reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

To jest moja pierwsza ciąża i koleżanki któe już rodziły opowiadały, że to super przezycie:)Ciekawa jestem jakie to uczucie i kto tam mieszka:)Dobrze, że istnieje cos takiego jak picolo:)
Hmmm to prawda to jest wspaniałe uczucie i nie do opisania:-)
Ja muszę się zapisać na USG za 2 tygodnie być może już poznam płeć dzidzia??Tym razem będę lekarza namawiać żeby mi zdjęcie z USG wydrukował.
Kubusiem nie miałam takiej możliwości (nie było tam nowoczesnego sprzętu).
 
reklama
kasia&kubuś-mi na ostatniej wizycie pobierał gin ten wymaz robił to razem z pobraniem cytologii to tak samo jakby pobierał cytologie tylko cytologie z szyjki a ten wymaz z pochwy .
Dzięki bo zupełnie mi wyleciało z głowy czy to ja mam coś im dawać do laboratorium czy na miejscu się robi takie badanie.A powiedz mi o czym to świadczy i co może takie badanie wykazać??
 
Witajcie dziewczynki po mojej krótkiej nieobecności, ale miałam intensywne dwa dni i nie było jak zajrzeć.

najpierw chciałabym Wam życzyć z okazji Nowego Roku:

Samych słonecznych dni, bez trosk i zmartwień,
żeby Nasze dzieciaczki były pogodne i zdrowe,
i każdej z osobna spełnienia tych najskrytszych marzeń!!!

U mnie Sylwester zaczął się już od 17, bo jakoś tak wcześnie się wszyscy zjechali i trwał do 5 rano :-):szok:, wszyscy zostali u nas na "noc" i o 10 była już pobudka, masakra jakaś, ale dałam radę, a mój maluszek był chyba w siódmy niebie, bo pierwszy raz czułam Go tak intensywnie i długo:-):-D,
ale niestety nikt nie miał ochoty pojechać do domu i jeszcze do wieczora u nas siedzieli i imprezowali, teraz mój mąż śpi w sypialni a ja pościeliłam sobie w salonie,bo nie mam zamiaru oddychać tym samym powietrzem:-D:-D


Witam nowe Czerwcóweczki !
Kasia &Kubuś mamy termin na ten sam dzień :-):-)
 
Hej dziewczyny ja dzisiaj nie zagladalam bo jakos mi czasu brakło pisalam prace napisalam dwie strony i jakos sie wymęczyłam

witam nowe czerwcóweczki

własnie zjadłam 5 tostów z serkiem kiełbaska i pomidorkiem mniam mniam:tak::tak::tak::tak:

a co do zaćmy to narazie bede obserwowac moze akurat nie pojdzie juz dalej i tak sie zatrzyma wiec nie bedzie koniecznosci wymiany soczewki


ja zmykam spac ZYCZE KOLOROWYCH SNÓW
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja pomalutku zmykam pod prysznic i spać- odespać trzeba w końcu...:-p

A pochwalę się że moje maleństwo już nie tylko się rusza- ono kopie:tak::-)a dziś to szczególnie intensywnie:szok::-Dpewnie taka mała awantura, za wczorajszo-dzisiejsza imprezkę...:baffled::-Da może wlasnie się dzidzi podobało???hihi

Spokojnej nocy.
 
kasia&kubuś-niewiem dokładnie ale chyba wykrywa to jakieś ewentualne zapalenia czy nie ma jakiś bakterii czy coś w tym stylu.

U mnie też było dwóch kolegów mojego i dopiero zakończyli imprezke a ja już taka jestem śpiąca że zmykam zaraz luli.Ale Marysia przynajmiej ma radoche z wujkami bawią się z nią rysują układają puzzle dziś moja trzyletnia córcia pokazała jednemu wujkowi jak się puzle układa bo jemu całkiem to nie wychodziło hi hi:-D
 
reklama
Też masz termin na 10 czerwca??To fajnie będziemy razem śpiewać z radości w tym dniu:-D

Dokładnie tak, chociaż mam nadzieje,ze ten termin nie dojdzie do skutku, bo 12 czerwca mój brat ma ślub i chciałabym być obecna na tym wydarzeniu, miałam być świadkiem, ale niestety w tym przypadku to nie jestem za bardzo przekonana czy się nadaje:-):-D
Witam wszystkich rano, ale tu spokojnie czyżby wszyscy odsypiali sylwestrowe szaleństwa :-):-D
a ja już odliczam godziny do mojej poniedziałkowej wizyty i po cichu liczę na to,że lekarz siusiaka nadal nie zobaczy:-);-)
 
Do góry