reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Marcysiowa- a mi wydaje się ze wózek bliźniaczy jedno obok drugiego jest mniej praktyczny, przypomina czołg. Mam znajomych z blizniakami, i te wózki raczej szybko poszły w odstawkę, ja jak miałam niecałe 10 lat to woziłam 2 letnich braci w tym wózku jedno za drugim (a nie były tak nowoczesne je teraz) i problemów nie było. Często jakieś słupy czy ciasne wejścia nie dają możliwosci wprowadzenia tego pierwszego modelu.

Kingusia- na pocieszenie mnie głowa boli od 3 dni, nie rozumiem tego w poprzedniej ciąży nigdy nie miałam takich bóli
 
reklama
Dziewczyny ja też właśnie zaczynam odczuwać bóle głowy,więc migiem się zbieram i ide na spacer się przewietrzyć,może coś pomoże,a jak nie do apap i zimny okład.
 
Kobitki łóżeczka turystyczne, no prznajmniej to co ja mam mają taką specjalną wkładkę dla maluszka i wtedy maluch jest wyżej nie na samym spodzie, prawie tak samo jak w drewnianym:tak:

O tutaj:
MAXX WYPAS Łóżeczko turystyczne, kojec, Wibra (2916123996) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
widac na ktoryms zdjeciu ze jest taka podwieszona wkladka mniej wiecej w polowie wysokosci lozeczka.

Ja mam wlasnie cos takiego, 6 lat temu kupione, w super stanie to i do drugiego malucha starczy. Z tym, ze tej wkladki to moze uzywalam z 3 razy (na wyjezdzie).

Mi na bol glowy na szczescie apap pomaga, ale spacer na swiezym powietrzu tez powinien pomoc, chyba ze to od niskiego cisnienia to wtedy kawka.
 
Ostatnia edycja:
jak tak wroce na chwile do tematu lozeczek. wlasnie co male dziecko powinno miec w lozeczku, bo z tego co Xez pisala to nie miala poduszki , ani tego ochraniacza co jest za glowa
 
Ochraniacz wg mnie warto mieć. Poduszkę? Na poczatku dzieci nie śpią na poduszce tylko co najwyżej na takim klinie. Ale może ja się nie znam...
 
Ponoć zasada jest jedna-zero jakiś dodatków typu ochraniacze,wystarczy sam materacyk i na nim prześcieradełko,jeśli jest zimno to dziecko kłaść w jakiś śpiworkach,czy rożkach ciepłych,one i tak na tym etapie uwielbiają być czymś opatulone,czują się pewniej,jak u mamy w brzuchu. Dopiero jak dziecko jest już na tyle sprawne,ża samo będzie umiało zdjąć sobie zaciągniętą kołderkę z buzi to można kłaść go spać w pościelach.
 
reklama
dobzre wiedziec,bo ja to bym chyba caly komplet zakupila:) tutaj wIrlandii taki rozek mi sie pzryda bo bez niego dziecko by zmarzlo , tutaj nawet w czerwcu potrafi byc zimno
 
Do góry