reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

kosmitka,moze na zywo nie jest taki sliczny,ale na fotce jest pieknisty...
ale jaki super maly wloch ci wyszedl,widzisz jak aria wloska wplywa na urode:-D:-D
 
reklama
witam sie i ja.
moja glowa ciut lepiej ale za to zlapala mnie jakas jelitowka,brrrrr:angry:.caly ranek w kibelku siedze i sie zastanawiam kto obiad zrobi bo moj na dzialce.a do tego zaczyna znowu mnie mdlic,a myslalam ze juz przeszlo.
ide zobaczyc naszego malego Alka.
kosmitko cudnego masz synka,naprawde:-),tylko schrupac.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki :-)
ptynia ech, bardzo mi przykro, ze tak wyszło z tym wlascicielem, domyślam się ze się niezłe wkurzylas, chyba rzeczywiście najfajniej by było zmienić mieszkanie bo jednak dobry właściciel to kluczowa sprawa... My dużo wynajmowalismy i raz mieliśmy takich wlascicieli, ze porażka nie chce mi się nawet wspominać ;-) i się szybciochem wyprowadzalismy i na dobre wyszło trafiliśmy na super właścicielkę, i całkiem fajne mieszkanko, i strasznie się cieszylismy ze z tymi poprzednimi tak wyszło :-) życzę Ci żeby u Was było podobnie!

Luczka jestem w 4 osobowej sali pod numerem 26 :-) 10 dni, jejku, ja już tu mało jajka nie zniose;-) ale jak nie ma wyjścia, trafiła nam się laska w pokoju, która boi się otwrtych okien, ech ;-)

o to lezysz 13 lozek dalej ode mnie:-) od strony nido. Ja lezalam 10 dni ale 7 dni to przed porodem. A z tym otwieraniem okien to zawsze sie ktos trafi my otwieralysmy na osciez jak dzieci szly na badania a potem caly czas uchylone to byl koniec lutego a tam bylo goraco i dzieci lezaly w samych body widze ze twoj Alek tylko w pampersie i kaftaniku:-) jest naprawde sliczny i taki nie wymeczony i chyba naprawde podobny do mamusi:-) jutro pewnie was wypisza tylko musicie zarejstrowac Aleksandra bo inaczej Was nie wypuszcza mozna zarejestrowac tam w szpitalu w tym budynku kolo parkingu na parterze jest biuro anagrafe.
 
kosmitka,synus cudny cudny cudny.....chyba faktycznie do ciebie podobny....taki ciemniutki kochaniutki tylko do tulenia....mam nadzieje,ze jutro sie zmyjecie ze szpitala....bo sie ugotujesz bez otwierania okien...o tym pobieraniu krwi mi nie mow ja to widzialam one rachu ciachu a mala taka byla rooztrzesiona jak cos a miala juz 4 dni....
luczka dzieciatko z ciemnymi wlosami to bylo moje marzenie w ciazy jak widzialam maluszki tu...pomyslalam pewnie bedzie jak tata czupryna gesta i wyszlo blond lyse...teraz tez ma blad i jua za niemke albo angielke biora brrr a w szpitalu ja ogladali jakby nigdy bladaska nie widzieli i heidi na nia wolali....:-)bo miala jeszcze pucusie takie...:-D
ptynia ja jak wynajmowalam mieszkanie to tez mialam w kontrakcie 6 mies na wypowiedzenie,ale sie z wlascicielem dogadalam i wyzwolil mnie po trzech...wielu moich znajomych tez tak rozwiazywalo umowe,ale pewnie z tym waszym chamem nie da rady...wierze ci ze sie wku...na maxa ...porozgladajcie sie za innym mieszkaniem...
milej niedzieli wszystkim....
 
kosmitka,biedny nasz maluni Aleks,mi to szkoda dzieciaczkow bylo jak mi je przywiezli z tymi opatrunkami na tych malunich stopkach...
moj ale tez byl lysym blondynem,ale giulio jak na wlocha przystalo ,z czarnym wlosami,ale byly dzieci ktore mialy czuprymy nieziemskie,tak dlugie i czarne wlosy ,ze giulio do dzis nie ma takich dlugich..
 
anika,ja jak weszlam do nido to patrze a tam jakos lezalo ich ze 20 wszystkie sie trafily takie czarne z wlosami gesciejszymi od moich a moja taka blond heidi...od razu sie w oczy rzucala...i tak jej zostaly te blond wlosy...a mialam takie marzenia o gestych ciemnych wlosach:-D
 
anika moja nie sciemniala,i chyba zamiaru nie ma...na plaze ochrona +50,ale to wszystkie maluchy taka maja..ona jest jasniutenka,choc jak sie opali to troche widac...nie,no widac,ze jest opalona,tak sie pocieszam...moja tesciowa mowi ze r jak byl maly byl blondynem,fakt widzialam zdjecia tak do 12lat potem zciemnial,tez fakt,ma ciemne wlosy i czupryne....chiara moze kolor i zmieni ale ona niby ma duzo wloskow a cienkie....:-(
 
anika,ja jak weszlam do nido to patrze a tam jakos lezalo ich ze 20 wszystkie sie trafily takie czarne z wlosami gesciejszymi od moich a moja taka blond heidi...od razu sie w oczy rzucala...i tak jej zostaly te blond wlosy...a mialam takie marzenia o gestych ciemnych wlosach:-D

anija ale Chiara z tymi swoimi blond wloskami jest sliczna i nie potrzebna jej czarna czupryna:-) juz tu kiedys pisalam ja jak bylam w ciazy to ubzduralam sobie zeby tylko nie byl rudy;-):-D nie mam nic przeciwko rudzielcom ale nijak mi nie pasowaly do chlopca a ze moja babcia miala rude wlosy (tzn ona miala takie brazowe kasztanowe ja teraz na taki kolor sobie zrobilam na glowie;-) ) byl taka mozliwosc ze moje dziecko bedzie rude;-) i jeszcze cala cize siostra sie ze mnie nabijala tylko zeby nie rudy:-D jak mi go wyciagali z brzucha to anastezjolog powiedzial do mnie "o juz wloski widac" a ja do niego a jaki kolor?:-D jak mi powiedzial ze czarne to odetchnelam z ulga;-):-D ciekawe co sobie o mnie pomyslal?
potem mu je zgolili do kroplowki przeryczalam caly dzien bo wygladal jak apacz:baffled: pol glowy ogolone przed wyjsciem ze szpitala pielegniarka za naszym pozwoleniem ogolila go na lyso i wygladal jak malpka:-D jak mu odrosly to ma ciemny blad i ma gste wlosy ktore juz obcinalismy chyba 20 razy podobaly mi sie jego czarne wloski ale ciesze sie ze ma ciemny blad takie jak ja mam naturalne ze wzgledu na tesciowa;-) bo nie jest tak calkiem podobny do tatusia;-)
Anika faktycznie niektore dzieci mialy czupryny tylko te czupryny potem dziwnie wygladaja jak wlosy sie wycieraja po jakims czasie:-D z tylu wytarte a z przodu irokez:-D

A tak wogole wszystkiego naj lepszego dziewczyny okazji Dnia Matki:-)
 
reklama
Do góry