reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
iiwka to ty niezle smakolyki robisz, uwielbiam probowac nalewki
ta z truskawek musi byc fantastyczna, bananowej jeszcze nie pilam
u mnie niestety juz od dwoch lat "dojrzewaja" w butelkach, mam nadzieje ze latem sobie odbije
 
iiwka ty dostałaś energii a ja wręcz odwrotnie nie mogę się zebrać do kupy ale choć trochę ciuszków wystawiłam w końcu na sprzedaż:-)
 
hejka,
Natek od 7 nie śpi, my wrócilismy po 12 więc nie jest źle i nawet w miarę się wyspałam. Imprezka super, dawno sie tak nie bawiłam i nawet se wypiłam z chłopakami, ze 4 kieliszki i miałam dyma że hej :)) tak to jest jak się dawno nie pije, ale było dobrze bo dzisiaj nawet głowa nie boli :))

Iiwka no no od rana takie smakołyczki
kajdusia no to ładnie tak o studentach zapominac, ale fajnie że taki wyrozumiały się trafił :)) tak jak ja zawsze chodziłam na wybory tak w tym roku strajkuje i nie idę. Nie ma dla mnie kandydata.

Miłej niedzieli kobitki :))
 
pokażę wam moje maleństwo :-Dtakie słodkie ciuszki 005 [HDTV (720)].jpg
 
A hoj! :p
Co macie dzisiaj an obiadek? My mamy barszczyk biały a na drugie chińskie pierożki z mięskiem imbirem i KOLENDRĄ:p
Izia- PRZESŁODZIAK!!!!
Tak piszecie o tych kukułczankach , truskawkówkach i innych smakołykówkach a mnie żadna nie poczestuje:(:p Ale z Was koleżanki...
Kolenderko - :*:*:* Zgaga minęła a cały czas mam w sobie wielkie pozytywne emocje:)
Gosiu- Jak się czujesz Kochana??? Mam nadzieję że katarek minął i masz się świetnie!
Lenka- współczujos ! A na ile on do tej Germani wyjechał?
Nadika - Kochana idz na wybory plisss Jak nie ma kandydata to wybierz mniejsze zło:( Fajnie ze sie dobrze bawiliście Kochana!
Kajdusiu- Proponuję Lecytynkę:):):p Ale ja tez musze zacząc chyba brac bo zapominam nagn\minnie o czymś.

Izia- Kochana podaj mi prosze przepis na likier kawowy bo kiedyś piłam i strasznie mi smakował jednak wyciągnąc przepisu od częstującego sie nie dało:( Współczuje nocki a tego Twojego Małża to strzel lekko z tyłu od nas wszystkich!!! Będzie nam Koleżanke denerwował!
Iwwka- :) Skąd te energie masz? Przeslij ze 2 wiadra:)
Milusia- Kochana jak się masz????
Kasiek - A Ty gdzie a???


Ide sobie zrobic kawkę jak nie mam likieru:)
Buziaki Kochana moje i miłej niedzieli!
 
reklama
Do góry