reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hej dziewczyny,jestem na forum od niedawna i tak powoli sie wdrazam :)
jestem Kaska ,mam 24 lata i od 03.06.2009 jestem mama Gabrysia,Gabrys urodzil sie przez cc w 39tyg,wazyl 3090 a mierzyl 49,5 cm :) na dzien dzisiejszy wazy 7200 i ma 69 cm :) ciagle karmie piersia,chociaz ostatnio zaczelismy uczyc sie jesc lyzeczka ,synus moj nalezy do grzecznych dzieci,brak kolek ,przespane noce od poczatku,przebudza sie raz lub 2 na karmienie ale to nie zawsze :) mam nadzieje ze zostane na tym forum troszke dluzej
pozdrowienia z deszczowej Walii
 
reklama
Cześć kochane Mamy,
Przepraszam że się nie odzywam, ale bez przerwy czuję się tak zmęczona, że nic mi się nie chce. Michasieńka rośnie ładnie, waży już 7,7 kg i mierzy 66 cm. Ślini się potwornie. Ostatnio na badaniach wyszło że ma jedną nogę dłuższą i teraz czekamy na termin badania bioderek - w Danii nie robi się tych badań każdemu dzieciątku no i teraz boję się, co będzie. Poznałam tutaj kilka anglojęzycznych mamuś i bardzo się zaprzyjaźniłyśmy, spotykamy się raz w tygodniu no i gadamy, jemy i plotkujemy a nasze dzieciątka "bawią się" razem. Michsia to tylko ciągnie inne za włosy, łobuz mały. Marzę o przespanej nocy, a najlepiej o przespanych kilku dobach z rzędu...
W styczniu planujemy przeprowadzkę do Sztokholmu i trochę mi smutno, dopiero znalzłam tu przyjaciół, a już trzeba będzie ich zostawić i szukać innych, co nie jest takie proste.
 
Mevuniu, witaj!!! Ale Misia już duża perełka :tak::-)

Gabriela, Ciebie witam również :tak:

u nas nocka ok, małe ładnie spały, Ania już po 1 drzemce, Julkę zamierzam uśpić za jakiś czas, bo już zaczyna sie robić dokuczliwa... dzisiaj mieliśmy z Adamem awanturę z teściową, mam dość tej baby :angry: ale cóż będę Wam smęcić...

Udanego dnia kobietki
 
Witam,
Moja mała zasnęła nam wczoraj w samochodzie jak wracaliśmy od teściowej, przespała do 7 rano z jedną przerwą na karmienie. Nie obudziła się nawet jak ją rozbierałam. Miała dzień dziecka i nie była kąpana, szkoda nam było ją budzić... Wogóle wczoraj to pierwszy raz ją zostawiłam na dłużej niż 2 h. Musiałam jechać na zakupy, bo niestety ciuchy sprzed ciąży są na mnie za duże, więc mam braki w garderobie... Moja mała zniosła dzielnie rozstanie z mamusią, za to mamusia co chwilę wydzwaniała, czy wszystko jest ok. Dzwoniłabym pewnie częściej, ale mój małżonek mnie powstrzymywał... normalnie kwoką się zrobiłam i doszłam do wniosku że moja troska to się z lekka chorobliwa stała. Strach pomyśleć co to będzie jak wrócę do pracy...
Za to teraz śpi już 2,5 h i jestem w szoku. Zawsze miała pół godzinne drzemki...
 
Dziewczyny nie wiem jak to robicie że wasze Skarby śpią tak długo w ciągu dnia mój ze 2-3 razy w ciagu dnia śpi po pół godziny z zegarkiem w ręku, normalnie moja mama sie śmieje że jakiś budzik go w środku budzi. Chciałabym żeby pospał chociaz 1,5h jednym ciagiem :-(
 
reklama
hej mamuski
moja corcia tez w dzien spi po 20 minut , raz na kilka dni zdarzy sie ze spi np 2 godzinki;-)ale ciezko jest przy niej cokolwiek zrobic zwlaszcza ze stale jestem z nia sama.....
dzisiaj na kolacje miala byc kaszka ktora sie wczoraj zajadala ale niestety rozryczala sie dzis przy niej i skonczylo sie na cycusiu wiec pobutka za 2 godziny murowana:tak:
 
Do góry