reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

tak mi sie chce truskawek ze szok w trampkach normalnie ehhhh...... moglam ruszyc tylek i isc a nie teraz sliny przelykam :-D cholera jutro nie odpuszcze !!!
 
reklama
ewunia wredoto nie mow mi nawet o truskawkach
adapterek- srodmiescie :-) a dlaczego??? :-) a Ty w Warszawie na jakiej??? Moj A pochodzi z Bemowa tam tez teraz jest bo pracuje w Warszawie.

Pytam bo na Kapuściskach mieszka jedna ciocia mojego męża, na Fordońskiej siostra cioteczna, w Brzozie bracia, a na Focha wujek itp
A ja jestem z Targówka Bródna i Białołęki czyli rzut beretem od Bemowa :p
 
No to na Focha ja mam pare krokow :-D a przez Brzoze przejezdzam do rodzinki do Barcina :-D
Kapy wiem gdzie sa ale nie bywam w tych okolicach :- ) No a Fordonska to sila rzeczy bo sklepy fajne :-D
 
Dziewczyny nie wiele z nas chyba ostalo, ja codziennie was czytam i mam juz napisac, ale jakos ostatnie dni bylam tak zmeczona, ze nie pisalam. Ale malo nas juz czerwcowek ostalo? Ja mam termin dopiero na 21 czerwca, i tak jak tydzien temu czulam skurcze i wszytsko, to teraz cisza, czuje sie dobrze, lekko ciagnie, brzuch sie napina, cos zakuje czy zaboli ale to koniec.
A widze ze u was tez dobrze dziewczyny? Czekacie dzielnie... i o truskawkach rozprawiacie :)
 
Kochane mam wiesci od Martusi nadal 2 w 1 w czwartek ma sie stawic na wywolaniu narazie jest bez neta ale bardzo teskni i wszystkie was pozdrawia :))
 
reklama
Dziewczyny
nie umiem tu na forum wstawiać zdjęć, ale wstawiłam zdjęcia mojej córeczki w moim profilu.
Miłego oglądania ... hi hi ...ja mam to już na żywo!!
Pozdrawiam wszystkie.
 
Do góry