reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

kosmitka jeszcze raz gratulacje,ja dolanczam sie do dziewczyn, ktore pisaly ze sa podniecone jakby dziecko sie u nich w rodzinie urodzilo,idem...
caly czas o was mysle,jak i co,jak ci poszedl porod ,jak bracia?
bravo aleks ,jak piszesz na wloskie dziecko przystalo czarne ma wloski...
musi byc swietny,doczekac sie nie moge fotek...
jak malzonek?
w poniedzialek powinniscie byc juz w domku,jestem strasznie ciekawa jak zareaguja chlopaczki...
kosmitka ,jeszcze raz bacioni,i pisz nam wszystko ...
 
reklama
KOSMITKA KOCHANA NASZA, ALE NOTIZIA!!! GRATULUJĘ CI BARDZO MOCNO!! CIESZ SIĘ KAŻDĄ CHWILKĄ Z MĘŻCZYZNĄ W RODZINIE! KIEDYŚ CIĘ BĘDĄ NOSIĆ NA RĘKACH:tak:. Ja chyba coś wywieszczyłąm jak ok 4 nad ranem myślałam o tobie:))A ty nie nad kompem siedziałaś, ale się do szpitala zbierałaś. Super!! Na razie tak się cieszę, że nic innego nie napiszę...;-)
 
agatka ja tez w sytuacjach nie do wytrzymania bralam tachipiryne 500 ty przez pierwsze 3 mies.rob wszystko powoli na spokojnie niech sie organizm przystosuje,nie na sofy mi sie brac...potem w 4 mozesz zaczac szalec...poloz sie i oklady na glowe...
kosmitka czarnuszek moja byla lysa bladynka usciski...:-)pisz nam wszystko 3300 ladnie...
 
agatka ja tez w sytuacjach nie do wytrzymania bralam tachipiryne 500 ty przez pierwsze 3 mies.rob wszystko powoli na spokojnie niech sie organizm przystosuje,nie na sofy mi sie brac...potem w 4 mozesz zaczac szalec...poloz sie i oklady na glowe...
kosmitka czarnuszek moja byla lysa bladynka usciski...:-)pisz nam wszystko 3300 ladnie...

anija chociaz sie wyrozniala z tlumu jak ja rodzilam to prawie wszystkie dzieci mialy czarne wlosy moj tez mial czarne a teraz ciemny blondyn
agatka wlasnie przystopuj troche:tak:
 
dziewczyny ja dzisiaj nic nie robilam na dzialce tylko siedzialm i gapilam sie na kury jak ta wariatka:-D.chyba przez te slonko dzisiejsze ta glowa tak boli.mowia ze jutra zmiana pogody,moze popada troszke,byle nie za duzo.
z sofa skonczylam walczyc,rano wlaczylam maszyne do szycia bo widzialm ze w jednej poduszce szew puscil przy rozbieraniu i trzeba bylo zszyc a moj skladal calosc dio kupy a ja mowilam co i jak ma byc po koleji bo to nie takie proste zmontowac poduszki.kazdy fatel sklada sie z poduchy glownej a w niej jest 10 malych i kazda ma swoje miejsce do wlozenia,jedna pomylisz i calosc nie bedzie pasowala:baffled:
 
ptynia wlasnie doczytalam, dzieki, ze bylas ze mna o tej 4tej :-)
anika juz wszystko pisze :-) wczoraj wieczorem mialam kilka takich mocniejszych skurczy, ale bardzo sie nimi nie przejelam, po ostatnich numerach nocnych;-) maz zrobil mi magiczny masaz i przeszly, ale zdazylam powiedziec, ze musimy isc szybko spac i za chwile juz spalam(to byla najlepsza czesc porodu;-))
Jak obudzilam sie o 3.30 ze skurczami co 3-4 min to juz nie mialam watpliwosci, Najpierw bylam podekscytowana ze sie zaczelo, a jak wychodzilismy z domu to plakac mi sie chcialo, ze znow dobrowolnie sie w to wpakowalam, w samochodzie to juz chcialam umierac ;-) natychmiast, jak dojezdzalismy do PS to myslalam sobie, ze moze to znieczulenie nie jest takie zle ;-) potem sie wkurzalam na tych ludzi ze szpitala, ze zamiast mnie puscic pod prysznic, to trzymaja mnie pod Ktg i kaza sie nie ruszac, potem juz na porodowce to bylam w innym swiecie a jak wyszedl to juz wiesz:-)
ale jak uslyszalam przed chwila dzwiek ktg to mi ciarki przeszly po plecach
kosmitka jeju nawet opis jak cie bolalo jest wzruszajacy:szok: juz pewnie nie pamietasz jaj bolalo patrzac na malutkiego szkraba ja na porodowce do meza mowilam ze Lorenzo bedzie jedynkiem;-) a teraz nawt nie pamietam jak bardzo bolalo:-D i ciagle go namawiam na siostrzyczke dla synka;-) no dobra chlopaki tez sa fajne i to bardzo:-)
Na jakiej sali w koncu lezysz 2 czy 4 osobowej? ja lezalam na 4 osobowej na lozku numer 13 sala na przeciwko tej takiej lady poloznych oddzial znam na pamiec spedzilam tam az 10 dni
Jak tam twoje chlopaczki w domu? tesknia za mamusia?
ps.zaprosilam Cie na fc szukalam innei Agnieszki i znalazlam ciebie przypadkiem pewnie komputer pamietal potym jak ogladalam twoje zdjecia na picasa.
 
reklama
Hej wszystkim, jak tam juz po porannych kawkach?
My wczoraj mielismy dosc intensywny dzien jak dla nas, zaczal sie koszmarnie ale choc skonczyl milo kolacyjka u znajomych. In poche parole- najprawdopodobniej bedziemy sie starac zmeinic mieszkanie, spotkanie z wlascicielem to byla masakra, gbur, cham, okazalo sie ze chce w kontrakcie wpisac tylko 300 euro a reszta na reke na czarno!!!!Nawet to powiedzial! Plulam sobie potem w brode ze tego nie nagralam. Nic nie podpsalismy poniewaz agent juz mial przygotowana umowe w ktorej bylo napisane ze owszem 300 na affitto i 300 na spese condominiali,w sumie dajac wciaz cyfre taka sama jak wczesniej, a ten ze tak to on nie chce. Mowie wam tak sie zdenerwowalam ze az sie zaczelam cala trzasc. W ogole nas nie sluchal, wmawial ze ma strasznie duze rachunki(ok 80 euro na miesiac za prad przy czym cale mieszkanie jest na prad) a jak ja chcialam cos powiedziec to przerywal w pol slowa i nie dawal mi dokonczyc.:wściekła/y::wściekła/y: Moj maz tez sie wkurzyl strasznie, powiedzial ze juz mu sie mniej podoba to mieszkanie. Myslal ze znalazl losi co nic nie kumaja, na niczym sie nie znaja, przyjda potulnie podpisza umowe i via. O rany przepraszam was ze ja tu o tym wszystkim wypisuje ale od wczoraj we mnie to wszystko buzuje. Nie chcialam psuc nastroju kosmitkowego porodu i radosci z tym tu panujacej,.
Wlasnie Kosmitko Nasza Droga jak tam pierwsza noc z niuńkiem? Karmilas go już? Dali ci troszke odpoczac czy raczej masz go ciagle przy sobie? Raju, jak tak sobie pomysle o toie ze ty takie malenstwo masz obok, to az mi sie plakac chce i tez bym tak chciala ponownie!:-)
Agatka jak dzis głowa, lepiej troszke? Moze fakt ze od slonka wczorajszego cie bolala, strasznie wczoraj prazylo, a dzis sie juz zmienia pogoda, wiec pewnie to odczuwasz, biedulko. Mi maz przewaznie masaze robil, albo smarowalam sobie skronie amolem i tez masowalam. To w polsce, a tu nie wiem czy jest jakis preparat ziolowy, moze jak znajdziesz jakas erboristerie przypadkiem to zapytaj czy na bole glowy w ciazy cos maja.
 
Do góry