reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witamy i my :) mój synek chyba wraca do siebie, co prawda nie zasypia sam, ale śpi od 21-3ej, a potem 5ta i już drugi dzień tak, a ostatnie 3tyg, było tysiące pobudek :) My z hippa dostaliśmy łyżeczkę.
Muszę zrobić sobie pilnie termin u okulisty, bo dosłownie ślepnę :( z dnia na dzień widzę gorzej :/ chyba, ze to z przemęczenia. Jutro mamy szczepienie ciekawe ile mój szkrabik przybrał.
 
reklama
u nas nocka bardzo fajna
młody zjadł o 19, o 20 kąpiel a o 20.30 zasnął w łóżeczku sam:tak: pobudka na cycusia o 0.30 i 4.50, a potem spalismy jeszcze do 6.25


hatszept Miśki te 3,5% jest gwarantowane, firma inwestuje a akcje i obligacje, więc zysk może być większy (choć jakoś nie za specjalnie na to liczę ;-)) lokaty może i wyższe mają oprocentowanie, ale trzeba od zysku zapłacić podatek, a tutaj oszczędności są nieopodatkowane

Pamka ta firma nazywa się BENEFIA, szczerze to pierwsze słyszę o tym towarzystwie i wolałabym raczej jakąś znaną firmę

Maćku w tego typu funduszach na rzecz dzieci zawsze jest opcja wcześniejszej wypłaty

i nie wiem jak z lokatami, ale z tego co kojarzę, to trzeba mieć jakąś większą kwotę na początek, co nie? a w takim funduszu jest tylko miesięczna składka


Sunshine współczuję kłotni z mężem, mam nadzieję, że się pogodzicie jak najszybciej, żeby te 2 tyg nie były męczarnią
mój Sergiusz też się tak wygina smiesznie :)
 
Dzien dobry;) u nas znów cięzka nocka, mały marudził, sam nie wiedział o co mu chodzi tak samo wczoraj przez cały wieczór;/uwstecznia sie jakoś, chce tylko do mnie...juz mi rece opadają...

Ja dawałam marchewke juz pare razy, maly ładnie jadł ale po tym zatwardzeniu się boję, że to może od tego i chwilowo przestałam dawac;/
 
Witam
No to forum się podzieliło na fb i bb szkoda:(

dewler ta druga też urodziła 2 chłopców tutaj nawet nie dała znać,ale kiedyś pzrez przypadek widziałam jej posta na bliźniakach:) Najważniejsze że wszystko u nich ok
 
Z tym facebookiem to jest tak, że jest poprostu wygodniejszy. I bardziej przejrzysty, no a kazda ( przynajmniej ja) ma zawsze wlaczaonego FB a jak są nowe posty to wyskakuj powiadomienie i jest się na bieżąco;) aczkoliwke ja do was wróciłam;) FB nie ma tego klimatu;)
 
co do in vitro to ja jestem jak najbardziej za tą możliwością, ale powinno się zrobić coś, żeby unikać takich sytuacji jak z tą psychopatką "sobowtórem" Angliny Jolie -oktomamą :angry:

W Pl nie ma możliwoscie podania tylu zarodków, także niegdy taka sytuacja u nas nie bedzie miala miejsca.
Poza tym widze, że kazda z was jest zaintereesowana tematem, może wiec pogadamy oficjalnie, a nie na priv. Ja napisze tylko tyle, ze z argumentem mysiaczka się absolutnie nie zgadzam :)

Witam:)

Mi się wydaje,że to nie chodzi do końca o to czy ktoś jest za in vitro czy przeciw,ale o to żeby potrafił się zachować i swoimi głupimi docinkami nie robić przykrości innym. Jak rodzice się tak zachowują to nic dziwnego,że potem dzieci tych rodziców wyśmiewają się na ulicy np z dzieci niepełnosprawnych. (wczoraj widziałam taką sytuację,aż łzy się do oczu cisną)
A z adopcją to też nie jest tak chop siup znajomi już 3 rok się starają a mają wszystko duże mieszkanie dobre warunki finansowe itp. Taka przeciętna rodzina nie ma szans na adopcję, trzeba być naprawdę bogatym.
Nie trzeba byc bogatym, ale faktycznie bardzo dużo czynników ma wplyw na przyznanie dziecka danej rodzinie. i dobrze, ze jest to tak surowo weryfikowane.
U nas póki co jedynym objawem "skoku" (jeśli coś takiego w ogóle istnieje:-)) było częstsze budzenie się w nocy, ale tak to nadal nie mam do czego się przyczepić jeśli chodzi o Gabi. Jedynie po zaśnięciu wieczornym zdarza się jej obudzić z płaczem, ale potem zaraz zasypia.
Fajno, że pogoda nadal ładna, bo przyjemnie jest spacerować na słoneczku.

Munka - u nas to samo, dlatego ja w te całe skoki tak bardzo nie wierzę :-D, jesli mam budzenie co 2 h zwalic na skok, to ok hahaha. Poza tym moje dziecko jest cudownie grzeczne.
 
cześć kobietki!

u nas ok,Jachu dalej śpiocha całe noce i ogólnie jest cudny!

Myślę,że to nie tak że się forum podzieliło...ja mam fb ciągle włączone bo poza Wami jeszcze inni znajomi tam są i jestem na bieżąco i w kontakcie;-)a że mi net muli to dwa okienka to już stanowczo za dużo:-)
miłego dzionka
 
reklama
Zaza, a jeśli ta Benefia zbankrutuje? Chyba to co włożysz nie jest gwarantowane przez BFG, prawda? Wiec mozesz odkładac przez lata i nic nie dostaniesz, jeśli cos sie firmie stanie. Lokaty są opodatkowane, ale to przecież niecałe 20%, więc i tak będzie więcej niż 3,5% przynajmniej na obecna chwilę i wypłata środków gwarantowana. Ja wolę banki, bo bezpieczniej...
 
Do góry