reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

heheh mam do Ciebie 436 km ;) rowerem to bym przez cała dobe nawet nie dojechała, ale by była wycieczka... hehehehe
o matko to Ty gdzies nad morzem mieszkasz:)??nie wiem jak z kondycją ale chyba tydzień to by Ci zajęło:)
Witam Kochane.
Wczoraj dopiero wróciliśmy od mamy. Wpasdłam tylko na chwilkę bo Jaś marudny troszkę i cały czas woła "baba":) teskni chyba:)
Milusia -
[*] baaardzo mi przykro :( Kochana przytulam całą Waszą rodzinę w tym trudnym czasie.
Avenka- Spóznione ale najszczersze życzenia urodzinowe. Mnóstwo szczęścia i radości! I spełnienia wszytskich marzeń tych dużych i tych maleńkich!!!
Kolenderko- Kochana jak Lilunia? Dobrze że na jednym dniu się skończyło! Buziolki dla Księżniczki od Cioci:* Jak Twoja Mamunia sie czuje??????
Gosiu- Super że sushi wyszło!!!! Ja chyba w następny weekendzik zrobię:) bo mi smaka narobiłaś:p:)
Lenka- Ta rehabilitacja nie pomaga ? Bo jak Cię tak boli bidulko to może jeszcze raz skonsultuj? Czytam że Wikusia i tańczy i wraca do siebie:) Cieszę się niezmiernie!!!!
Klementinko- Jak tam sie czujesz Kochana !!!? Jak Jasio? i Brzyszkowy?:) Boszzz to już nie długo:)
Jolu - Kochana super że znalazłaś chwilkę Super że Nelcia taka SUPERANCKA:) :* buziaki od Cioteczki Magdeczki:) Czekam na Ciebie na skypku jak znajdziesz chwilkę:*
Kaśku- Ciesze się że do nas wróciłaś:) ii trzymam kciukasy za odsmoczkowanie i naukę usypiania . Nas też to czeka
Olu- Super że weselisko udane!
No i Jas się domaga na spacer. Muszę iść do sklepu uzupełnić lodówkę heheheh Ehhhh Ci meżczyzni:) Nic pomyślunku...:)
Dziękuje za kciuki! Wyników jeszcze nie ma a ta druga sprawa niestety przesunięta i dopiero za miesiąc bedzie wiadomo:(:(:(
Uciekam i cieszę się że jestem znów z Wami:):*
Kochana moja głownym problemem jest zrobienie rezonansu bo on by mi wszystko pokazał co sie dzieje w tym moim kręgosłupie!!!!Boli nie miłosiernie non stop na tabsach!!30 listopada dopiero jest najszybszy termin do lekarza:(
Hej;-) Witam się z kawusią;-)

Zobacz załącznik 395325
Ktoś chętny:-):-):-):-)

Ale do mnie masz tylko 70:-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Mój najdłuższy wyjazd rowerem to 100km ale kiedy to było:szok::szok::szok::szok::eek::eek::eek: nie ważne:-D:-D:-D:-D:-D:-D Teraz nie dałabym rady na bank:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Myślę o Was!Trzymajcie się!!!


Ja się dzisiaj na działkę wybieram ale jakoś tak zimoooo...4 stopnie były rano u mnie:szok::szok::szok:

Nocka u mnie tragiczna!!!położyłam się po 22 o 1 wstałam i się okazało że Alan z Kacprem nie śpią...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Kacper usnął szybko a Alan po 4 dopiero padł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nie czaję o co chodziło...w każdym bądź razie spałam na podłodze do 7...

wow ja bym wolała na motorze niż rowerze:)
 
reklama
WItam ponownie.
Dziś pierwszy dzień w pracy.
Juz dwa dni mieszkamy w Naszym Nowym domku! :)
Basieńka zdrowa i bardzo jej sie podoba jej własny pokój z nowym łózkiem. Dziś spała od 22 do 6:30 i ani razu sie w nocy nie obudziła :)
Mysle ze jesli jeszcze mnie nie skreśliłyście to chetnie tu wróce...
Miłego dnia.
 
Hej,
wiem że już ten temat był poruszany ale nie moge go odszukać więc jak macie jakieś sprawdzone przepisy na dania z dyni to proszę napiszcie:)) znalazłam na gotujących czerwcóweczkach tylko zupę krem i pewnie jutro wypróbuje ale chciałabym cos jeszcze bo mam ogromną dynie.

Piękne lato tej jesieni!!
Miłego dnia!!
 
Hejka
Odzywam sie bo jakos ostatnio was tylko podczytuje i niewiem co pisac....
Jakies zamulenie mam, z męzem prawie sie nie widzimy, dzis znow ma nocki a od 8 jest u mojego brata - dorabia...
Mikiemu dzis wyszedl 11 żębolek, i drugi tez na dniach wyjdzie:tak:
Hania w zerówce szleje, cieszy sie codzien ze chodzi, oby ten zapal jej juz zostal...

Milusia [*]
Ola super ze wesele sie udalo, a jak poprawiny?
My mamy wesele 22 października ale niewiem jak pojdziemy, i czy pojdziemy...:-( bardzo bym chciala ale niewiem.... nie bylismy tak normalnie na weselu odkad mamy dzieci, przykre to... jezeli moja mam by zostala z Mikim na noc byloby super ale nie chcialabym sie jej prosic a ona zeby nam Łaske robila... a potem wypominala... bo isc z taką tójka to napewno umęczenie, starszaki to jeszcze juz samodzielne ale z Mikim to trzeba ciagle siedziec , biegac za nim ;] zobaczymy....
Maz dzis nocka wiec postaram sie wieczorkiem zajrzec...
Miłego dnia...
 
hej jestem:)
Liza - poprawiny też udane ale wróciliśmy o 19 bo Jagoda zrobiła się bardzo nerwowa. Ale Jagódka bawiła się rewelacyjnie:) Tańcowała z dzieciakami meega hehe śmiechu co niemiara.
Lizka - a wy dacie rade! Wciśnij go mamie a co! jest babcią no nie? to niech się trochę poczuje!A jak już zostanie to na całą rodzinę opowiadaj jaka to super babcia jak to super się zajęła i wtedy będzie duma ją rozpierać i może nie będzie wygadywania?
Aisa - jaki nowy domek? Jaki ma pokój Basia? dawaj zdjęcia! Dawno CIe nie było?!
Nadika - ja w kuchni za dużo nie pomogę!
Lena - a wy ciągle o tych rowerach.... ja bym pośmigała z Jagódka ale już powoli rezygnuję z jazdy rowerem....
 
olavip - No własnie tak wiele sie zmieniło ze nie dziwie sie ze tak wiele pytan :) Zdjęć jeszcze nie mam, bo dopiero od 2 dni mieszkamy w nowym domku. Ale jak sie przeprowadzilismy to stwierdzilismy ze Basia musi juz miec normalne łózko to moze w koncu nie bedzie chciala spac z nami :) To był strzał w dziesiatke, bo Ona bardzo lubi swoj pokój i łózeczko :) Umeblowanie w sumie dostała po mnie, jeszcze moje panieńskie meble, ale dokupilismy do tej meblościanki komode i łózko Basi, Basia ma takie łózko:
ŁÓŻKO DLA DZIECKA 90X160 BUK !!! (1829867021) - Aukcje internetowe Allegro
Bardzo polecam to łózeczko bo to nie jest zadna płyta MDV tylko drewno!!!

A tak w ogole to nowe miejsce ma jakąś dobrą energie bo cały czas chodze po domu z usmiechem na twarzy :) Mam piekna kuchnie z wielka wyspą na samym środku i piękny kominek który jest ozdobą salonu.... eh... duzo by pisac :)
 
Witam :)
Właśnie byłam u lekarza z Michałkiem...po urodzeniu ważyl 3850, a po 3 tyg. ma wagę 5420!!! Lekarka powiedziala, żebyśmy dalej próbowali przestawić go na smoka, ale on walczy z nim i go średnio chce..
Do tego już prawie jestem zdrowa :)
Jeżeli chodzi o rower, to ja bym chyba nawet 5 km. nie przejechała :p
U nas dzisiaj super pogoda - trzeba korzystać, bo to juz ostatnie podrygi...
Miłego dnia!!

aisa80 - ciesze sie, ze w koncu jestes szcześliwa :)
 
Ostatnia edycja:
acha zapomniałam Wam napisać - byłam na drugiej wizycie u dermatologa z Jagodą (jakbyście nie pamiętały jakieś zrogowacenia i przebarwienia się jej na paznokciach u nóżek zrobiły,pazurki na małych paluszkach ma tak twarde że nożyczkami ich nie obetnę,tylko wielkimi cążkami którymi obcina sobie pazury mój mąż:szok:) no i ta dermatolog nadal twierdzi,że to żadna grzybica, i kazała tą maścią jeszcze smarować (skoro nie grzybica to nie wiem skąd to bo wszyscy w rodzinie mają zdrowe paznokcie...) no i za mc do kontroli znów. Jak nie będzie poprawy to będę zmuszona iść prywatnie, a nie uśmiecha mi się to za bardzo bo u nas to 120-150zl za wizytę:((
No i wieczorem popodglądam sobie dziecia w brzuszku:p:p
 
reklama
Ola w sumie musze z nią pogadac... zobaczymy co powie na to ;]
Asencja no no ale ci klocuszek przytył :-D hihihihi
Aisa80 super ze jestes szczesliwa we własnym domku! :tak:
Ola czekamy na wiesci po usg! :-)

My po obiadku, czkeam az M przywiezie Hanie i potem wyjdziemy na dwor bo jest ciepełko! :tak:
 
Do góry