reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

kosmitka ,strega napiszcie mi szczerze,wedlug was nabijam specjalnie posty,po to aby liczbe zwiekszyc?bo te wczorajsze teksty mi utkwily w glowie.
anja i inne dziewuszki do was tez zwracam sie z tym pytaniem
od 15 probuje cos napisac i ciagle wywala mnie z forum:wściekła/y:
Anika ja tez nie wiem o co chodzi z tym nabijaniem postow nie przejmuj sie i jak dla mnie pisz jak najwiecej bo ja lubie cie czytac i naprawde brakowalo mi ciebie na forum fajnie ze wrocilas:-) no to ci poslodzilam;-) mi tez wczorajsze posty utkwily w glowie z tym slodzeniem:szok: ja uwazam tak jak ty czasem trzeba poslodzic ale uwazam ze atmosfera tu na naszym watku jest "zdrowa" tzn jak trzeba to sobie slodzimy bo czemu nie? dyskutujemy czasem mamy odmienne zdania ale to nie znaczy ze mamy sie na siebie obrazac i tak jak napisalas czasem trzeba przemyslec slowa ktore sie pisze zeby kogos nie urazic ale tak jak napisala anija spuscmy zaslone milczenia bo nie potrzebnie sie nakrecamy.
Wiecie co w tej calej dyskusji mnie najbardziej wkurzylo? to ze ktos jednego dnia pisze jedno a potem w nerwach pisze cos innego....:baffled: dobra jak dla mnie koniec tematu AMEN

A co do pogody to u nas w Rzymie upal mozna by powiedziec w koncu ale jak dla mnie to za bardzo

kosmitka maz obiecal mi ze w niedziele mnie podrzuci ale sie ciesze na nasze spotkanie:-) nie moge sie doczekac.
 
reklama
a wiec..dziendoberek..
goraco,,,secondo i miei gusti,za goraco...
ohhhh luczka jaki cukiereczek z ciebie,grazie kochana!!!
jakie plany na weekend?
napewno nad morzem wiekszosc z was bedzie sie wylegiwala,takim to dobrze!!!
ja to juz od paru tygodni nie robie planow na weekend bo zawsze weekend sam sie zaplanuje,inaczej niz sobie go zapalnuje ja...
o 12 tej mam spotkanie z panem od zanzariere,jedyny pewny plan...
trzymajcie sie dziewuszki ..i do uslyszenia
 
czesc dziewczyny, dla mnie tez juz troche za goraco ;-) ale co tam... najwazniejsze ze slonce swieci :-)
my dopiero zjedlismy sniadanie ;-) na 16 idziemy na impreze, moze zdazymy sie wybrac :-D

luczka super!:-) ja tez sie bardzo ciesze, 16 jest ok!
anika my w ten weekend w Rzymie, za tydzien sprobujemy w koncu wybrac sie nad morze :-)

milego weekendu wszystkim zycze!
 
czesc dziewczyny...
u nas tez jak dla mnie za goraco...tylko nas morze ratuje...mala poszla z babcia rano pewnie juz wrocily a ja koncze prace...wpakowalam sie na obiad do tesciowej wiec dzis prawie swieto bez gotowania...ale za to w pracy bylam,wiec juz gotowanie bym wolala...ale nie ma co narzekac...
luczka i kosmitka zycze udanego spotkania...udokumentujcie spotkanie i na otuche wsadzcie zdjecie dla innych:-)
anika mam nadzieje,ze dogadasz sie z panem od zanzariere...praktycznie 3 tyg i przeprowadzka...nie znam nikogo kto by sie tak szybko uwinal z kupnem sprzedaza i przeprowadzka....:-)
milego weekendu wszystkim...
 
ufffffa goraco.....no ale bylo zimno narzekalismt ze zimno ..jest polowa czerwca wiec moze nareszcie byc cieplo.... za pare dni pocztek kalendarzowego lata

Bylam dzisiaj z koleznakami na sushi..lunchowym. Niedwano wrocilismy z odwiedzin u nonno..ale jak narazie na gore dodtarlam tylko ja...zdarzyla pozbierac pranie...posegregowac etc a panowie nadal w garazu. Dzisiaj to faktycznie w garazu najprzymniej ...ale u ans nie o to chodzi ...Mateusz zapewne bawi sie w kierowce...nie lsysze jeszcze wrzaskow ze schododw wiec naarzie nie ida na gore. Nie wiem co robic wieczorem...wokolo same festy.. festa della birra w naszje starej miejscowosci..festa patronale plus notte bianca w miescince gdzie jeszcze pracuje...mis ie gotowac nie che wiec pewnie dam cos na szybko Mateuszowi i wieczorkiem pojdziemy na jedna z imprezek


aaaaaaaaaa...o d*** rozpic ta kuracje z ledum...Mateusz pozarty jak zwykle...ewidentnie na niego nie dziala
 
Witam sie i ja dziewczyny.
My dzisiaj najpierw spalismy dosyc dlugo bo wczoraj poszlismy pozno spac potem spacer ale goracooooo ale fajnie... w koncu:-) a potem poszlam usypiac Lorenzo i zasnelam razem z nim;-) ciekawe co ja dzisiaj w nocy bede robic?

A juz jutro spotkanie z kosmitka:-)

kosmitka dla mnie 16 tez ok no moze troche po 16 bo nie wiem jak mi Lorenzo wstanie z drzemki postaram sie go polozyc wczesniej ale roznie moze byc w takim razie do zobaczenia:-)
strega szkoda ze kuracja nie dziala a juz mialam nadzieje ze znalazlas cud srodek, my w sumie mamy ta bransoletke ktora zakladam mu na noge bo na rece nie chce i chyba dziala tzn narazie swiezych ugryzien brak
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry dziewuszki..
luczka ,kosmitka..poczekajcie na mnie ja tez przyjade po 16 tej.....magari!!!
za tydzen po 16tej,(moze)szkoda ze mieszkam tak daleko chetnie bym sie dolaczyla,ale koniecznie musicie wstawic jakies fotki i szczegolowo opisac spotkanie
ptynia ,witam kochana..jak sie czuje macko?jak pagella naszego campione?
czytaj,mysl ,czytaj ...a potem do nas napisz..czekamy..
anja,pewnie juz torby pakuje,albo juz lezy z kostiumiku na plazy...
baci a tutte i buona domenica
 
Anika Macko czuje sie fantastycznie, zadowolony, ze szkola juz za nim, pagella dopiero 21 czerwca, ale mysle ze bedzie dobrze. Od dwoch dni mamy juz sezon na plazy(na plazy wsrod znajomych robi furore jezykową, do tej pory dziecko nie mowiace a teraz buzia po wlosku mu sie nie zamyka) wiec, juz przyjarani slonkiem ze tak sie wyraze;). Macko stwierdzil ze w koncu zaczal wakacje, ubiegly tydzien mimo ze uz mial wolny, nie odbieral jako wakacji, dopiero teraz oficjalnie je rozpoczął:) Jezdzimy na cale dnie na plaze bo na powrot w poludnie do domku troche mamy przydaleko, a jednak cale dnie plazowania i slonca mecza. Dzis w domku zeby troche nadgonic prace domowe.
 
reklama
ptynia,wlasnie o tym marzylas..pamietam jak kilka miesiecy temu pisalas ze chcialabys aby na plazy macko zablysnal mowa po wlosku,widzisz ..twoje marzenie sie spelnilo....bravo macko,naprawde dzieci to zdolne stworzenia..
a ty jak z praca?dostalas na plazy,razem z twoim mezulkiem?
co z mieszkaniem?
 
Do góry