reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
nanulika
ja w poprzedniej ciąży na początku bardzo się przeziębiłam, miałam gorączkę, katar i kaszel, czułam się potwornie ale jakoś przeszło i nie było żadnych konsekwencji, Tobie życzę szybkiego wyzdrowienia
 
karamija:7713777 pisze:
nanulika
ja w poprzedniej ciąży na początku bardzo się przeziębiłam, miałam gorączkę, katar i kaszel, czułam się potwornie ale jakoś przeszło i nie było żadnych konsekwencji, Tobie życzę szybkiego wyzdrowienia

Dziekuje,naprawde.....
Czuje sie mega paskudnie, na dodatek fasolki jeszcze nie widzialam wiec tym wiekszy niepokoj....
Dziekki za wsparcie karamija.
 
Hallo:-) Dziewczyny, życzę Wam takiego samopoczucia jak mi towarzyszy! Zero mdłości, żadnego latanka do kibelka, no nie licząc siusiu i cycorki nawet troszkę odpuściły... Normalnie szok! Mam nadzieję, że to nie żaden zwiastun złego bo do wizyty u gin mam jeszcze trochę czasu:confused: Póki co nadrabiam dni przeleżane w łóżku.

nanulika, oby Twoja gorączka była tylko oznaką jesieni...
 
U mnie lekarz stwierdzil goraczke i nieladne gardlo,pluca i oskrzela poki co czyste... dostalam L4 do konca przyszlego tygodnia. Probuje na chama wcisnac sie jutro do mojej ginekolog,ponoc ma komplet ale mam dzw po 17 to wtedy stwierdza czy da rade. Boje sie ze ta goraczka to oznaka czegos niedobrego... :/
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:*

Dziewczyny, miała któraś z Was nadżerkę w ciąży? Czy to może być niebezpieczne dla maluszka?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziekuje,naprawde.....
Czuje sie mega paskudnie, na dodatek fasolki jeszcze nie widzialam wiec tym wiekszy niepokoj....
Dziekki za wsparcie karamija.

Czosnek, syrop z cebuli, cytryna, imbir...miód możne podrażniać gardło...nie wolno soku malinowego...i odpędzać złe myśli...to tylko jesienne osłabienie...nic więcej!

Dziewczyny, miała któraś z Was nadżerkę w ciąży? Czy to może być niebezpieczne dla maluszka?
Na forum piszą, że nie zagraża ciąży! I jeszcze to znalazłam...
Nadżerka w ciąży – fakty i mity - Artykuły - abcLeki.pl

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nanulinka, ja mam to samo gorączka i przeziębienie i tez Fasolki nie widziałam. Ale wierze, ze będzie dobrze;)

Mam chyba jakiś optymistyczny dzień...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, nie było mnie 2 dni na forum, bo takie mam nudności, ze nie wiem na jakim świecie sie znajduje.

Witam nowe czerwcowki, dużo zdrowia dla tych chorych "inkubatorow" i uśmiechu dla tych, które dziś mają zły humor!:D
 
reklama
karamija, nic nie widac, zadnego pecherzyka, oni w ogole nic nie gadaja, tylo cos mruczą miedzy soba a jak pytam to odpowiadaja ze jest jeszcze wszystko "swierze", za wczesnie
cos tam slyszałam ze endometrium rosnie... czyli ze co? macica?
carla81, beta przyrastala, mialam robiona w tamten piatek i potem w niedziele i rosla
jutra znowu mam betę... ciekawe...

dziewczyny, duża zdrówka dla tych z Was i dla dzidziuśków, które już widziały pecherzyk i serduszko :)
 
Do góry