reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Nie udalo się. W niedzielę urodzilam. Za wcześnie. Okazalo się, że mam niewydolności szyjki, której nikt dwa tygodnie temu nie zauważyl. Jedyne objawy, to rano lekko twardy brzuch i zwiększone uplawy. Żadnych skórczy, ani bóli.
Agniesia 82 - bardzo mi przykro zpowodu tego co Was spotkało:no::-:)no: Zapalam świeczkę dla Aniołka
[*] i przytulam mocno. Wiem, że nie ma słów, które by teraz pomogły. Smutno....
 
reklama
widze, ze sie wbijam w tlum w nieodpowiednim momencie. dawno mnie tu juz nie bylo...

agnieszko, bardzo mi przykro. ja mialam podobna sytuacje przy pierwszej ciazy w 6 miesiacu. miewalam lekkie klucie w podbrzuszu, ale wszyscy mowili, ze jest super i bez obaw. nalegalam, zeby mnie zbadali od dolu, i okazalo sie sie, ze szyjka macicy jest miekka i sie skraca. musialam wowczas kilka tygodni lezec i wstawac tylko na siusiu... i udalo sie. ale trudno bylo, bo do konca ciazy juz duzo ruchu bylo nie wskazane.
sciskam i zycze duzo sily.

dziewczyny, nie bylo mnie cale wieki, ale w miedzyczasie wiem, ze bede miala kolejnego chlopca. musze poszperac na formu czy macie jakies nowe listy, zeby sie zaktualizowac ;-)
 
:-(Teraz to juz tylko bede siedziec i plakac. Tak mi przykro Agnieszko... :-(

W koncu was nadrobilam i i tak mialam dzis podly nastroj, smutny dzien, i wciaz te zle mysli,czy wszystko bedzie ok... Wasze posty zbiegly sie idealnie z moim nastrojem i one nie byly optymistyczne,kazda z nas boryka sie z takimi rozmyslami :-(
Nawet nie ciesza mnie dzis wybory wyprawki i innych rzeczy dla dzidzi nad czym ostatnio spedzam wiele czasu w necie,ale jeszcze nic nie kupilam,tylko jedno krotkie body. Czekam na usg we wtorek. denerwuje sie. Maly kopie raz bardziej,raz mniej,ale wczoraj i dzis jest nieco spokojniejszy. to cudowne uczucie, oby bylo nam tego doswiadczyc przez nast. mies.:-(
Krakowianko moja szwagierka urodzila w lipcu dziewczynke z zespolem Downa, tez targaly ja rozne mysli, jednak teraz mowi,ze nie zamienilaby jej na zadne inne,najzdrowsze nawet dziecko. Chorowala zaraz po urodzeniu,ale teraz rozwija sie naprawde dobrze, jest silna, tylko ostatnio krzyczy troche bo rosnal jej zeby. U Was tez na pewno tak bedzie! 3maj sie.
 
Cześć dziewczyny!

Paulka sto lat z okazji urodzin :blink:!!!



Oglądałam to jakiś czas temu i zgadzam się z tym w 100% :-D Mój to by w pudełeczku nicość non stop siedział :-p

Ja dzisiaj w jakimś podłym nastroju i z niskim ciśnieniem...Ehh Nic mi się nie chce:-(

Dzisiaj strasznie ciśnienie poszło w dół. Mi cały dzień chce się spać :baffled:

KOCHANE SZUKAM USG 3 D WE WROCŁAWIU!!!Dajcie jakieś namiary i cenę:)

W Mediconcepcie na pewno robią 3D/4D ale co do ceny to coś koło 150zł.

KOCHANE POMOCY!!!!!!
jak nigdy dzisiaj przesoliłam tak fasolke po bretońsku ze:szok::szok::szok::szok::szok:

slyszalam ze ziemniak surowy wyciaga sól czy to prawda? jesśli nie to jaki sprawdzony sposób?

Ziemniak surowy pomaga - ja wrzucam 2-3 ziemniaki i zazwyczaj pomaga :tak:

Nie udalo się. W niedzielę urodzilam. Za wcześnie. Okazalo się, że mam niewydolności szyjki, której nikt dwa tygodnie temu nie zauważyl. Jedyne objawy, to rano lekko twardy brzuch i zwiększone uplawy. Żadnych skórczy, ani bóli.

:shocked2::no::no::no::no: Przykro mi bardzo. Nie wiem co napisać... przytulam mocno!!

dziewczyny, nie bylo mnie cale wieki, ale w miedzyczasie wiem, ze bede miala kolejnego chlopca. musze poszperac na formu czy macie jakies nowe listy, zeby sie zaktualizowac ;-)

gratuluje!
 
Oj bardzo przykre informacje... Agnieszko, jesteśmy z Tobą :-(

Tak sobie teraz myślę, i się boję... ja mam codziennie twardy brzuch, czasami pobolewa i upławy też się zwiększyły... ale jak przewidzieć coś takiego? Boże... ale to życie nam komplikujesz... :-(
 
Nawet nie wiem co pisać teraz...kurczę,tak mi smutno:-:)-:)-(
chyba będę uciekać...:confused:
Sądzę że będziemy mieć kiepski wieczór na forum:-:)-( Mi też tak strasznie smutno, poszłam do sklepu żeby o tym nie myśleć. Miałam kupić tylko baterie, a przyczołgałam dwie torby do domu (głupia!!) i chyba się trochę przeciążyłam:-(
 
reklama
Do góry