reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam sie i ja:-)

I ja tez nie bede lamentowała.Spac dzieki Bogu moge co prawda budze sie kilka razy przy zmianie pozycji ale na 2 sekundy i spie dalej wiec mnie to nie meczy.Gorzej w ciagu dnia bo poprostu mi ciezko ale cóz to sa uroki koncówki ciązy.Wiec nie narzekam....jak mi sie nic nie chce to nic nie robie ot tylko to co musze a reszta moze sobie poczekac.

W koncu kupiłam płyn do prania i w poniedziałek zaczynam prac ciuszki małej a ze nie mam tego Bóg wie ile wiec uporam sie w jeden dzien łacznie z prasowaniem.

Dzis przyjezdza mój S czekam na tel o której jechac po niego...i juz nie moge sie doczekac zawsze to kilka godzin razem bo jutro póznym popołudniem bedzie jechał spowrotem do pracy.

U nas pogoda super, siedze sama w domku bo dzieciaczki hasaja na podwórku wpadaja na chwile na siku albo sie napic ewentualnie po kasiorke na loda ha ha ha tak to juz z nimi jest. Kiedys wziełam je na podpuche bo ciekawa byłam ile dadza rade zjesc lodów wiec jak przychodziły po kolejna złotówke na loda ja bez słowa dawałam one były troche zdziwione ale przychodziły a ja czekałam konca i okazało sie ze zjadły po 9 lodów wiecej juz nie mogły a i na drugi dzien tez nie chciały a ja smiechu miałam co nie miara.

No to dziewczynki ostatnio troszke smutno zrobiło si na forum ale mam nadzieje ze to przejsciowe i niebawem bedzie jak dawniej wesoło przeciez przed nami coraz blizej najwspanialsza chwila wiec trzeba bedzie sie cieszyc.....Wiec kochane nie smutac sie, nie obrazac, nie unisic honorem tylko cieszyc sie z kazdej chwili......Głowy do góry!!!!!
 
reklama
Ja również uważam że każdy ma prawo mieć swoje zdanie :tak::tak: i dyskusje są potrzebne:tak:niektóre z dziewczyn zbyt emocjonalnie i personalnie podchodzą do tego co inne piszą:zawstydzona/y:. Ja osobiście uważam że Tau swoich wypowiedzi nie kierowała personalnie do którejś z nas i żadna nie powinna poczuć sie urażona:no: i przykro że szczególnie teraz na końcówce jest tyle nieporozumień...


ech może trochę nieskładnie ...ale strasznie mnie to poirytowało
 
Ja również uważam że każdy ma prawo mieć swoje zdanie :tak::tak: i dyskusje są potrzebne:tak:niektóre z dziewczyn zbyt emocjonalnie i personalnie podchodzą do tego co inne piszą:zawstydzona/y:. Ja osobiście uważam że Tau swoich wypowiedzi nie kierowała personalnie do którejś z nas i żadna nie powinna poczuć sie urażona:no: i przykro że szczególnie teraz na końcówce jest tyle nieporozumień...

Uważam dokładnie tak samo!!!! Na sama koncówke tak smutno sie u nas zrobiło to naprawde nie potrzebne!!!
 
Co do tego kapania to zalezy od szpitala, u mnie chodzily polozne i pytaly ,ktora chetna na kapiel maluszka.

Torby tez biore dwie, jedna na czas porodu i pierwsze ciuszki dla dziecka a nastepna na pobyt w szpitalu. ;-)
ooo to moze jednak sie recznik przyda... poki co mi polozna mowila ze normalnych kapieli nie robia...ciekawe co miala na mysli mowiac "normalne"


ehhh ja tez bym sobie ponarzekala troszke...ale jak sie rozkrece to miejsca zabraknie
ahhh chyba spadam spac...
 
Witam z ranka:-),u nas dziś zapowiada się piękna pogoda więc trzeba z niej korzystać-życze Wszystkim dobrego dnia:-), zajrzę wieczorkiem
 
Ja tez sie witam moja corka i pies sa bezlitosni obudzili mnie o 7 wszyscy smacznie jeszcze spia a ja juz na nogach :(
 
reklama
Hej brzuchatki :-)
Ja jak zapowiedzilam wczorajszy dzien spedzilam na zakupach juz prawie wszystko mam musze dokupic tylko z 2-3 czapeczki i kilka spioszkow. Zaczelam wczoraj prac i pakowac torby do szpitala :-) dzis wstawie kolejne pranie i zaczne prasowanie wkoncu sie za cos wzielam :-) Pogoda do bani, glowa mi peka, na szczescie ten antybiotyk troche pomoaga, moj A zostaje do juta, wiec dzis jeszcze troche pomlicze. Widze ze wiekszosc narzeka... no coz ja tez w nie najlepszej formie ale pocieszam sie ze to juz prawie meta :-)
Trzymajcie sie kochaniutke :-) pozdrawiam
 
Do góry