reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczyny wiem ze nasze trzymanie kciukow ma magiczna moc, moja mama ma za chwile operacje usuwania polipa z szyjki, pod narkoza, bardzo sie o nia boje, oraz czy nie wykryja tam niczego gorszego, prosze poslijcie troche dobrych mysli w jej strone strasznie to przezywam :-:)-:)-(
 
Witamy się po weekendowo, widzę że było chorowicie, pracowicie i imprezkowo :)
jak się maja chorowitki? temperatury już pospadały? mam nadzieję, że wszyscy już zdrowi!

przygotowania i wielkie porządki przedświateczne widzę, że u wszystkich chyba, ech... człowiek się narobi a te 2 dni tak zlecą że aż żal... ja mam jeszcze mycie okien przed sobą ale tak mi się nie chce... zwłaszcza że te dachowe umyję a za chwilę jakieś paproki z komina i dachu i tak na nie siądą :/

Dziękujemy za życzenia dla Julianka, my z całego serca składamy najlepsze życzonka spóźnione i dzisiejsze :)
dla: Zosi,Eryka i Jagny, Damiana i Milenki, Soni, Gosi i Michałka!-dużo zdrówka, uśmiechów i cukierkowego dzieciństwa! :)

Emalia- duże masz to oczko? nas (znaczy bardziej moja mamę bo robię sobie osobny ogródek) czeka wymiana folii bo coś przedziurawiło, a oczko ma z 7m ... masakra wymieniać wszystko, tyle kamieni trzeba przerzucić :/ Wy murowaliście tak? A jakoś specjalnie? Nie popęka zimą?

Koriander-trzymam kciuki z całej siły, na pewno będzie dobrze!
 
reklama
Do góry