reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kpi23- wspolczuje powrotu do pracy. Ja sobie tego na razie nie wyobrazam. Wczoraj tam bylam zawiezc zwolnienie i taka nudą powiało ze szok! Wcale nie tęsknie :no:


Karo85- w ktorym mathercare bylas? Ja wczoraj zaszalalam w tym w Arkadii, takze Jagódka obkupiona ze szok! Super mają cany na wyprzedazach, bo tak normalnie to raczej drogo...
Co do spa to ja tez sie wybieram ale tylko na zabiegi na twarz. Dostałam zaproszenie od męża w prezencie :tak:

athena- własnie dzisiaj przyszla do mnie paczka z dwiema bluzeczkami kupionymi od tego sprzedawcy, a wczesniej kupilam sobie spodnie. Wszystkie rzeczy są świetnej jakosci, super leżą, naprawde polecam!!! Warto wydac troche wiecej :tak:

AndziaS- mi w poprzedniej ciązy wyszedl zle ten test obciążenia glukozą. Robilam z 50g a potem po tygodniu powtarzalam z 75g i juz wyszlo lepiej z tym ze ja nie mialam bardzo wysokiego tego wyniku. Po godzinie bylo 144. Musialam odstawic słodycze. Tylko.

Gniesha- odpoczywaj Kochana ile sie tylko da!!!

A ja wlasnie zjadlam 2 pączki :szok::szok: I to chyba bedzie moj dzisiajszy obiad, hehe. No i przelew z Zusu dostalam wreszcie wiec dzisiaj mam szczesliwy dzien :tak::-D
 
reklama
wiecie co? za 300 zł kupiłam w mathercare 10 różnych zestawów ubrań!!!! szok cenowy! i jeszcze skarpetunie, mini buciki i wogóle piękne RÓŻOWE rzeczy:-)

A pochwalisz się??? :-)

Ja ostatnio zwiedziłam prawie wszystkie mothercare i nic ciekawego nie było, znaczy się nie było od 0-3 tylko dla noworodków i większe. No chyba że jakaś nowa dostawa była to mówcie szybciutko gdzie a już smigam do sklepu :-p
 
Kochane, ja już po USG..:tak:.Humor mi powrócił..(przepraszam za te poranne smutasy moje)...Moj mały kangurek który kryję się pod serduszkiem mamuni okazał się na 90% dziewczynką....To juz drugi lekarz który tak stwierdził po USG...Tydzien temu moja ginka nie była pewna ale dziś pani stwierdziła że to dziewczynka choć nie daje mi 100% gwarancji....Ja od początku też tak czułam....:biggrin2:Także czekamy na Polę....:tak:
NAjważniejsze, że mała ma się dobrze, fikała koziołki jak zwykle i trudno było zmierzyć wszystko dokładnie więc pani musiała się nieźle namęczyć, przewracała mnie z boku na bok...żeby mieć dokładne pomiary....spędziłam tam ze 20 minut....Wizyta więc udana i po USG pojechaliśmy z moim P. do Nexta i kupiliśmy naszej księzniczce pierwsze ubranko, zestaw 3 body w rózowym kolorze....hehehe
Wrzuciłam juz zdjęcia mojej maleńkiej i swoje z brzucholcem:-D
 
Właśnie wróciłam od koleżanki, zjadłam obiad i teraz na deser wcinam kisiel poziomkowy - kisiele są chyba moją jedyną zachcianką ciążową. Przed ciążą nigdy mi nie smakowały, a teraz od czasu do czasu mnie najdzie:-p

Jak to dobrze, że gniesha dała znak :-) jakoś mi lżej na duszy mimo, że ma reżim łóżkowy i musi leżeć. Najważniejsze, że w porę gin stwierdził co i jak.
Szyjkę da się zmierzyć chyba tylko przez USG dopochwowe, nie? macie taki pomiar co wizytę? Ja nie miałam jeszcze ani razu, ale w poniedziałek na pewno dopilnuję, żeby to sprawdzić.

Co do cukru to test z 50g jest tylko przesiewowy i jak wyjdzie zły to sprawdza się z 75g. Jeszcze przede mną - fuuuu....

Wiecie, że dopiero dzisiaj odkryłam nasze prywatne forum? mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grupy:-p?
 
Kochane, ja już po USG..:tak:.Humor mi powrócił..(przepraszam za te poranne smutasy moje)...Moj mały kangurek który kryję się pod serduszkiem mamuni okazał się na 90% dziewczynką....To juz drugi lekarz który tak stwierdził po USG...Tydzien temu moja ginka nie była pewna ale dziś pani stwierdziła że to dziewczynka choć nie daje mi 100% gwarancji....Ja od początku też tak czułam....:biggrin2:Także czekamy na Polę....:tak:
NAjważniejsze, że mała ma się dobrze, fikała koziołki jak zwykle i trudno było zmierzyć wszystko dokładnie więc pani musiała się nieźle namęczyć, przewracała mnie z boku na bok...żeby mieć dokładne pomiary....spędziłam tam ze 20 minut....Wizyta więc udana i po USG pojechaliśmy z moim P. do Nexta i kupiliśmy naszej księzniczce pierwsze ubranko, zestaw 3 body w rózowym kolorze....hehehe
Wrzuciłam juz zdjęcia mojej maleńkiej i swoje z brzucholcem:-D

Bardzo się cieszę że z malutką wszystko ok i gratuluję :-).
Nie ma to jak dobre wiadomości, od razu dzień wygląda inaczej :tak::tak::tak:
 
Agi78 - smutasy przedwizytowe są normalne ;-) Dobrze, że wszystko w porządku :tak:
kreatorka - czekam na relacje z wizyty i trzymam kciuki

Witam nową mamę na forum i zapraszam do pisania:tak:
 
Gosiu - stronę wczesniej pytałam się, czy Ty miałaś zły wynik po obciążeniu glukozą 50 g, ze powtarzałaś z 75g??? Pytam, bo mi wyszło po godzinie i 50g wynik 174 a z tego co poczytałam powinno być do 140 (byłam w tym dniu na czczo i glukoza na czczo w normie - 79). Wizytę u lekarza swojego mam w poniedziałek i jak na razie do poniedziałku chcę zastosowac dietę na wszelki wypadek, ale ciekawa jestem czy mam to powtórzyć z obciążeniem 75g???

Ja w poprzedniej ciąży mialam za wysoki wynik po 50g. Dzwoniłam do ginki i kazała przyjśc po skierowanie na 75g. Ten drugi wyszedł mi już w normie. 75g to dokładniejsze badanie, może dlatego wyszło ok. Tak czy inaczej juz o 18 poprzedniego dnia jedlam ostatni posilek i zero słodyczy dzień przed badaniem:no:. Jeśli masz możliwość zadzwoń do gina. Życzę dobrych wyników.



:happy2: witam :) wszytskie czerwcowe mamusie :) . ja rowniez czekam na swoje malenstwo ktore urodzi sie w czerwcu :D . pozdrawiam.

Witamy serdecznie nową mamusię:-)


Kochane, ja już po USG..:tak:.Humor mi powrócił..(przepraszam za te poranne smutasy moje)...Moj mały kangurek który kryję się pod serduszkiem mamuni okazał się na 90% dziewczynką....To juz drugi lekarz który tak stwierdził po USG...Tydzien temu moja ginka nie była pewna ale dziś pani stwierdziła że to dziewczynka choć nie daje mi 100% gwarancji....Ja od początku też tak czułam....:biggrin2:Także czekamy na Polę....:tak:
NAjważniejsze, że mała ma się dobrze, fikała koziołki jak zwykle i trudno było zmierzyć wszystko dokładnie więc pani musiała się nieźle namęczyć, przewracała mnie z boku na bok...żeby mieć dokładne pomiary....spędziłam tam ze 20 minut....Wizyta więc udana i po USG pojechaliśmy z moim P. do Nexta i kupiliśmy naszej księzniczce pierwsze ubranko, zestaw 3 body w rózowym kolorze....hehehe
Wrzuciłam juz zdjęcia mojej maleńkiej i swoje z brzucholcem:-D

Gratuluję udanej wizyty :tak:dobrze że nastrój się poprawił.:-)
 
Odniosłam dziś z mężem mały sukces :-) W końcu udało nam się kupić wannę i dalej możemy pójść z remontem łazienki :-) Myślałam że wybór wanny będzie najtrudniejszy (nie licząc baterii) ale jak zobaczyłam jaki jest wybór umywalek i baterii to masakra, a ja nawet przed ciążą miałam problemy z podejmowaniem decyzji :-)
Tyle że przez te zakupy to dzień w plecy i znów nie ruszyłam z pracą dyplomową :wściekła/y:

Gratuluję dziewczyny udanych wizyt :-D Ja mam jutro, z tego co pamiętam to nie sama :-) Mam nadzieje, że wizyta się odbędzie i będzie udana. Jestem ciekawa jak się ma moja intuicja co do płci dziecka do stanu faktycznego :-) Mam przeczucie, że to dziewczynka (mała księżniczka tatusia :-D )ostatnio to nawet mnie tak na maksa na słodkie wzięło :-) z czego akurat tak bardzo zadowolona nie jestem :-D
 
Cześć!
Jestem tu zupełnie nowa, więc się Wam w skrócie przedstawię. Mam na imię Agata, w tym roku stuknie mi 30-tka. Termin porodu, jak już wcześniej podałam do listy, mam na 5.06. Jeśli wszystko będzie dobrze, urodzi nam się syn :cool2: Z wczorajszego usg wynika, że waży już ok. 0,5kg i rozwija się prawidłowo.
Pierwsze dzieciątko stracliśmy w marcu zeszłego roku w 8tc, wiec o to walczymy z podwójną zawziętością ;)
Mama nadzieję, że to forum będzie dobrym miejscem do wymiany informacji i doświadczeń. Pozdrawiam wszystkie forumki!
 
reklama
Cześć!
Jestem tu zupełnie nowa, więc się Wam w skrócie przedstawię. Mam na imię Agata, w tym roku stuknie mi 30-tka. Termin porodu, jak już wcześniej podałam do listy, mam na 5.06. Jeśli wszystko będzie dobrze, urodzi nam się syn :cool2:Z wczorajszego usg wynika, że waży już ok. 0,5kg i rozwija się prawidłowo.
Pierwsze dzieciątko stracliśmy w marcu zeszłego roku w 8tc, wiec o to walczymy z podwójną zawziętością ;)
Mama nadzieję, że to forum będzie dobrym miejscem do wymiany informacji i doświadczeń. Pozdrawiam wszystkie forumki!

Witamy nową mamusię czerwcową, pisz jak najwięcej:-)

Ale Nam się tu wysyp ostatnio zrobił, prawdziwe BebyBoom:-D:-D:-D
 
Do góry