reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

He he no toście mnie pojechaly z tym nocowaniem malej :-D Do odwaznych jednak swiat nalezy. (dzieki silicpol za slowa otuchy) Mam 5 minut w razie czego zeby ja zgarnac do domku, wiec jak cos to moment bede po nia :tak:A jesli nie sprobuje to sie nie dowiem ;-)
Ktoras pisala o epiduralu.. Uwazajcie zeby nie wziasc za wczesnie.. Mi dali przy 3 cm rozwarcia bo ich blagalam o to, a pozniej 2 godzinki szczescia bo prawie nic nie czulam po czym nastapila akcja porodowa i nagle tak niemilosiernie zaczelo bolec ze nigdy tego nie zapomne.. To bylo tak niespodziewane i nagle z zera bolu do masakrycznego bolu - nie zycze nikomu.. Dzieki temu skutecznie wybilam sobie z glowy rodzenstwo dla malej :sorry: Wiec uwaga - epidural tak, ale nie ponizej 4cm rozwarcia:nerd:
 
reklama
anika ty tu nie wyszukuj problemu gdzie nie ma:rofl2::-)moze mnie zlezrozumialas jak odpisalam,ze ja nie mam takiej jak ty,tylko taka ot jak notesik od pediatry,ale nie odebralam tego jako czegos,ze musze miec bo ty masz to,tak ma byc,moze zle sformuowalam mysli,wiec przepraszam,ale ja nie odebralam,rzadnych negatywow w tym co napisalas,a tym bardziej nie chcialam,bys ty poczula sie zle....:sorry:mam nadzieje pace fatta:-Dluczka ja sie jakos wykaraskalam ale kaszel mam jak gruzlik...
 
He he no toście mnie pojechaly z tym nocowaniem malej :-D Do odwaznych jednak swiat nalezy. (dzieki silicpol za slowa otuchy) Mam 5 minut w razie czego zeby ja zgarnac do domku, wiec jak cos to moment bede po nia :tak:A jesli nie sprobuje to sie nie dowiem ;-)
Ktoras pisala o epiduralu.. Uwazajcie zeby nie wziasc za wczesnie.. Mi dali przy 3 cm rozwarcia bo ich blagalam o to, a pozniej 2 godzinki szczescia bo prawie nic nie czulam po czym nastapila akcja porodowa i nagle tak niemilosiernie zaczelo bolec ze nigdy tego nie zapomne.. To bylo tak niespodziewane i nagle z zera bolu do masakrycznego bolu - nie zycze nikomu.. Dzieki temu skutecznie wybilam sobie z glowy rodzenstwo dla malej :sorry: Wiec uwaga - epidural tak, ale nie ponizej 4cm rozwarcia:nerd:

no nie wiesz kazdy ma inne podejscie do tego jak Ty sie czujesz na silach zostawic u dziadkow to probuj;-)najwazniejsze ze bedziecie blisko:tak:Milego weekendowania;-)
Ja dziewczynki spadam lece do fryzjera zrobic odrost bo juz na metr mam i tez musze mala u mojej mamy zostawic :tak:Milego popoludnia:-)
 
ivi,nie martw sie i jak masz mozliwosc wyskoczenia gdzies to jedz najwyzej wrocisz szybko...znasz malutka najlepiej,a zobcym tez jej nie zostawiasz...ja moja mala musialam zostawic jak miala 4 mies bo w srodku nocy mnie zgarneli do szpitala,i musiala zostac 1 raz w zyciu z babcia....i zostala nic sie nie stalo,nie plakala,choc ja wylam jak bob....po 2 dniach przyjechala moja mama i chc jej jej nie widziala 2 mies zostala tez bez placzu....mi sie wydaje,ze duzo zalezy od dziecka....
 
Anika pijesz do mnie??? ;-)Tak to odebralam poniewaz nikt inny na rzucony przez ciebie temat sie nie wypowiedzial. Oczywiscie jest tak, ze kazdy z nas moze rozumiec w rozny sposob, kazdy z nas ma swoje doswiadczenia zyciowe inne i kazdy inaczej podchodzi do zycia, co nie oznacza, ze moja byla krytyka tego co ty napisalas.

Nie chodzi przeciez o to by przytakiwac za kazdym razem wszystkim i wszystkiemu, kazdy z nas jest inny, kazdy z nas ma swoja opinie, swoje zdanie, czasami poruszajac jakis temat cos umknie, kazdy temat mozna rozwinac. Nie chodzi o krytyke!!!
Najlatweij jest zgadzac sie we wszystkim, dobrze jak tak jest, ale nie wierze, ze wszytskim podoba sie kolor czerwony, fiat punto i hipopotam….
Chodzi o to, ze kazda z nas ma swoje zdanie, ale ja czasami mam wrazenie, ze ludzie boja sie je wyrazic, przytakujemy wiekszosci….

Forum wg mnie to takie miejsce, w ktorym mozna wyrazic swoje opinie, podzielic sie wlasnymi doswiadczeniami, jesli ja napisalam, ze mojego dziecka nie zostawilam i mam nadzieje nie bede musiala zostawic tesciowej na noc, to nie znaczy, ze krytykuje kogos kto to robi. Ja tego nie robie, ale ja to jestem ja, Anika to Anika, kosmitka to kosmitka, a ivi to ivi, kazdy robi w zyciu jak chce, kazda z nas jest matka, i kazdej z nas wydaje sie byc mammina najlepsza na swiecie dla naszego dziecka.
 
Hehe jesli moge dodac, ja tam sie wale nie uwazam za najlepsza mame na swiecie..:sorry: Wieeele mi brakuje do bycia dobra mama.. Mam malo cierpliwosci, cierpie z powodu zarwanych nocek, chce przestac karmic cycem po 6-tym miesiacu zycia i nie potrafie nauczyc przesypiac nocy.. Nie mam prawa jazdy i ciezko mi wybrac sie na kurs zeby je zrobic.. Czesto siedze z dzidzia przed komputerem zamiast np. bawic sie lub spacerowac.. Ah, no i teraz dochodzi zostawianie dziadkom na cala noc bo sobie wycieczki urzadzam :-D mam sobie wiele do zarzucena, ale coz, taka mama sie mojej corze trafila :-D:-D Kocham ja nad zycie, a ze nie jestem idealna.. coz.. nie jestem..:sorry:
 
Anika73 pisze:
dziewczyny sluchajcie...
powiedzcie mi szczerze,moje posty wydaja wam sie obrazliwe,lub pisane w jakims wkurzajacym tonie?bo ja pisze zawsze bez zastanowienia,robie to w sposob jak bym z wami rozmawiala,zapominajac ze wy nie widzicie moich gestow min,no i przede wszystkim nie slyszycie mojego tonu glosu..
wydaje mi sie ze wszystko jest logiczne i zrozumiale ,a na koniec po waszych odpowiedziach wnioskuje ze w ogole co innego chcialam napisac,a co innego zostalo odebrane..
Anika73 tez sie nad tym zastanawialam...czasami ciezko mysli strescic w pisaniu;-)
eve916 pisze:
Nie chodzi przeciez o to by przytakiwac za kazdym razem wszystkim i wszystkiemu, kazdy z nas jest inny, kazdy z nas ma swoja opinie, swoje zdanie, czasami poruszajac jakis temat cos umknie, kazdy temat mozna rozwinac. Nie chodzi o krytyke!!!
Najlatweij jest zgadzac sie we wszystkim, dobrze jak tak jest, ale nie wierze, ze wszytskim podoba sie kolor czerwony, fiat punto i hipopotam….
Chodzi o to, ze kazda z nas ma swoje zdanie, ale ja czasami mam wrazenie, ze ludzie boja sie je wyrazic, przytakujemy wiekszosci….
:tak::tak:dokladnie...
forum jest mysle podobnie jak w zyciu,rozmawiamy,piszemy,wyrazamy zdanie...wazne,zeby sie nie obrazac,a wyjasniac sobie sytuacje...pisac co mamy na mysli a w tym nie obawiac sie,ze ktos sie obrazi,bo mamy inne zdanie...

a tu mi sie nasuwa nastepny temat...
ja jestem z tych ludzi co mowia wszystko co mysla,czasem az za dozo,czasem sie obraze na kogos ale za kilka chwil mi przechodzi i jest ok.nie trzymam tego dlogo w sercu...i jestem zawsze za tym zeby mowic co kto mysli,na chociazby moj temat...:-pa ja i tak wiem jaka jestem,wiec tylko moge posluchac z zewnatrz co kto mysli o mnie...ech nie wiem czy mnie zrozumialyscie:-p
nie wiem czy moje mysli przeszly w pisanie,ufffff....:rofl2:
 
ivi ja dla mojego dziecka jestem najlepsza mama na swiecie,choc czasem cierpliwosci brak i pokrzycze,czasem musi sie sama pobawic bo ja musze cos zrobic,ale i tak mi mowi,ze mnie kocha...nie sadze zeby byly idealne matki,kazdy stara sie jak moze ale czasami trudno...zobaczysz,ze za troche i tak giulia ci powie,ze cie bardzo kocha,choc ci brak cierpliwosci:-)jak mnie chiarakiedys pomalowala,swoja droga jak pajaca,powiedziala,jestes sliczna jak laleczka....:-D
 
Ostatnia edycja:
ivi ja po Tobie nie pojechalam napisalam ze Cie nie krytykuje napisalam tylko ze ja tak bym nie potrafila tym bardziej jak Lorenzo mial 5 miesiecy;-) ale kazdy robi jak uwaza ale podziwiam Cie moze bylo by mi lepiej jak bym tak potrafila i bron boze nigdy nie powiedzialam i nie powiem ze jestes zla mama a co do karmienia to ja nie karmilam wcale piersia z roznych powodow nie dalam rady i krzywda mojemu dziecku sie nie stala a wiem ze wiele osob mnie krytykowalo nie ma idealnych mamusiek mnie np moja bratowa skrytykowala ze jestem wyrodna matka bo wyslalam dziecko do zlobka. Przepraszam jezeli Cie urazilam,
 
reklama
Do góry