reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

hej kobiety, mi sie rozpoczynaja "dnie wrazen" czyli rehab z moim małym łobuzem. Wlasnie sie zbieram do jednej z przychodni a potem do drugiej. Mnie niestety tez nadal mdli, moze w koncu przejdzie to cholerstwo. Ahaa i tez mam wrazenie ze zaczynam czuc ruchy dziecka. Milego dnia!
 
reklama
Hej hej dziewczyny
Mocno trzymam kciuki za wizytujące, anula za ciebie też :)
Korba filmik mega, ja bym chyba w gacie narobiła.
Robaczku to cię facet urządzil :/ Ja zawsze stoje ''nad kimś'' i patrze mu na ręce :p Wiem wiem wścibska jestem ale co poradzić.
Za 8 dni wizyta. jeszcze badania musze zrobic... wr rozyczka, eh jak mi sie nie chce jechac do lab. Wiecie czy przy tych badaniach trzeba byc na czczo?
Dzięki za odp co do pasów. Jako kierowca raczej musze niestety zapinac bo moje auto ma czujniki i drze się jak kierowca nie ma pasów a przekroczy 30km na h. Chyba ze bede zapinała i siadała na nie :D zobaczymy jak to bedzie. Dzisiaj zapowiada się leniwy dzień, sniegu troszke spadło ale już topnieje

No urządził mnie. Wcześniej 3 razy był i stałam nad nim i robił czyściutko i myślałam, że mogę zaufać - ale jednak nie. Już nigdy nikomu z branży remontowej nie zaufam - będę stała i machała palcem.

Jeny to zależy. Ja na różyczkę i toxo teraz nie robiłam bo jedną i drugą chorobę przebyłam i mojej dr wystarczyły wyniki z poprzedniej ciąży. Natomiast jeżeli nie masz przeciwciał na te choróbska to będziesz musiała te badania powtarzać.
Na hiv wystarczy jeden raz. Na hiv nie robię - robię na hcv i vdrl - ile to kosztuje jeszcze nie wiem. Badanka robię przed świętami bo wizytę mam tuż po nich.

Kari trzymam kciuki za pomyślność rehabilitacji ! I gratuluję ruchów maleństwa ! ale macie fajnie, że czujecie :)

Isis, właśnie o takim adapterze też myślę żeby kupić.
 
Ostatnia edycja:
Kari, powodzenia na rehabilitacji - zobaczysz będzie wszystko dobrze:tak: Gratuluję ruchów maleństwa , już się zaczyna :tak: będzie nas coraz więcej :-)

Isis,trochę drogie te adaptery, ja chyba nie będę kupowała , jeśli pierwszą ciąże dałam radę bez i jakoś strasznie się nie męczyłam to teraz sobie odpuszczę;-)

A ja jutro mam randkę z Robaczkiem :-D:-D:-D
 
Hej dziewczyny,

Ja dziś po oddaniu krwi i siku do badań. Już mam siniaka na pół ręki.

Robaczku - współczuję Ci z całych sił, wiem co czułaś... przeżyłam niedawno remont...

mama_wiki - ja też zapinam pasy i siadam na nie, bo inaczej alarm wyje jak szalony. Z zapiętymi nie umiem jeździć, bo brzuchol boli. Pomyślę o tym adapterze, ale nie jestem pewna z zakupem.

Korba, Robaczek - zazdroszczę Wam randki!!!! Ja też chcę!!! :angry::angry::angry:;-)

Kari - gratuluję ruchów!!! Z każdym dniem są mocniejsze :-D:-D

Agu - zazdroszczę braku atrakcji ciążowych, chętnie oddam chociaż część :-).
 
Hej dziewczyny :) Dawno nic nie pisałam, ale codziennie wchodzę i śledzę Wasze rozmowy ;p
Jestem w 13+4 tc :) to juz 2 trymestr, brzuszek trochę mi urósł, czuję się bardzo dobrze i tak jakoś jak nie w ciąży.
Wcześniej to odczuwałam teraz nawet nie mam takiego apetytu na kwaśne, nie wiem czy tak to jest ?
Chyba muszę się wybrać prywatnie na USG, bo się trochę martwie...
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)
 
mama_wiki - zapinam je na fotelu, pasy przechodzą przez oparcie i są niewyczuwalne.

Korba - zapomniałam Ci napisać, że dziś nawet bezskurczowo, jak na razie. Oby tak dalej :).
 
reklama
hej

znów po weekendzie mam tonę do nadrabiania
a się nei mogę wygrzebać spod zamówień

dlatego tylko krótkie hej i lecę
u nas kiepsko, młody znów nos zawalony, na szczęście może chodzic do przeszkola, więc jutro jedzie na pańszczyznę, a ja będę mogła brać się do pracy

ja wczoraj dzxwoniłam odnośnie wyników pappa i podobno są super, więc idę po odbiór w czwartek

miłego dnia dziewczyny
 
Do góry