reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

ja tto bym wolała,żeby tutaj ale ze względów finansowych to nie wchodzi raczej w rachubę:wściekła/y::angry::-(na tym naszym zdu..piu jak już znajdzie pracę to a max.1000 a to trochę mało...więc pewnie gdzieś tam w świecie:-(

a co do mamy twojej to powiem ci,że mój tato miał amputowaną nogę powyżej kolana i świetnie sobie radził sam,więc nie martw się na zapas!i oby jak najdłużej była sprawna!!!
 
reklama
no moja księżniczka w nocy budziła się jak nie wiem położyłam ją o 20 spała do 22.30 później 3,5 i 7 pobudka i teraz śpi od 9 no i słyszę że się budzi-masakra
co do jedzenia to podstawa moje mleko kaszka o 10 tej o 14 obiadek i o 18 znów kaszka
mam jeden problem nie chce pić z butelki macie jakieś propozycje jak ją nauczyć bo już brakuje mi pomysłów:tak:
u nas słonko wychodzi to może na spacerek wyjdę ,miłego dzionka kobietki
 
Hej baby,
ale miałam dzisiaj koszmarną nockę :baffled: Młody zjadł mm o 19, potem o 23 mm z kaszką manną i od drugiej do piątej jazda. Budził się, gadał, stękał, popłakiwał. Non stop go przekładałam, to na lewy bok, to na brzuszek, to na plecki - zasypiał na kilkanaście minut. Nie chciał jeść, więc głodny nie był, nakarmiłam go dopiero o czwartej.
Jestem niewyspana i wkurzyłam się, bo wczoraj ściągnęłam 150 ml swojego mleka, przygotowałam mu butelkę na czwartą (ostatnio o tej godzinie się budził na jedzenie), no i dałam mu o tej drugiej, ale podjadł trochę i nie chciał. Musiałam wylać całą butlę :baffled: Podejrzewam, że powodem mogło być wczorajsze szczepienie, nic innego mi nie przychodzi do głowy.
Tak czy inaczej współczuję szczerze dziewczynom, które mają tak regularnie - ja od rana chodzę na rzęsach.

Nic dzisiaj nie sprzątałam, nie gotowałam. Jedyne, na co było mnie stać, to zapakowanie małego do wózka i długi spacer. Przeszłam kawał drogi, ale przy okazji dałam zdjęcia do wywołania, zahaczyłam o carrefur i obkupiłam małego w soczki, słoiczki (z czego jeden mi się stłukł przy wyjmowaniu z wózka :sorry:) i smoczki avent 3 :tak:


Chciałam Was jeszcze nadrobić, ale bąbel się obudził. Wpadnę później.

edek: jednak śpi dalej ;)


Nanu
bardzo się cieszę, że z dzidzią wszystko dobrze, oglądam Twoje zdjęcia z rozrzewieniem! :-)
Aylin czyli podanie wieczorem mm jednak pomaga, skoro mała Ci coraz ładniej przesypia nocki? :blink:
Gkvip niezła historia z tymi zwyczajami w UK, nie wiedziałam, że tak to wygląda, chociaż mam tam koleżankę :tak:
Lena wracaj szybko do zdrówka :-)
MsMickey ale Ci się udało z tym śpiworkiem farciaro ;) Ja jeszcze poluję :ninja2:
Sunshine, claudette dzięki za słowo wsparcia a propo UU :)

Oczywiście nie będę całkowicie rezygnowac z UU, tylko wprowadzać dodatkowo mm. Na razie wieczorem o 19 i 24, bo w ciągu dnia mały nie chce jeść mm. Nie wiem, o co mu chodzi, raz głodny i potrafi wtrąbić jeszcze 60 mm, a potem są dni jak teraz, że tylko cycki. Fakt, że co 1,5h -2 h.

edek II: matko, 20-ta godzina i żadnego wpisu od piątej :szok: Co to będzie jak wszystkie wrócimy do pracy :sorry:

hmmm no własnie to chyba nie po mm. Wróciłam wczoraj od znajomych o północy. Mała pograndziła do 1 (no mama przeciez impreza jest - bawimy się dalej) zjadła cyca. I spała dzis do 6.... Obudziła sie co prawda o 4 - pogadała ale cycem wzgardziła.
Zobaczymy dzisiejszą noc - bo wczorajsza to moze ukryty efekt poszczepienny....

Maxi Cosi Cabrofix dokladnie taki Maxi Cosi Cabriofix Pink Lilly Car Seat | eBay

nanulinka- swietne wiesci do trzech razy sztuka :tak:

Iwon- mi sie wydaje, ze to przez kasze manne, wg mnie jest zaciezka do strawienia a tym bardziej w nocy. A probowalas kleik? on moze jest lzejszy. Doroslego boli brzuch jak sie na je na noc ablo jak zje cos w srodku nocy. Wspolczuje nocki TULE
Aylin- to w takim razie na BB :) a niunia schudla bo wczesniej miala pelna pieluszke :-D

Macku- jak to umrze?????????????!!!!!!!!!!!!

dostałam teraz czekam na koszty przesyłki :)
 
No ale to jest mała dama...;)

Ruda tak mi też siostra powiedziała. mama jest po wymianie obydwu bioder i na razie jakoś sobie radzi, jest bardzo żywa, jeździ po mieście i ma swoje sprawy. Ale bolą ją te nogi, a to kręgosłup a to coś i co chwilę coś nowego... to też kwestia psychiki. No ale radę daje choć lubi ponarzekać i poużalać się. Może nie powinnam się obawiać na przyszłość...
 
JA mieszkam z babcią, która miesiąc temu miała drugi raz wymienianą protezę biodrową i dodatkowo zakładaną opaskę na kość, bo się jej rozszczepiła i przez 4misiące nie może obciążać nogi. Jeździ tylko na wózku teraz i kompletnie sama nic nie chce robić.. Już nie dajemy rady, mimo że w mieszkam jeszcze z rodzicami, ale jak ich nie ma to mam dwójkę dzieci na głowie.. No ale trzeba jakoś wytrzymać :happy:

Upiekłam właśnie muffiny waniliowe z przepisu Violi z wątku kucharskiego. Robi się je ekspresem, wyglądają fajnie, zrobiłam z czekoladą. Czekam tylko aż ostygną i zabieram się za pałaszowanie! :ninja2:
 
Witam:) u nas od wczoraj kup nie było, a już się bałam, ze coś się rozwinie za to kaszel brzydki :/ Noc jak dla mnie dobra :) pobudki 1:30-2:20-4:00-5:50-7:40 pobudka:)
Dzięki za inf. odnośnie probiotyków, następnym razem kupuje kropelki, bo z pewnością łatwiejsze w podawaniu :) nie chce mi się bawić w odciąganie mleka tylko do tego.
Mam pytanko wczoraj mały ostał 100ml ORS 200 i dziś też ma 100ml dostać czy mogę to uznać jako wprowadzenie marchewki?
3025qig.jpg

Ruda:) nie zostawiaj nas!!
 
Aga - ale ORS200 to "lekarstwo" na biegunkę, więc jak nie było wczoraj kupy to już mu nie dawaj bo bidulek takiego zatwardzenia dostanie, że będzie płakał! Tak to już można uznać za wprowadzenie marchewki ;)
 
Aga - ale ORS200 to "lekarstwo" na biegunkę, więc jak nie było wczoraj kupy to już mu nie dawaj bo bidulek takiego zatwardzenia dostanie, że będzie płakał! Tak to już można uznać za wprowadzenie marchewki ;)
Wczoraj było 6 ostatnia o 22ej ostatnia hmm do myślicie, ze jak w nocy nie było to nie dawać? Lekarka kazała mi wczoraj dać jemu całą butelkę, ale ja dałam pół, bo się bałam przecież on wcześniej nic nie jadł poza cycem.
 
reklama
Do góry