reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

cucciola ja ne powiedzialm ze zostawiam forum,powiedzialam ze sie wyprowadzam z zamknietego watku...prosze was bardzo czytajcie uwaznie bo ja nie zartuje z tym watkiem zamknietym
luczka twoje fotki wykasowalam w tym momencie..
ptynia ,tak jezeli ktoras z was nie przejmie ode mnie tej funkcji to skasuje caly ZAMKNIETY watek
 
reklama
Anika zrozumialam i sie zgadzam na wykasowanie mojego watku na zamknietym.
Cucciola u nas skwar, jem lody dla ochlody i czekam az sie synu obudzi, bo do lekarza z nim musze isc. Goraczka wciaz sie utrzymuje, do tego ma pare aftow w buzi, przez to jesc nie daje rady, tylko pije biedulek. Chyba jakies wirus panuje, bo jego kumpel od zabawy mial przed nim to samo. Az mi go szkoda, bo moznaby na plazy siedziec i tylek moczyc chociaz, a tu trzeba sie smazyc w domu. No nic zobaczymy co lekarka powie.
 
cucciola ja ne powiedzialm ze zostawiam forum,powiedzialam ze sie wyprowadzam z zamknietego watku...prosze was bardzo czytajcie uwaznie bo ja nie zartuje z tym watkiem zamknietym
luczka twoje fotki wykasowalam w tym momencie..
ptynia ,tak jezeli ktoras z was nie przejmie ode mnie tej funkcji to skasuje caly ZAMKNIETY watek

faktycznie napisalas dobrze ciesze sie ze nie znikasz!!!
hmm....to ktora teraz przejmie??szkoda byloby kasowac wszystkie nasze fotki:baffled:
 
Anika zrozumialam i sie zgadzam na wykasowanie mojego watku na zamknietym.
Cucciola u nas skwar, jem lody dla ochlody i czekam az sie synu obudzi, bo do lekarza z nim musze isc. Goraczka wciaz sie utrzymuje, do tego ma pare aftow w buzi, przez to jesc nie daje rady, tylko pije biedulek. Chyba jakies wirus panuje, bo jego kumpel od zabawy mial przed nim to samo. Az mi go szkoda, bo moznaby na plazy siedziec i tylek moczyc chociaz, a tu trzeba sie smazyc w domu. No nic zobaczymy co lekarka powie.
cos musi byc w tym powietrzu bo i ja cala noc tragicznie bol glowy na wymioty mnie zbieralo itd.a ile Wy macie nad morze???daj znac co powiedzial lekarz po wizycie!!!
 
cos musi byc w tym powietrzu bo i ja cala noc tragicznie bol glowy na wymioty mnie zbieralo itd.a ile Wy macie nad morze???daj znac co powiedzial lekarz po wizycie!!!

Cucciola nie za wesolo mamy, Maciek ma strasznie powiekszone migdaly, normalnie jak dotad wiecznie nie wiedzialam gdzie one tudziez nie widzialam nigdy nic niepokojacego tak dzisiaj obejrzalam sobie z bliska i dokladnie bo takie biedak ma wielkie. Do tego te afty, ktore nie pozwalaja mu jesc(ma dwa duze w roznych miejscach). Do tego ma grzyba w uchu, pewnie od kapieli w morzu ostatnio. Dostal krople do uszu i antybiotyk na cala reszte. We wtorek do kontroli wiec jak na razie nici z morza. Nic nie chce jesc, pomyslow mi brakuje co mu robic do jedzenia coby przelknal.:-(
 
ptyniu przede wszystkim gratulacje dla Macko za tak udany rok szkolny:-).
anika jak dla mnie watek zamkniety moze istniec.ja sie nie nadaje na administrowanie bo sama malo umiem robic na kompie a co dopiero administracje prowadzic.moze znajdzie sie chetna do prowadzenia?
 
reklama
Cucciola nie za wesolo mamy, Maciek ma strasznie powiekszone migdaly, normalnie jak dotad wiecznie nie wiedzialam gdzie one tudziez nie widzialam nigdy nic niepokojacego tak dzisiaj obejrzalam sobie z bliska i dokladnie bo takie biedak ma wielkie. Do tego te afty, ktore nie pozwalaja mu jesc(ma dwa duze w roznych miejscach). Do tego ma grzyba w uchu, pewnie od kapieli w morzu ostatnio. Dostal krople do uszu i antybiotyk na cala reszte. We wtorek do kontroli wiec jak na razie nici z morza. Nic nie chce jesc, pomyslow mi brakuje co mu robic do jedzenia coby przelknal.:-(
biedactwo z Maciusia aby szybko wyzdrowial!!!
mialam si epytac a Wy gdzie jezdzicie nad morze??
Co do fotek jak kasujecie wszystkie to i moje tez:-)
Milego weekendu zycze
 
Do góry