reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
dzień doberek:-)
my już też wstaliśmy,ale Jachu jak padł wczoraj o 18.30 to z jednym karmieniem na śpiocha ok.24 spał do 7.05;-)tak to ja rozumiem;-)

a wczoraj calutki dzień byliśmy na dworze bo cudnie było!!!w domu bajzel ale co tam:-)
zdrówka wszystkim choruskom i wytrzymałości niewyspanym!!!
i miłego dnia wszystkim!!!

p.s. moje Małe Dziecko wczoraj dostało wścieklizny,bo matka mu nie chciała dać chlebka z szynką a sama jadła:szok:
 
Ruda- oj wiem cos na ten temat :eek: moj wczoraj podczas swojego posilku, opieral glowke o moje przedramie i sie pocil, wiec mu wlozylam pod glowke pieluszke, patrze, a ten zaciska piastki, oczy i szczeki, grymas na twarzy, caly czerwony i jak nie wrzasnie jezuuuuuuuuuuuuuuu do tego caly sie trzasl :eek:- raczki, nozki.... co za nerwussss
 
Cześć dziewczyny :-)
Ależ moje dziecko od wczoraj upierdliwe :szok: Nie chce jeść, spać i wciąż coś mu się nie podoba :eek: Ktoś mi podmienił dziecko :confused2:

Iwon przesłuchałam...swietny kawałek :tak:

Mowicie o allegro...no więc ja kocham :laugh2:...najchetniej wszystko bym tam kupowała :tak: ale ja to nie lubię przepłacać, więc najpierw porównuję, sprawdzam, liczę ...i jak się znudzę ,to kupuję tylko to co mi naprawdę potrzebne :tak:


Maruda leży koło mnie...darł sie przez chwilę, ale nie zwracałam na to uwagi więc się zamknął i patrzy w okno :shocked2: (o czym myśli??)
 
A umnie właśnie trwa koncert... nadawany przez małą. Wstała przed 7.00, ale już jest nie do zniesienia. I aby tradycji stało sie za dośc musi sobie poryczeć jak zwykle.:crazy:
 
a młody zjadł trochę kaszki i obrażony zasnął:szok:bo jak to możliwe,że jakąś kaszkę mu daję jak on by coś konkretnego zjadł...jak tak dalej pójdzie to będzie jadł nasze posiłki!
Sicil no właśnie!!!Dokładnie to samo Jasiek odstawił!!!
 
Mój mały zrobił sobie ze mnie smoczek, od 1-5tej spi prawie cały czas z cycem :/ wiec jak zombi wygladam, a i od powrotu z gór nie spi sam i nie zasypia w łózeczku jak do tej pory :( no nic bede uczyc go na nowo po powrocie :) a dzis trzymajcie za nas & bo zaraz ruszamy w długą podróz (850km) troche stresik jest bo bagaze mam, wozek, fotelik, ale do odważnych świat nalezy :)
 
reklama
u nas pobudka o 7, właśnie przed chwilą uspiłam młodego nową metodą, czyli jeżdżąc łóżeczkiem :-D czemu wczesniej m na to nie wpadł? czemu ja na to nie wpadłam??? decyzja o kupieniu łóżeczka na kółkach to była najlepsza decyzja w moim życiu hehe KONIEC Z RĄCZKAMI:-D



Mój mały zrobił sobie ze mnie smoczek, od 1-5tej spi prawie cały czas z cycem :/ wiec jak zombi wygladam, a i od powrotu z gór nie spi sam i nie zasypia w łózeczku jak do tej pory :( no nic bede uczyc go na nowo po powrocie :) a dzis trzymajcie za nas & bo zaraz ruszamy w długą podróz (850km) troche stresik jest bo bagaze mam, wozek, fotelik, ale do odważnych świat nalezy :)

no właśnie - uroki wyjazdów :/ też mi się wydawało, że co to jest: spakować się i pojechać, więc jeździłam do cioci i do siostry na parę dni, ale po ostatnim wyjeździe stwierdziłam, że jednak dam sobie spokój, bo potem w domu mam straszny sajgon, a dziecko jakby wszystkiego musiało się uczyć od nowa :(
 
Do góry