnie.juz stol uszykowany i czeka.bialy obrusik,swieca i _Biblia bo nie moglam znalezc Krzyza co zawsze stawiam.ktos musial mi go schowac bo zawsze stal w malej sypialni na regale z ksiazkami a teraz cos go wcielo.
koleda???u nas to zawsze po Pasqua chodzi ksiadz!!!

aniaa co to za cudenko z LIdla??to jakis baton??musze sie tam kiedys przejechac chce mi sie ogorkow konserwowych
 
Do góry