reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

widze ze mimo problemow nadal sie trzymamy ale w szpitalu nas coraz wiecej, trzymajcie sie dziewczyny na tych patologiach co do rozpoakowan to cos mi sie wydaje ze jedna juz mamy rozpakowana stawiam na to ze Ona m juz ma swojego Colina :) ciekawe czy sie nie myle :)

tak właśnie o niej sobie teraz myślałam,że coś się nie odezwała dziś, a tak to codziennie pisała, Ona_m- odezwij się jak jesteś :)
 
reklama
co do rozpakowywania myślę że w najbliższym czasie coś się zacznie dziać:tak::-)
zobaczymy

a ciekawe jak się ewuś trzyma w trójpaczkuja ?

ja zmykam już pomalutku, jakąś kąpiel sobie zafunduję i do łóżeczka

trzymajcie się dzielnie bez żadnych skurczy, bóli itp
kolorowych snów
 
czesc dziewczyny.

co do skurczy i twardnienia brzucha - bo to teraz super aktualny temat - to teraz norma.
noramlnie mowi sie 5 razy na godzine i mozesz zaczac rodzic. a to guzik prawda, bo co ciezarowka to norma.
ja mam od kilku dni prawie non stop twardy brzuch. sa male przerwy, ale te swiadomie odczuwam rzadziej niz skurcze, ktore daja nieprzyjemne uczucie kamienia mlynskiego z przodu. no i nic.
tak to bywa. polecam magnezik (mnie wcale nie pomaga) i inne srodki ktore lokalnie macie pod reka, ale tak to juz jest w 9 miesiacu, wiec bez paniki :-)

moja data cesarki na dzien dziecka bardzo mnie cieszy, ale czy wytrzymam? ;-)
dzidziusie nie lubia czesto jak im sie cos planuje...
w kazdym razie zaciskam nogi :))))))))))
 
Kochane skończyłam nauki;)

Właśnie zjadłam młode ziemniaczki i nie wiem czu usnę;(
CYTRUSIK jeszcze to przemyślę;)Ale raczej nie będę propagować czegoś w co sama nie wierze i nie stosuje;)
 
Ostatnia edycja:
cytrusik co do pytania o powrót do pracy to ja teraz zakładam że w miarę szybko wrócę, ale podobnie jak teraz może 2-3 dni tygodniowo po kilka godzin. Mam babcię nie daleko, a ona na pewno pomoże;) Chociaż pewnie teraz tak mówię, a jak mała się pojawi to wszystko się zmieni:)

Wróciłam od promotora;):):):)
Jutro praca idzie do wydruku i bindowania. Nagrywanie na płytkę też czas zacząć i w poniedziałek składam ją d dziekanatu:):)
 
izia_tcz ach ci faceci... ale wierz mi, dałabym wiele żeby mój luby z moją mamą sobie popił albo cokolwiek :p a on ją traktuje jak zło konieczne i nie wiadomo dlaczego, wcześniej tak nie było, jak twierdzi widocznie skończyły mu się wspólne tematy
przykro mi strasznie, bo jest cudowna i nie zasłużyła na czucie się obcą we własnym domu :(
a co do słów Twojego gina to ach cieszę się bardzo :) ja zdaje się jestem jakiś dzień za Tobą więc czuję się analogicznie bezpieczniej też ^^

Milka no właśnie wczoraj pytałam o Ona_m i cisza, a przeważnie nawet jeśli tylko podczytywała to się odzywała co jakiś czas, więc hmmm może rzeczywiście!

lena ja tylko pamiętam zlewkę w poradni jak babka uczyła rozpoznawania rozciągliwości śluzu na jakiś kserach, po prostu nieziemski ubaw ;p ale jak niektórzy się wczuwali, no edukacja pierwsza klasa ;p a ucza jeszcze, że na karmieniu piersią się nie zaciąża ;>?

mojemu Małemu już chyba się nudzi :p tak wariuje już drugi dzień, że nie poznaję własnego dziecka ;D
 
izia_tcz ach ci faceci... ale wierz mi, dałabym wiele żeby mój luby z moją mamą sobie popił albo cokolwiek :p a on ją traktuje jak zło konieczne i nie wiadomo dlaczego, wcześniej tak nie było, jak twierdzi widocznie skończyły mu się wspólne tematy
przykro mi strasznie, bo jest cudowna i nie zasłużyła na czucie się obcą we własnym domu :(
a co do słów Twojego gina to ach cieszę się bardzo :) ja zdaje się jestem jakiś dzień za Tobą więc czuję się analogicznie bezpieczniej też ^^

Milka no właśnie wczoraj pytałam o Ona_m i cisza, a przeważnie nawet jeśli tylko podczytywała to się odzywała co jakiś czas, więc hmmm może rzeczywiście!

lena ja tylko pamiętam zlewkę w poradni jak babka uczyła rozpoznawania rozciągliwości śluzu na jakiś kserach, po prostu nieziemski ubaw ;p ale jak niektórzy się wczuwali, no edukacja pierwsza klasa ;p a ucza jeszcze, że na karmieniu piersią się nie zaciąża ;>?

mojemu Małemu już chyba się nudzi :p tak wariuje już drugi dzień, że nie poznaję własnego dziecka ;D
No dlatego bez sensu jak dla mnie wykładać coś w co nie wierzę i nie praktykuję;)
Dziwi mnie to, że mi kobicie w ciąży przed ślubem to zaproponowali;)
 
Dziewczyny, widziałyście w jakimś sklepie wodę mineralną w sprayu Aqua Visage na przykład? Kiedyś kupowałam w Rossmanie, ale ostatnio nie moge nigdzie znaleźć, sprzedawczyni mi powiedziała, że rzucają ją sezonowo- przed latem... Chcę ją kupić koniecznie i wrzucić do torby do szpitala, Wam też polecam, super odświeża taka mgiełka, zwłaszcza przy wysiłku i gdy jest gorąco, czyli wtedy wlaśnie.... Tylko kurcze gdzie ją kupić???....


ja w realu widziałam
 
Kurcze, nastraszyłyście mnie z tą jazdą samochodem, że się niby nie powinno :szok: Mi nawet przez myśl nie przeszło, żeby przestać prowadzić, mimo, że kierowcą jestem dopiero od kilku miesięcy.... Czemu się nie powinno? Przecież to tylko na filmach jest tak, że nagle babkom wszystko wypada z rąk i mówią "zaczęło się" :-D Według mnie jak w samochodzie jest torba do szpitala, to już w ogóle nie ma co się martwić, no chyba, że ktoś już ma mocne skurcze, które rozpraszają... mnie nie chwyta na razie nic dlatego nie mam zamiaru przestać jeździć! :tak:
katarzynajanicka- dzieki za odpowiedź, w weekend podskoczę do reala.... :tak:
 
reklama
Olaboga, alez produkcja postow ;) To w sumie bardzo dobrze - tylko nadgonic ciezko ;D
U mnie teraz tesciowa jest jeszcze od wtorku - w sumie dobrze, bo rano do malej wstaje - czlowiek czuje sie jakos dziwnie, mogac tak sie pokokosic w lozku ^^:) Ale dobrze, ze juz jutro wyjezdza :>

Lena - faktycznie, gorzej niz za komuny .. takze gratuluje zakonczenia nauk ;)

ja dziś wyprałąm torbę i też zaraz spakuje... a co niech lezy i czeka..
A propo bierzecie torbę czy walizę? na stronie szitala na Inflanckiej w WAW wyczytałąm że lepiej torbę, bo waliza zajmuje za dużo miejsca ...
Ja bede miala srednia torbe dla siebie + ciuszki malca na po porodzie, pieluszki na 1 dobe itp (rzeczy malcowe w torbie beda w osobnej reklamowce, zeby szybko "wyciagnac" i oddzielic) + spakowana 2 torbe = reklamowke na dowiezienie 1 /2 dnia z reszta ciuszkow i pieluszkami.
I to prawda ze wygodniej torbe - z walizkami roznie bywa pod szpitalnymi lozkami. Poza tym, po porodzie latwiej jest manewrowac lekka torba (w czesci oprozniona) - niz nadal ciezka waliza ;D

Wczoraj tez wreszcie powyciagalam ubranka po Malgosi z pudla i odlozylam do prania - tak do rozmiaru 68 wlacznie gdzies, część 74 ;) Częsc na oko, bo oczywscie dla wygody malca w czesci powycinalam metki i tylko sobie staralam przypomniec "hm .. a to nosila jak miala .. " ;) Rozczulily mnie bardzo malusie skarpetusie .. Proszek juz stoi zakupiony od kilku tygodni, ale na pranie czekam az zakupimy kocyk i dodatkowe przescieradelka - a jako ze ja koncowo -czerwcowa, to jeszcze jest tego czasu troche ;)

karo85 - wspolczuje malza chorowitka, to prawda, nie ma nic gorszego niz chory facet w domu ;D moj ostatnio choruje prawie ciagle.. A jeszcze pamietam jak Malgosia miala z miesiac i ja chorowalam - to oczywiscie wszystko przy dziecku i wokol domu robilam ;D A jak sie "biedactwo" mezowskie rozchorowalo, to na tydzien zrobil sobie izolatke w osobnym pokoju, zeby nas bron boze nie zarazic^^ :) myslalam, ze go posiekam ;> Nie dosc ze zero pomocy chociazby z obiadem, to jeszcze zajmowac sie trzeba, bo non stop jeczy ;>
Gratuluje tez akceptacji pracy - i Tobie takze Zdec ;)

Milka26 - z czapeczkami nie pamietam .. ale Malgosia tez miala 33 przy urodzeniu, a po etapie "norowodkowych" jednorozmiarowych to juz szybko jakies 42 zaczela nosic. Takze ja bede szukala juz potem "na glowke" konkretnie .. chyba ze ktores z nie-rozowych beda pasowac ;]
Milka26 - super patent z Twoim zapinaniem pasa, musze wyprobowac ;D
 
Do góry