reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Mam 35 lat a nie widać jeszcze na USG co będzie - choć bardzo możliwe że na następnej wizycie już się dowiem...ale jakoś podświadomie zakladamy że będzie chłopak, to jednak w zupełności jest nam to obojętne
no i pewnie najwazniejsze,zeby bylo zdrowe!!
ja natomiast od samego poczatku mialam przeczucie,ze to bedzie dziewczynka:-)juz nawet przed zajsciem w ciaze mialam wybrane imie:tak:i sprawdzilo sie:happy:
a kochana chcialam Ci dodac cos od siebie wysypiaj sie wysypiaj;-)ja od kiedy mala sie urodzila nie wyspalam sie jeszcze porzadnie:baffled:
 
reklama
wiesz Cucciola - ja sobie powtarzam - tyle ludzi ma dzieci i tyle ludzi daje sobie jakoś radę i koniec końców zawsze jest pozytywnie, to dlaczego ja miałabym inaczej? Fakt, jestem pozytywna, bo martwić się nie ma po co i tak to sytuacji nie poprawi!:-D
 
wiesz Cucciola - ja sobie powtarzam - tyle ludzi ma dzieci i tyle ludzi daje sobie jakoś radę i koniec końców zawsze jest pozytywnie, to dlaczego ja miałabym inaczej? Fakt, jestem pozytywna, bo martwić się nie ma po co i tak to sytuacji nie poprawi!:-D
pewnie nasze mamy daly rade a nie mialy tylu udogodnien jakie mamy dzisiaj i my damy:tak:w/g mnie wazne jest tez byc spokojnym w ciazy ja bylam strasznie nerwowa balam sie wszystkiego o wszystko martwilam i moze to przez to te kolki:eek:
 
właśnie moja Mama zrobiła mi ostatnio przemowę - czego tu się bać, Ona to miała jazdę - pieluchy tetrowe, zupki wszystko musiała robić ręcznie, trzeć warzywa itd, mleko syntetczyne trudno wybrać bo wszystko uczulało, kaszki gotowała i przypalała, teraz wszystko rozpuszczalne, gotowe, do podgrzania i wyrzucenia bez prania i mycia :) hehe no fakt fakt... co pokolenie to ma łatwiej, aż strach się bać jak nasze dzieci będą miały ułatwione, może nasze wnuki będą już zaprogramowane na spanie, jedzenie i mycie? :-D
 
reklama
witaj wsrod nas pecora nera:-).fajowy ten twoj nick.u mnie od rana szaro buro i pada.nawet na dzialkenie poszlismy,moze pozniej jak sie rozpogodzi.ja od rana mylam klatke schodowa bo to moj miesiac,a chlopa wyslalm po zakupy.dziewczyny potrzebuje sprawdzony przepis na pizza bo ja to nie umiiem zrobic.
 
Do góry