reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

ja jestem dziewczyny,tylko nie mam ochoty ani sily pisac postow.ciagle placze,nie moge sie pozbierac po wiadomosciach z usg.szlam taka szczesliwa ze zobacze moja fasolinke.no i zobaczylam tylko ze juz bez serduszka,ktore sie zatrzymalo na rownym 8 tygodniu.teraz musze czekac na samoistne poronienie,jesli nie to czeka mnie zabieg.
 
reklama
agatka trzymaj sie kochana ja tez jestem przy tobie myslami
kermitka odezwij sie mam nadzieje ze u was wszystko ok
strega o kurcze to nie ciekawie z tym trzesieniem
kosmitka na dworze jest goraco mozesz smialo isc na spacer
 
hej hej dziewuszki my dzisiaj od rana na szczepieniu ludzi od groma i dzieci czekalismy 2 godziny uffa
agatko biedactwo:no:nie smuc sie nastepnym razem na pewno sie Wam uda!!!
a gdzie anika???przepadla bez wiesci??!!
Dziewczynki co do tych wstrzasow to normalnie Wam wspolczuje oby to nic groznego
:baffled:
 
DZIEWCZYNY znowu strach rano niezlezatelepalo pozniej mniej dopiero wrocilam do domu , caly czas byly trzensienia tylko male a dzis znowu od poczatku wyc sie chce a wszyscy mowia ze bedzie jeszcze gorzej co sie dzieje , juz sie uspokojilam i znowu luczka u nas ok ale psychicznie niezbyt kosmitko na razie telepie brak mi tego spokoju ktory mialam do niedawna strega mam nadzieje ze do was nie dojdzie ta duza fala zyta dzieki za pamiec jakos sie trzymam pozdrawiam was dziewczyny agatko jestem z toba trzymaj sie mocno
 
kermitka a nie lepiej by bylo Wam narazie wyjechac? np do Polski?
wyobrazam sobie jak bardzo musicie sie bac tym bardziej ze masz male dzieciatko... niech sie juz ten horror skonczy pisz nam na biezaco co tam u was?
cucciola 2 godziny na szczepieniu?:szok: u nas zawsze idzie raz dwa
a jak mala znosi szczepienia?
 
strega,kemitka niezazdroszcze tych trzesien,trzymajcie sie dzielnie.
ja tez sie jakos trzymam,ale z moim F.powiedzielismy koniec z dziecmi,to byla ostatnia proba.nie mam zamiaru znowu tego przechodzic.musimy sie pogodzic z losem ze nie bedziemy mieli dieci:-(
 
kermitka a nie lepiej by bylo Wam narazie wyjechac? np do Polski?
wyobrazam sobie jak bardzo musicie sie bac tym bardziej ze masz male dzieciatko... niech sie juz ten horror skonczy pisz nam na biezaco co tam u was?
cucciola 2 godziny na szczepieniu?:szok: u nas zawsze idzie raz dwa
a jak mala znosi szczepienia?
tutaj to strasznie dlugo sie ciagnie tyle tych dzieci jest:baffled:Fiammi w miare jak narazie spi zobaczymy co sie bedzie dzialo pozniej??!!
a jak Wasze pociechy co do szczepien??
agatkoto Wasza decyzja!!! z tego co zrozumialam to nie byla pierwsza proba??jezeli oczywiscie moge Ciebie o to zapytac??
 
reklama
cześc dziewczyny, współczuje tych wstrząsów,
Agatka, niezmiernie mi przykro, ale nie możesz się poddać może trzeba jeszcze trochę zaczekać, trzymaj się
w Pl robi się deszczowo ale jeszcze gorąco ,my moze w sierpniu przyjedziemy do it do mojego M moja starsza córka bardzo chce jechać,ja teżz nie ukrywam że bardzo mi się ten pomysł podoba...pozdrawiam Was wszystkie
 
Do góry