reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Cześć! U nas właśnie zaczyna prószyć leciutko. nie chciałabym, żeby za bardzo napadało, bo nie lubię samochodem jeździć w taką pogodę, a muszę :dry:

Smile.. na pewno wszystko jest dobrze, ale dla spokojności możesz sprawdzić.. nikt tak dobrze, jak my, Cie nie rozumie.. :tak:

Paulunia.. ja duphaston brałam przez 3 tyg. 3x1, a potem mi lekarz zmniejszył na 2x1 i na razie tak łykam.

Udanego dnia, dziewczynki.. biorę się do pracy :rofl2:
 
reklama
Hej. U nas śniegu brak.
Maż wysłany do pracy, mała jeszcze śpi a ja z kawusią czytam:)
Smile4u mnie w tej ciązy pierwsi malo bolały (za to w tamtej budziły mnie po nocy) teraz nie bolą, czasami same sutki.
Skonsultuj się z lekarzem zebyś sie nie denerwowała, a my tu trzymamy kciuki za Was.
Korba współczuje bólu głowy ale randki zazdroszcze. Wczorajj patrzyłam na liste i jest pare mamusiek z wro...
Paulunia ja sama sobie zmniejszyłam dawke duphastonu.... tez brałam 3x1 a ze nic sie nie działo biore 2x1 i tak pewnie jeszcze z 2-3tyg:/ A pozniej juz same witaminki ( a i przyznam się ze czasami na noc zapominam go brać) ale ja miałam małe plamienia.
Milego dnia.
 
mama wikusi właśnie chodzi o to, że moje plamienia też były małe i to tylko takie lekko brązowe. Od 6tyg nic się nie dzieje i wydaje mi się, że 3 razy dziennie to jest za dużo tym bardziej, że biorę go już od 5tyg od pobytu w szpitalu. Nie wiem co teraz robić

Muszę zaraz do przedszkola zadzwonić raczej do Julci przedszkolanki bo wczoraj mieli mieć robione zdjęcia i nie wiem czy moja dala się przebrać, czy jest na nich bo 37zł kosztują a po co mi zdjęcia jak mojaj na nich nie będzie. To taki uparciuch i jeśli strój się jej nie spodoba(mają być w jakiś przebraniach z przedszkola) to nie wyjdzie i klops.
 
Kurcze dziewczyny dajcie jakieś pomysły już nie mam weny nie wiem co robić na obiad????

Korba.. może spaghetti z łososiem? najszybszy i najprostszy obiad, jaki znam: na patelni zeszklić cebulkę,dodać czosnek, chwilkę przesmażyć, wrzucić pokrojonego łososia (plastry. lub kawałki). gdy zmieni kolor na jasnoróżowy, dodać śmietanę (najlepiej 30%) i łyżkę-dwie, koncentratu pomidorowego. Przyprawić, opcjonalnie dodać koperek, jak kto lubi (duuużo koperku :) )dodać ugotowany makaron, wymieszać, zajadać :-)
 
Mama Wikusi za pare dni mam wizytę więc się dopytam. Dzisiaj idę po wyniki i też będę rozmawiać z takim burakiem bo do lekarza mu daleko to od razu się dopytam. Aż się boje tych wyników bo wydaje mi się, że nie wszystko wyjdzie dobrze :(

Dzwoniłam do przedszkola. Pani G. od razu mi pogratulowała. Nowa przedszkolanka Julci (Paulinka) okazała się żoną kolegi mojego męża z którym razem pracują. Także się rozgadałyśmy :) Muszę dzisiaj do przedszkola skoczyć bo teściowa nic nie załatwi a mąż rano prowadzi małą do grupy łączonej i nie ma jak pogadać z paniami. Także trzymajcie kciuki bo to będzie to moja pierwsza wyprawa 1,5km od 3 miesięcy
 
Mi też się spodobał ten przepis z łososiem:szok: co prawda chwilowo mam do niego "wstręt" ale spróbuję :)
Smile nie martw się! Na pewno wszystko będzie dobrze! I wcale mi się łatwo nie pisze,bo ja sama przy bólu brzucha/braku bólu,mdłościach/braku mdłości świruję. 3mam kciuki za Ciebie!!!
Ja w ogóle jaki sen miałam...:no: śniło mi się, że serduszko mojego dziecka przestało bić..i tak strrrasznie wyłam.nie wiem czy czasem przez sen się nie darłam. Masakra:szok:

Ps. Ale macie fajnie,śnieg :))) kto go nie chce,niech do mnie podeśle :D :sorry2:
 
Smile4u dawaj koniecznie znać co i jak kurczę mnie cycki juz od 2 tygodni nie bolą wogóle nawet jak mocno gniotę to nic i powiem szczerze że sie teraz trochę wystraszyłam :-(

dziewczyny nie macie prawie śniegu ???? kurczę u mnie od soboty biało a dziś w nocy to tak napadało że łooo samochody to białe bałwanki teraz jeszcze jest taka mgła że cały świat jest bielutki fajny widok ja lubie patrzeć na śnieg ale przez okno jak stoję koło grzejnika hahhaa mój mały już wyciągnął sanki i jak wróci ze szkoły to ma iść na górkę (pare kroków od naszego bloku jest taka wielka góra i tam dzieci mają w zimie raj na ziemi )
:happy2:
 
Tak jak pisała Korba, śnieżek prószy i całkiem świątecznie się robi - tak mnie nawet natchnęło, żeby już w biurze zrobić choinkę :)

Smile, myślę, że nie denerwuj się tym, że piersi Cię nie bolą. One przestają boleć - to też objaw I trymestru. Mnie strasznie bolały a tak od 2-3 tyg nic - mogę się nawet położyć na brzuch. I też o tym mówiłam lekarce ona tylko się uśmiechnęła i powiedziała, że to nic takiego. Ale skontaktuj się z lekarzem by Cię uspokoił.

Wiecie co u Marceliny ? Zapracowana, zmęczona ? Bo jakoś nie pamiętam kiedy ostatnio tu zawitała :(

Ja z farbowaniem włosów ma spokój - bo ich nigdy nie farbowałam i odrostów nie mam :) Niestety będę musiała niedługo zacząć bo....siwieje :( Przed świętami tylko wybiorę się by podciąć.

Ja też mam zmniejszone lutke. W II trymestrze już łożysko za wszystko bierze odpowiedzialność i nie trzeba aż tak mocno się wspomagać.

Jejciu ile z Was już ruchy czuje ! Bardzo gratuluję.
Ja nie mogę się doczekać, fakt tak jak pisze Natis mam mało chwil, żeby się położyć i wsłuchać w brzucho. Rano to budzik dzwoni i się zrywam.
W I ciąży tak koło 18 poczułam a, że w II czuje się szybciej więc liczę, że na święta to już mi kruszynka zapuka :)

Oki biorę się szybko za robotkę i potem na randkę .... :)

Miłego dnia kobietki!

A jeszcze wam powiem, że dziś miałam animowane sny - takie jak są bajki - może dlatego, że młodemu wczoraj czytałam bajki o krasnoludkach :D:D
 
reklama
Dzień dobry. Paulunia mi lekarz odstawił duphaston 2 tygodnie temu . Bralam go przez miesiąc 2 x 1. Te z miałam plamienia delikatne i krwiaka małego . Od 1,5 tygodnia plamien nie ma. Zapytaj lekarza , na bank zmniejszy albo odstawi ten lek.
Smile4u - na pewno wszystko jest w porządku ale intuicja i przeczucia - ważna rzecz. Najlepiej się upewnić u lekarza.
Chciałam wczoraj napisac wieczorem ale nie mogłam sie dostac na bb. Wywalało mi hasło cały czas.
Dziś odbieram wyniki z toxo i podstawowych badań i popołudniu wizytka - nie wpisywałam ją na listę , bo tydzień temu miałam prenatalne i nie chcę nadużywać waszych kciuków;-). No i czekam cały czas w lekkim i kontrolowanym stresie na wyniki pappa . Miłego dnia kobietki . Czy ktoś dziś wizytuje jeszcze ???? Jeżeli tak kciuki trzymam &&&&&&&&&.
 
Do góry