reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

cobra - USPOKÓJ SIĘ ! :cool: Widać, że jesteś już na maxa zmeczona...nie dziwię się..!
Wytrzymaj do niedzieli!! będzie ok!! Pomyśl, że lipiec już będzie dla ciebie łaskawszy. To zaledwie pare dni.
 
reklama
mamo czerwcowa, przytulam Cię...to straszne co się stało, ale skąd to się u licha wzięło... Wiem, że to nie czas na pytania, ale mam wrażenie, że obecność na forum i możliwość wygadania się pomaga Ci, bo chyba dlatego tu jesteś... Czy miałaś robione badanie na paciorkowca?
ech...co za dzień:no:

Miałam robione, wszystko było wspaniale. Taka odrobinka a tyle szczęścia, tylko twoje rączki dziecinko odciśnięte w giprowej ramce i zdjęcia na komodzie będą mi teraz o tobie przypominać. ; ((((( Sama nie wiem, skąd. Zaczęło się od gorączki, później kaszelkatar podejżenie sepsy OIOM , potwierdzenie diagnozy, oczekiwanie i krzyk rozdzierający serce.Dziękuję Wam , że moge się tu wygadać.

Cobra, zmienisz zdanie, zmienisz..
 
cobra - USPOKÓJ SIĘ ! :cool: Widać, że jesteś już na maxa zmeczona...nie dziwię się..!
Wytrzymaj do niedzieli!! będzie ok!! Pomyśl, że lipiec już będzie dla ciebie łaskawszy. To zaledwie pare dni.

jak lekarz robil mi usg nie mialam ochoty nawet na malego patrzec,nawet nie wiem co mi lekarz mowil,tlumaczyl jak zwykle ze tu jest serce,bla bla tu tamto i sramto.nie patrzylam nawet, czulam sie jakbym byla nacpana,wszystko do mnie z opoznieniem dochodzilo.tak liczylam ze moze cos sie w koncu samo rozkreci,to nie,mam organizm do dupy i tyle
 
jak lekarz robil mi usg nie mialam ochoty nawet na malego patrzec,nawet nie wiem co mi lekarz mowil,tlumaczyl jak zwykle ze tu jest serce,bla bla tu tamto i sramto.nie patrzylam nawet, czulam sie jakbym byla nacpana,wszystko do mnie z opoznieniem dochodzilo.tak liczylam ze moze cos sie w koncu samo rozkreci,to nie,mam organizm do dupy i tyle

Najwazniejsze że wszystko z dzidziusiem jest ok. NAJWAZNIEJSZE
 
Dokładnie tak!! Dziewczyny dołączcie się do grupowego "objechania" Cobry...bo z tego czekania jej się miesza w głowie!!!

cobra jeszcze jest lena, kasiajanicka...i wiele innych i to nie jest nienormalne...twoje maleństwo tak cie kocha, ze nie chce do okrutnego świata :) ;)
 
Cobra18 : to wszystko przez hormony . Za jakichś czas powiesz : jak mogłam tak myśleć. Każdy ma swoje lepsze i gorsze dni. Jednak nie możesz narzekać , bo pomyśl są osoby które większość ciąży musiały przeleżeć a Ty jesteś tą szczęściarą ,że musisz jedynie dłużej poczekać. Więc głowa do góry !

Mama_Czerwcowa :
Wyrazy współczucia. Losu już się nie odwróci ....Szkoda ,że był dla Was tak bardzo okrutny. Ale gdzieś tam na górze jest iskierka nadziei , że jeszcze kiedyś zobaczycie swoją córeczkę !
 
Cobra ja mam czasem takie myśli, że mój organizm może nie potrafi urodzic dziecka dlatego nic się nie zaczyn, beczę dziś od rana



z jednej strony strasznie współczuję czerwcowej_mamie z drugiej nie moge sie dziś opanowac od płaczu, boje sie o Filipka, żeby mu sie nic nie stało, bo mu tam ciasno w tym moim brzuchu musi być a jeszcze jak ja siedze i płaczę to mu pewnie też źle jest
 
22/06/10r.
Marcelinka Blanka o godzinie 10:01 powiększyła grono Aniołków. ; (
[*] Tęsknimy córeczko, dlaczego właśnie Ty ? ; ((:)-:)-:)-(
Czuwaj nad Mamusiami i dziecinkami Królewno ;(
Nie da sie opisac słowami mojego żalu i smutku, nie chce nawet probowac wyobrazac sobie co czuje mam czarwocwa... Tak strasznie mi przykro.

cobra18 - mam nadzieje,ze to hormony tak dzis zadziałały i predko zmienisz myslenie. To jeszcze najwyzej tylko kilka dni. Ja tez jestem juz wsciekla na te cala ciaze na maxa i mam wszystkiego dosc,ale nie ma przeciez w tym zadnej winy naszych malenstw. Kilka razy przez sekunde tez tak mialam,ze byłam jakby na dziecko zła,ze jeszcze nie urodziłam,ale sie otrząsnelam predko to wszystko przez macice!A syneczkom w srodku tak dobrze.

i tez tak strasznie sie martwie,zeby nic mu sie nie stało zlego, jeszcze ta wysypka,mam nadzieeje,ze nie ma na niego zlego wypływu. Czuje sie taka bezradna i slaba :(

Boze jestem załamana tymi wiadomosciami...
[*]
[*]
[*]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry