reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Za kilka dni to się będę z tego śmiać, ale dzisiaj jakoś mi do śmiechu nie było. Ale wrażenia fakycznie mega ;-)
 
reklama
Oj Cypisia to wrzuć przepis na odpowiedni wątek, bo ja już nie mam pomysłu co na obiady wymyślać - jakoś tak ostatnio apetytu brak, a Dzidzia się jedzenia domaga...

Przepis już wrzucam. Nic skomplikowanego :happy2:

Nocanka, współczuję Ci bardzo. Ja co prawda nie mam klaustrofobii i nie boję się zepsutych wind, ale kilka godzin... to bym chyba z nudów zeszła :baffled::-D
 
Dzień dobry z samego rana :-)
Nie jestem zbyt na bieżąco ale.. zyczę miłego tygodnia i spokojnego,
bo właśnie się szykuję na "urlopik" :-):-):-) Oby tylko pogoda dopisała
 
Witam, a chciałam byc pierwsza :(
Wieczorem zasypiam w połowie oglądanego filmu , za to rano spać nie mogę. Młody wierci się i wierci.
 
Witam się

ja wczoraj totalnie nic nie zrobiłam chociaż plany miałam potężne. Niestety mój organizm się zbuntował i przeleżałam cały dzień.


Miłego dnia Mamusie!!!:-)
 
Witam się

ja wczoraj totalnie nic nie zrobiłam chociaż plany miałam potężne. Niestety mój organizm się zbuntował i przeleżałam cały dzień.


Miłego dnia Mamusie!!!:-)

...to tak jak ja... :zawstydzona/y:

Witam i ja!!! :-)
Życzę wszystkim milutkiego dnia... :happy2:
Ja właśnie bohatersko oddałam krew - znów będą siniory...standard i co ciekawe, zawsze jak mi robi jedna babeczka. :dry:
 
Witam z rana,
U mnie szaro buro i ponuro, chyba już pada. A co najgorsze okropnie bolą mnie plecy, mały skacze gdzieś po pęcherzu czy po szyjce bym nawet powiedziała, moze się zasugerował słowami lekarza o tym że już rodzić mogę. A tak, jak czytam wątek to chyba wszystkie chcemy majówkami zostać, to pewnie lipcówki na czerwiec będą nas musiały zastąpić ;-)
miłego dzionka i dobrego samopoczucia dla wszystkich
 
dzien dobry :))

no prosze jeden dzien nie czytalam i tyle zaleglosci :(
zyjemy w dwupaku jeszcze i dalej walczymy dzis przychodzi polozna wiec moze sie dowiem cokolwiek ...lece nadrabiac

p.s zlapalam dzis swoja corcie na paleniu wkurzylam sie tak ze szok juz nie mam do niej sily ;(
 
reklama
Dee ja mam nadzieję, że urodzę w terminie:tak:, będę najwyżej nas reprezentować w czerwcu :-D.

Agatko daj znać co położna powie i nie denerwuj się. Widzę że Córka w trudny okres weszła i mam nadzieję, że jej szybko przejdzie bo naprawdę się nerwowo wykończysz. Trzymam kciuki aby szybko sytuacja się poprawiła !!!
 
Do góry