reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

a apropos brzuszkow, to ja chyba musze sie wziac za swoj, i jakies brzuszki zaczac robic, chociaz wcale mi sie nie chce... moze ktos chetny, zeby sie przylaczyc??? :-)
bo cos czuje, ze co sie mialo obkurczyc to sie obkurczylo, a tu nadal cos sterczy ;-) wczoraj mi jedna babcia rowno pojechala... zachwyca sie moimi dziecmi, zachwyca, a szczegolnie tym najmniejszym, a w pewnym momencie o i widze, ze sie czwartego spodziewasz ;-):-D:-D:-D
 
reklama
kosmitka ...ja piernicze..trzeba bylo jej powiedziec ze chcialabys zobaczyc jej brzuch w pologu...durna baba a

Zyta...na komuni spoko..wrzice pozniej pare fotek w grupe
 
strega nie no, spoko, nie wzielam tego do siebie, babcia ogolnie byla mila i nie zajarzyla ;-)

ale wiecie co, tak jak teraz te babcie nas zaczepiaja, jakos zadna nie jest oburzona, ze maly bez czapeczki, albo w spiochach i kaftaniku, chociaz wiatr wieje, i nie wiem czy te babcie we Wloszech sa bardziej wyluzowane, czy moze to dlatego, ze jestesmy obcy i jako, ze pochodzimy z zimnej polnocy to nam tak wolno ;-)
w Polsce jak urodzil sie Antos byly upaly, on chodzil w body, albo bluzeczke i pieluszce no i bez czapeczki, i wiecie ile ja sie nasluchalam w te pierwsze wakacje, ze mu uszy przewieje i takie tam, nawet stare dziadki na ulicy mnie zaczepiali i zwracali uwage...
 
No..chyba bacie pod tym wgledem bardziej wyrozumiale...a do tego tu faktycznie czapek sie tak nie nosi jak w PL....
Ja kupilam pare w Pl, ale ubralam moze 2/3 razy..a pozniej sie juz cieplo zrobilo

wlasnie odebralam prezenty urodzinowe Mateusza....bedziemy sie pluskac na tarasie i bawic autkami. to preezenciory od mojej siostry


0078257574704.jpg
8001583008058.jpg
 
strega Mati bedzie zachwycony, super miec duzy taras :-)
my niedlugo mamy urodziny Sabiny Antosia, ale ona lubi chlopiece zabawki, wiec nie bedziemy mieli problemu ze znalezieniem prezentu :-)
 
Witam wszystkich ... zyta nasza ola dobrala sie do scian ido kanapy ale na ubrankach tez lubi zostawiac znaczki - z ubran powoli dopieramy ze scian jakos tez najgorzej kanapa , ale jedna dziewczyna powiedziala mi zeby sprobowac benzyna ze niby wszystkie plamy schodza nic dzis pojade i kupie zobaczymy .
Kosmitka ja chetnie do brzuszkow sie przylacze a przydalyby mi sie nasza ola konczy zaraz2 latka a ja ciagle zmagam sie z waga , na poczatku szybciutko schudlam ale pozniej jak odstawilam Olcie od piersi zucilam sie na jedzenie i teraz sa tego skutki , to czego nie moglam jesc kiedy karmilam pozniej zaczelam jesc z nadwyzka coz ... :crazy:
 
Hej!
strega fajny pomysl ze smoczkiem;-) trzymam kciuki zeby Mati szybko sie odzwyczail.
kosmitka tutaj raczej nie zakladaja czapek a w Polsce to obowiazkowo ile ja sie nasluchalam jak pojechalam do domu Lorenzo mial 5 miesiecy ze nie zakladam mu czapki i skarpetek;-) raz nawet mojej mamie powiedzialam zeby sama sobie czapke zalozyla w upal 30 st w cieniu;-) i tez mnie na ulicy babki upominaly:wściekła/y::-D
anija kurcze kiepsko ze nawet od jednej kawy cie bolalo ale dobrze ze chociaz cie nie boli teraz
zyta no wlasnie jakies przesilenie ale dzisiaj u nas piekna pogoda az zyc sie chce
Anika odezwij sie zrobili ci zeba?
my dzisiaj sami w domu bo papi pojechal w delegacje mam zamiar sie zrelaksowac moze mi handra przejdzie;-):-D

strega fajne prezenty szczegolnie ten garaz
 
dziewczyny ale u mmnie emocje:-D.moje jajeczka zaczely cwierkac i to jak glosno:szok:,jeszcze w srodku siedza a juz je slychac a co to bedzie jak sie wylegna.3 sa nadklute,pewnie jeszcze w nocy ktorys maluch wyjdzie,bezsenna noc mnie czeka:-):-):-):-)
 
czesc czesc...no i mamy piatek

Mnie nadal boli gardlo i do tego zaczynam kaszlec...takze pewnie cos cholercia sie rozwija...niedobrze
Weekend idzie i tradycyjnie popgoda ma sie popsuc na polnocy

milego dnia!!!
 
reklama
dziendoberek:-)
pierwszy pisklak na swiecie ale strasznie slaby,chyba nie przezyje.cala noc sie klul i wyszedl zmeczony.
strega nie daj sie chorubsku,przepedz na wszystkie wiatry.
u mnie tez piekna pogoda od wczoraj,oby tak juz zostalo.ide obejzec serial na CIELO.papatki:-D
 
Do góry