reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Czytałam sobie forum z 2010 i 2011 i nie mogłam się powstrzymać:p Pamiętacie????


A Szanowne Cioteczki to jeszcze Perfekcie pamiętają EEEE???? Nie piszecie , nie dzwonicie Nie kochacie:-(

:-p:-p:-p:tak::-p:-p

Julcia!!!! Wieeellllkie gratulacje Kochana :*:*:*:*
Emilka - Ty wiesz !!!!!!! :*:*:*:*:* Się cieszę jak jasna cholerka!!!!!a kciuki ...hmmm ja to wiem już dlaczego ja tak ostatnio coś produktywna mało w domu się zrobiłam... Bo jak tu robić jak kciuki cały czas trza trzymać trza:p &&&&&&&&&&&&&&& Czekam na wieści!
Kolenderko! - Kochana MAGDUSIA ! Ot najładniejsze:p Ajem łejting na sms RIMEMBERUJ! :*:*:*
Gosiu- Dla Michaśka najserdeczniejsze życzenia Niech rośnie dzielnie i przynosi dumę całej Wasze rodzince! :*:*:*
Kasiek- Michałek a na drugie MAGDALENEK:p:p:p :*:*:*
Milka - Jak tam chłopaki z Kentaki?
Milusia - toś zaszalała !!!!:) Ja Ci podeślę jakąś wędlinkę:p i twarożek i jakieś schaboszczaki hę???:) :*****

Kurcze tak poczytałam sobie to forum od 2010 i tak sobie stwierdziłam że ja Was Dziewczyny UWIELBIAM i dużżżo Wam zawdzięczam i dzięki Wam jestem taką mamą jaką jestem !!!! I w ogóle to AJ LOWIU :p

P.S. Jestem trzeźwa!

Dobranoc!:szok:
 
Druga :-) Pamiętam jak kiedyś ciężko było znaleźć się na podium :-)

Spać nie mogłam i coś mnie ruszyło żeby powtórzyć test ciążowy. Pojawiła się druga (wprawdzie blada) kreska. Normalnie bym się cieszyła bo czekaliśmy na to od dawna. Jednak pierwszy negatywny wynik zalałam dużą ilością alkoholu i teraz panicznie się boję o zdrowie malucha. Od godziny siedzę w necie i czytam a tam same sprzeczne artykuły na ten temat.

To się nazywa wysyp lipcówek :-D
 
Ostatnia edycja:
Anecznik - to mogę już gratulować??? ja ciąży nie planowałam i już będąc a nie wiedząc paliłam fajki jak szalona... nie jesteśmy święte, nasze maleństwa będą zdrowe! :tak:

Emalia - trzymam kciuki za dzisiejszą betkę :tak:

Perfecta - a Pani tu nowa na tym forum???? ;-) przypomniałaś sobie hasełko!!! :-D

ja ostatnio przeczytałam wątek z USG maluszków i potwierdzam że Maja Gosiagro miała być Wojtusiem, a i Kornelcia Lencji miała być chłopcem!!! A ja szczerze mówiąc nie chce żeby u mnie się to zmieniło!!! Chcę Michałka!!!!! :-D
 
a gdzier miejscie na dodium dla Milusi????????????!!!!!!!!:zawstydzona/y::-D
Szalone:-D


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa
Anecznik dobra jestes:-D ja vteż dzień przed testem piłam ze szwagrem jego urodzinową,i jakoś tak same okazje się nadarzały i wtedy piłam(nie wiedząc jeszcze o Zośce):-D Ale Kochana nie martw się dzidziusiowi nic się nie stało jak mama była w nieświadomości,a nie mówiła Milusia że jej w pierwszej ciąży test też wyszedł negatywnie???????????????????????!!!!!!!!!:-DA teraz bliźniaki mają 3lata i 5mies:-D:-D:-D:-D




Percia
heheh podżuć jaką tam kostkę:-D prosiaczka pół dostaliśmy od rodziców to przeżyjemy:-D:-D:-D na chlebek z masełkiem starczy:-D


to napiszę Wam coś śmiechowego
Ostatnio idziemy z chłopcami i idzei duży pies,więc ja mówie że się boję,na co mój Kuba poważnym głosem:
"mamusiu nie bój się na wszelki wypadek mam w kieszeni piłę":-D:-D:-D:-D padliśmy:-D:-D:-D:-D
 
Anecznik- !!!!!!! Kochana nic się nie martw Nasze dzieci biorą od nas tylko to co dla nich dobre! Nie zamartwiaj się i nie czytaj dr gogle! Będzie super!
Emilka- ?????????????????????????????? I jak ???????????/
Miluśka- ahahahaha ładnie! Mój jasiek publicznie potrafi powiedzieć np. w sklepie "FUJ MAMO JAK TUTAJ ŚMIERDZI!" :p A to kropla w morzu:p
Kasiek - aahahaha weszłam na pocztę i zmieniłam hasło:p


Chciałam się pochwalić że Zosiak zaczyna nam chyba raczkować... większość pewnie na fb widziała Mamusia <Dumna jak paw> Tylko kurczaki pieczone czy to nie za wcześnie?
 
jaki tu ruch od rana :szok::szok: wiec i ja się Dzień Dobry witam


popisze za chwilkę bo lecę po kawusie i dzieciaki mi "sprzątają" w pokoju więc trzeba nieco ogarnąć

Emalia i jak?? i jak??? mogę juz gratulować??????
 
reklama
witam:)

Emaila halllo? czekamy:):)

Anecznik no popatrz:) kiedy test powtarzasz?

A fajnie by bylo jak we trzy bysmy lipcoweczkami byly:)
Ja dzis zrobilam kolejny test, bo na bete we wtorek dopiero pojde i wyszla piekna gruba kreseczka:)
 
Do góry