reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

a swoja droga kosmitka dobra jestes w trzy godziny po porodzie na forum popisujesz...:-Da jakie ma wloski aleks,juz sie nie moge zdjecia doczekac...
 
reklama
anika to niefajnie,ze cie zwodzi a jakis konkretny powod podal czy tak bez powodu?mam nadzieje ze nic ci sie nie przyplatalo do dziasla w sensie jakies zakazenie?tfu tfu...
 
kosmitka,pisz...pisz i jeszcze raz pisz wszystko o aleksie,kazdy szczegol chcemy wiedziec....
anja z 2 lub 3 dzieckiem,jest wszystko latwiejsze i naturalniejsze ,
 
anja,nic mi nie jest,mowi poprostu ze nie mogl znalezc inclinazzione giusta del perno,ok wierze mu,ale mowi to juz od miesiaca....zobaczymy co powie w czwartek,jak mi go nie wstawi to go inclino io...
 
anika masz racje z drugim dzieckiem to i mnie sie wydaje ze jest inaczej ja jak teraz patrze wstecz to mysle,ze teraz takiej paniki bym nie robila z kazda glupota,nie leciala do pediatry z kazdym prychniecie...ale teraz to i was mam to co innego:-)
kosmitka pisz wszystko ja tez jestem ciekawa wszystkiego....od a do z...:-)
 
Ostatnia edycja:
anika to dobrze,ze nie z twojej winy,bo to nigdy nie wiadomo co sie moze przyczepic,gdyby niestety i nastepnym razem nie skonczyl to mu powiedz do sluchu moze poskutkuje...czasem na ostro trzeba;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, melduję się już rozpakowana:-D dziś tez Alek obudził mnie o 3.30 ale tym razem nie zartowal ;-) o jakiejś 5tej mnie przyjęli a o 7.30 wyskoczył. Całkiem gładko poszło ;-) położyli mi go na troszkę na brzuch i zabrali do mierzenia itp. W międzyczasie pokazali dzieciom I mezowi, Bo wszyscy dzielnie czekali na dzidzie. Teraz poszli imprezowac. Jejku jak sie ciesze ze juz po:-) do pozniej![/QUOTE


MAM NORMALNIE òLZY W OCZACH.MOJE NAJWIEKSZE GRATULACJE KOSMITKO I NIECH CI SIE ZDROWO CHOWA.
WSTAW ZDJECIE DZIDZI JAK BEDZIESZ MIALA CHWILE.:-):-):-):-):-):-):-)
 
fakt mysmy kosmitke do apelu wywolywaly co rano a tu ona nas uprzedzila dzis z samego rana a raczej aleks...wiecie moze to glupie ale sie czuje jakby mi sie w rodzinie dzieciatko urodzilo:-)tak to przezywam...
 
ojaaaaaaaaaa Kosmitko gratulacje!!!!!

Ja wlasnie zalogowalam sie ..bo mowie sprawdzimy czy sie kosmitaka odmeldowala ...milam jakiego feelinga hehe o tak jestem spozniona w porownaniu z reszta...ejhszcze raz gratulacje...ale superek,ze Eleks juz po drugiej stronie brzuszka.
 
reklama
fakt mysmy kosmitke do apelu wywolywaly co ego rana a raczej aleks...wiecie moze to glupie ale sie czuje jakby mi sie w rodzinie dzieciatko urodzilo:-)tak to przezywam...

mam tak samo tez mam takie uczucie jakby w rodzinie sie dzieciatko urodzilo:-) nie moge sie doczekac zeby zobaczyc Aleksa na zdjeciu:-) a ta kroplowka dziewczyny to chyba na obkurczenie macicy bo raczej na antybiotyk to nie bylo czasu przy tak szybkiej akcji.
 
Do góry