reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Zawsze cos sie znajdzie :-)
Lodziki mam ale cos bym wciagnela tylko sama nie wiem co : P

Ogolnie to tu sobie gadu gadu z wami a robie sobie zele u stopek :-D szkoda ze nie widzicie tych kombinacji jak z tym brzuchem siegnac do stop hahahahah :-D
 
reklama
No to kolejny dzien sie zaczal :-)
Nic ja skonczylam paznokcie u stopek skonczylo sie kilku siniakach :-D hihihi.. ale dalam rade :-)


Dobranoc :-)
 
Dzień Doberek :-)
Adapterek nadal w dwupaku i zaraz mnie szlag trafii; nastrój z dnia na dzień coraz gorszy :-( bo cholera jasna spać już nie mogę !!!

Poza tym Boże Ciało zapowiada się słonecznie ale pewnie tylko do południa a później jak walną pioruny, to nie będzie gdzie się chować :)

Miłego dzionka Laseczki
 
Dzieńdoberek ale mi się pudło przy święcie trafiło :-D u nas gorąco, a pewnie później będzie lało jak wczoraj... całe popołudnie burze były i lało i pioruny biły... czyli pogoda jak w Boże Ciało... standard... mała po sniadaniu, a ja się zastanawiam, jakby tu urodzić, bo moja mama ma 4 dni wolne i może posiedzieć z Julką... :-D a u mnie cisza na morzu... nic sie nie dzieje...
 
Hej kobiałki :-)
Ja poszlam spac po 1 szok!!! Cala noc sie meczylam mialam skurcze i takie bol w krzyzu ze myslalam ze wykituje a dzis nie moge stac na nogach takie mam obolale krocze !!!
Jeszcze jak usnelam nad ranem to za dlugo nie pospalam bo przed 5 siusiu mnie obudzilo no po 8 wstalam na dobre, zjadlam sniadanko.
Zaraz zmykam pod prysznic i powoli sie bede zbierala do szpitalana KTG obiecalam sobie ze bede im dzis tak dlugo marudzic az mnie ktos zbada a jak bedzie trzeba to im naklamie bede bardzoooo umierajaca i wszystko na raz zeby tylko mnie zbadali!!!! I pogoda u mnie sie zapowiada dokitu jak zawsze od 3 tygodni ;/

Milego dzionka :-)
 
Hej,
w Poznaniu jak na razie ciepło i słonecznie. Może się nawet na łażenie wśród kramów Jarmarku Świetojańskiego załapiemy przed południem, zanim zacznie lać :happy:.
Za mną chodzą frytki...
 
witam mamusie...:-) ale dziś pogoda :(:(: u nas leje jak scebra :( jeszcze noc mam nie przespaną....ehh.... :( wczoraj byłam u ginekologa...mówił że mam napięty brzuch ale jeszcze szyjka jest zamknięta...za tydzien kolejna wizyta... mam do wastakie pytanko często brzuch robi mi się twardy jak kamień.... czy to są skurcze?? ale mnie to nic nie boli tylko martwie się o dzidzie :(:(: Proszę o jakieśkolwiek informacje... z góry dziękuję i Pozdrwiam!:tak:
 
reklama
witam mamusie...:-) ale dziś pogoda :(:(: u nas leje jak scebra :( jeszcze noc mam nie przespaną....ehh.... :( wczoraj byłam u ginekologa...mówił że mam napięty brzuch ale jeszcze szyjka jest zamknięta...za tydzien kolejna wizyta... mam do wastakie pytanko często brzuch robi mi się twardy jak kamień.... czy to są skurcze?? ale mnie to nic nie boli tylko martwie się o dzidzie :(:(: Proszę o jakieśkolwiek informacje... z góry dziękuję i Pozdrwiam!:tak:

brzuch ma się prawo napinać i być jak kamień przed porodem-to dobrze ćwiczenie dla macicy, mi czasem po 2 h przechodzi a dzidziusiowi to nie szkodzi...tylko dość nieprzyjemne jest
 
Do góry