reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Pozdrawiamy Was, u nas piękna pogoda dzisiaj

DSCN6046.jpg
 
reklama
Gosiargo jak glowa?

Perfekt jak to odebrac kanape sama ja zatargasz :))

Kasiek dzielny Damis u nas dlaej klapa choc raz zlapalam Eryka w lazience nad nocnikiem znow zapomnial biedak zdjac majtki :) do tego oprocz siku probowal zrobic kupe......

Ola udanego urlopu my w maju do Turcji bralismy 30 wystarczylo

Co do kremow to nie pomege my uzywamy Zaji a Buopchen uczulil mi mini Olafka tak bardzo ze chyba go do reki do konca zycia nie wezme

Pochwale sie napisalam 1/4 pracy :)) pisalam od 22 do 1, dzis zamierzam skonczyc cala teorie..... ciekawe czy sie uda

A gdzie reszta towarzystwa nam sie majiiiiiiiiiii :)
 
czesc laski!!!!!!!!!
bylismy 4 dni z bieszczadach, w dodatku bez Kubusia, został z babcia ;)
czuje sie taaaka wypoczęta:) super, jeszcze kilka dni wolnego, robimy hustawke i piaskownice kolo domu;)

kasiulka śliczne dziewczynki ;) gdzie schowałaś brzuszek??????? Hania ma fajne ciuszki;)
żyrafka bardzo ładnie wygladasz :)
Liza fajna sesja zdjeciowa, też bym chciała mieć 3 dzieci;)
gosiagro cudowny mały człowiek na usg!!!! też takiego chce ;)
a na ból głowy próbowałaś kawę z cytryną?
percia gdzie macie te bazarki i kiedy, musze nawiedzic stolice ;) obiecałam znajomym ze przyjade i a juz z pol roku dojechac nie moge;(
milka trzymam kciuki oby pisanie pracy poszło szybko i bez trudu ;) może mogłabyś mi cos podpowiedziec o funduszach unijnych?chcialabym zawalczyc o jakas kaske


pozdrawiam Was serdecznie i zycze kolorowych snow;)
 
Witam sie:)

A my caly dzien na dworze,jestem tak padnieta ze koniec;/ od rana jechalismy na zakupy, trzeba bylo kupic sandalki Melci.A oto pare foteczek z dziesiejszego dnia:


Gosiargo mam nadzieje ze jest juz lepiej:) mnie w ciazy tez tak glowa bolala ze az z bolu wymiotowac mi sie chcialo;( i wzielam apat tak jak dziewczyny pisza...

Ola_fasola
znajoma byla w egipcie miala 50 do malego i okazalo sie ze o i tak troszke sie poparzyl,...to pewnie zalezy od skory
ale wam zazdrosze:):) milego wypoczynku:) mam nadzieje ze pochwalisz sie foteczkami z wycieczki:)

Milka super ze praca posuwa sie do przodu:) jest poczatek najwazniejsze:):)

Mamo kubulki fajnie ze wyjazd sie udal:) mocno tesknilas za synkiem?
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko na chwilke. Powiedzieć że czeka nas dzisiaj burzowy dzień. Dziewczyny z Poznania i okolic pewnie juz goszczą u siebie burze , która przybiera na sile. Emalia i Lenka burza pędzi prosto na Was
 
Wpadlam się pochwalić, że już za 3 tygodnie lecimy na wakacje do Tunezji i to aż na 16 dni!!! Jupi! O niczym innym nie myśle teraz:)))
 
Ja tylko na chwilke. Powiedzieć że czeka nas dzisiaj burzowy dzień. Dziewczyny z Poznania i okolic pewnie juz goszczą u siebie burze , która przybiera na sile. Emalia i Lenka burza pędzi prosto na Was
Dobrze wiedziec:)
Póki co na termometrze 25 i słońce....oby przeszło!
Agast lecicie 30 maja???My tez mamy zarezerwowane ale czekamy na potwierdzenie urlopu męża...dobrze ze biuro w Trzebnicy po znajomosci wiec w razie jakby nie dostał to mozemy sie wycofac!

Kasiulka a gdzie schowałas brzuszek??
 
Ostatnia edycja:
Cześć kochane Czerwcówki!
Pewnie niewiele z Was mnie pamięta, bo od wieków nie było mnie na forum. Jakże miłą niespodziankę sprawiła mi Gosiagro, która mimo mojej długiej nieobecności forumowej, wypatrzyła mój ciążowy suwaczek i postanowiła napisać na priv. Dziękuję Kochana, nawet nie wiesz jaką sprawiło mi to frajdę, bo odczytałam Twoją wiadomość będąc już na oddziale pat. c. w oczekiwaniu na rozwiązanie. Od pewnego czasu jednak forum nie wyświetla się na moim telefonie i nie miałam jak odpowiedzieć (Twoją wiadomość przeczytałam w mailu). Dopóki forum w tel działało od czasu do czasu podczytywałam co u Was i Waszych maluchów słychać. Teraz nie bardzo mam jak :(
Serdecznie gratuluje wszystkim Mamom, które zdecydowały się na kolejnego maluszka! Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania :)
A ja mogę się pochwalić, że 18.04 o 11:55 (przez cc) pojawił się na świecie mój drugi syn - Artur (3716g).
Najmłodszy jest na razie wyjątkowo spokojny, ale wiadomo ile potrzebuje opieki, natomiast starszy wkroczył w etap buntu dwulatka, więc na nudę nie mogę narzekać:rofl2:
Ściskam Was i pozdrawiam serdecznie! Obiecuję zaglądać częściej
 
reklama
dziewczyny mam pytanie , czy mozna do was dołączyć?
Jestem mamą JUlki z 18 Czerwca ,termin mialam na 3 lipca, pisałam na forum LIpiec 2010 wczesniej ,ale teraz prawie nikt tam nie pisze :(
Wiem ,że znacie się jak lyse konie ,ale może będe mogła się wdrożyc.
Bardzo mi brakuje kontaktu z innymi mamami dzieci w wieku mojej Julki :)

Pozdrawiam was serdecznie
 
Do góry