reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

druga ;) hehe
Witam mamuśki :) u mnie dziś noc przespana :) już druga noc :) pogoda jak narazie nie fajna... zachmurzone niebo i troche zimno :) Dziś mam wizytę u ginekologa...tatuś idzie z Nami :) będzie mógł zobaczyć naszą córeczkę :) relacje z badania zdam jak wrócę :) Życzę Wszystkim brzuchatkom miłego dnia :)
 
reklama
Hej kochane :-)
Ja dzis nawet sie wyspalam ciesze sie ze weekend sie skonczyl juz mnie meczyl troszke hihi...
Dzis czeka mnie kolejna partia prasowania. I prawie wszytko bedzie gotowe pozostanie wyprac posciele i rozki :-) Teraz to tylko czekac az sie zacznie :-) ale mam stracha a z drugiej strony to juz chce juz :-)
Milego dnia :-) Wieczorkiem zobacze co u was slychac :-)
 
cześć ranne ptaszki, ja też się wcześnie obudziłam, ale najpierw śniadanko dla małego itd. noc była super przespana, pogoda zapowiada się pięknie i to by było na tyle tego piekna. czuję niepokój, dostaje szału ze nie wszystko mam jeszcze posprzatane, mama miała jutro przy oknach pomóc i chce ją dzisiaj sciągnąć. brzuch pobolewa jak na okres ale to juz tak od paru dni, jest jednak miękki, pierwszy raz w zyciu pali mnie zgaga, z piersi leje się żólta siara , aż sobie stanik poplamiłam. o rany. mały się rusza jak trzeba, ale nie wiem czy to nie sa juz jakies zwiastuny. no albo pochodze sobie tak jeszcze do 40 tyg.
 
Witam :-)

Ja nnockę miałam w miarę przespaną, ale śnią mi się jakieś dziwne rzeczy od kilku dni i chodzę poddenerwowana, hmmm sama niewiem czym bo właściwie wszystko u mnie w porządku :-)
Mała kopniaki mi wysadza takie że czasami podskakuję, no cóż może jak już wreszcie skompletuję wyprawkę to będę miała spokojniejszą głowę...

Pozdrawiam i życzę miłego dnia...
 
witajcie,
ja zaraz ide nastawic pranie, bo koleżanka wczoraj podrzuciła mi ubranka po swoim synku,
acha i moj maz malował caly dzien w sobotę i co...? i pomalowal 2 futryny z 5 :angry: twierdzil, ze farba beznadziejna, ze zle kryje, ze kapie, pochlapal panele:wściekła/y:....och

no dobra uciekam,








 
Tacjana- ach ci faceci czasami chca dobrze a im nie wychodzi :-D nie denerwuj sie kochana :-)
moni_ju- no to nie sama sie w glebi duszy zloszcze :-(

Ale wiecie co kupilam sobie truskawki na poprawe humoru :-D
 
Wuyu, jeśli chodzi o zespół cieśni nadgarstka to trochę się na temat dowiadywałam i jeśli do tej pory nie miałaś (przed ciążą) tego typu problemów, to po porodzie samo przechodzi :-) (a czasem nawet wcześniej :tak:) i nic nie trzeba robić. Możesz ewentualnie poprosić ginekologa o jakąś maść uśmierzającą ból. Ja miałam potworne bóle nadgarstka a w szczególności kciuka w okolicach 22 tygodnia ciąży i trwały przez jakieś trzy tygodnie. Teraz jedynie skarżę się na drętwienie rąk :wściekła/y:.

Mój gin się tym nie przejął zbytnio i stw, że to pewnie problemy z niedoborem magnezu, a dawki nie chciał zwiększać (3x1). Bardziej martwi mnie okropny ból całego przedramienia w nocy. I gdyby nie minęło to jak ja mam się zajmować niemowlakiem 24 h /dobę ? Bałabym się cokolwiek zrobić prawą ręką, bo nie mam czucia i uścisku, rzeczy same wypadają.
 
reklama
Do góry