reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny, czy będąc w ciąży mogę normalnie ćwiczyć i biegać? boję się że jak przestanę to przytyję do rozmiarów wieloryba... niestety apetyty dopisuje i już zaczynam się stresować wagą :no:
 
reklama
Dziewczyny, czy będąc w ciąży mogę normalnie ćwiczyć i biegać? boję się że jak przestanę to przytyję do rozmiarów wieloryba... niestety apetyty dopisuje i już zaczynam się stresować wagą :no:

Czytałam kiedyś że można ćwiczyć (oczywiście jeśli niema przeciwwskazań medycznych) ale nie należy wykonywać bardziej forsujących ćwiczeń niż przed ciążą. Więc penie pułki brzuch nie przeszkadza to możesz ćwiczyć tak jak do tej pory :-)
 
cześć . Oddam za darmo, kozaki firmy Marvel, rozmiar 23 (o ile się nie mylę dl.wkładki 14cm) , stan bdb, niestety jeden z butów przestał już świecić 2013-07-26 12.04.25.jpg może by ktoś chciał dla młodszego synka?
 

Załączniki

  • 2013-07-26 12.04.25.jpg
    2013-07-26 12.04.25.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 28
Kasiek ja też bym odradzała...pierwszy trymestr jest najbardziej niebezpieczny,może lepiej czuć się jak wieloryb niż mieć później wyrzuty..

Eagle chłopcy już tylko kaszlą więc z górki
Za to moje największe dziecko pisało że już ma temp,to dopiero się zacznie....:baffled::szok::-D<chory chłop-umierający chłop>zgarniam go po pracy po zw
 
Witam mamusie wszystkich przedszkolaków i nie tylko:) U nas adaptacja przedszkolna przebiegła na szczęście bez płaczu (uffff). Kasia zaczyna się integrować z grupą, szczególnie ze starszymi chłopcami łobuziakami, którzy są jej kompanami we wspinaniu się na drzewa:) Jestem ciekawa ile u waszych dzieciaczków jest dzieci w grupie, a właściwie ile dzieci przypada na jednego opiekuna?
 
U nas już chorujemy na całego!w tamtymTygodniu Gaja była 3 dni i chora w tym tygodniu 2 i wymioty, biegunka zobaczymy co następny trydzień przyniesie;(Trochę jestem podłamana bo nie mam aż tyle urlopu by ogarnąć do Nowego Roku;(
Ale za to wczoraj byłam na grzybkach;)CAM00355.jpg
 

Załączniki

  • CAM00355.jpg
    CAM00355.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 32
Lena - wow ale grzybki!! Zdrówka dla Was!

Wszystkim mamusiom przedszkolaków cierpliwości!

A gdzie ŻYRAFCIA!!!??


Perfecta
- gratuluję sukcesów zawodowych!
Kasiek - gratki przeogromne i całusy!
Koriander - a Wy jak się tam kulacie? wsio ok?
Milusia - okład z piersi mu zrobisz i będzie jak nowy hihi<mój M tak się zawsze śmieje,że okład z młodych piersi trza zrobić jak coś chłop choruje, a że on se młodą wziął to nie ma problemu :):-):-D

Acha i Emalia - ja tam wciąż za Ciebie kciukasy trzymam!
 
kasiek- opinia lekarza najważniejsza w sprawie ćwiczeń a moim zdaniem poza spacerami nie ma co się wysilać, lepiej być ostrożną.

olavip- dzięki za pamięć jestem, nawet pisałąm wczoraj wieczorem :-) co u Twoich Łobuziaczków?? Bartuś już półtoraroku :-) moja Sylwia już dokazuje, strach się bać buntu dwulatka:baffled::baffled:
 
reklama
Do góry